21 Mayıs 2018 Pazartesi

  • 4,585 TL
  • 5,393 TL
  • 189,44 TL
  • 102.422
ISPARTA 23°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

İşte 8 Günün Acı Bilançosu

İşte 8 Günün Acı Bilançosu

Isparta

 

BAYRAM tatilinin 8’inci gününde yurt genelinde karayollarında meydana gelen trafik kazalarında 120 kişi yaşamını yitirdi, 389 kişi yaralandı.

 

Bakanlar Kurulu kararıyla Ramazan bayramının arife günü olan 4 Temmuz pazartesi ile ardından 8 Temmuz cuma gününü kamu personelinin idari izinli sayılmasıyla 9 güne çıkan Ramazan Bayramı tatilinde kentler boşaldı.Başta İstanbul olmak üzere büyük kentlerden sahillere 1 Temmuz cuma akşamından başlayan ’bayram göçü’ arife gününe kadar sürdü. TEM başta olmak üzere şehirlerarası yollarda trafik zaman zaman kilitlenirken, uyarılara ve alınan önlemlere karşın trafik kazalarıyla yollar yine kan gölüne döndü.

 

GÜN GÜN KAZALAR

 

Yurt genelindeki karayollarında geçen cuma akşamından bugün saat 17.00’ye kadar meydana gelen kazalarda 120 kişi yaşamını yitirdi, 389 kişide yaralandı. En fazla kaza 26 kişinin öldüğü 72 kişinin yaralandığı pazar günü meydana geldi. Gün gün kaza bilançosu şöyle:

 

* 1 TEMMUZ: Cuma günü Sakarya, Bursa ve Denizli’de meydana gelen 3 kazada 9 kişi yaralandı.

 

* 2 TEMMUZ: Cumartesi günü Bolu, Antalya, Kayseri, Aydın,Kocaeli, Şanlıurfa, Trabzon ve Bursa’da ölümle sonuçlanan kazalarda 13 kişi yaşamını yitirdi. Bolu’da tünel girişine çarpan TIR’da 5 kişi yanarak can verdi. Ölümlü kazalarla diğer kazalarda toplam 29 kişi yaralandı.

 

* 3 TEMMUZ: Pazar günü Sinop, Bursa, Antalya, Denizli,Niğde, Aydın, Bilecik, Isparta ve Mersin’de ölümle sonuçlanan kazalarda 26 kişi yaşamını yitirdi. Sinop’taki kazada 5, Bursa’daki kazada 4, Antalya, Denizli,Aydın, Niğde, Bilecik’teki kazada 2’şer kişi öldü. Bu kazalar ve aynı gün meydana gelen trafik kazalarında 72 kişi yaralandı.

 

* 4 TEMMUZ: Ramazan Bayramı arifesi pazartesi günü Samsun,Kahramanmaraş, Kayseri, Adıyaman, Sakarya, Bayburt Muğla, Şanlıurfa veKastamonu’da meydana gelen kazalarda 19 kişi yaşamını yitirdi. Samsun’dakikazada 4, Kahramanmaraş’taki kazada 3 kişi öldü. Pazartesi günü ölümlesonuçlanan kazalar ve diğer kazalarda 48 kişi yaralandı.

 

* 5 TEMMUZ: Bayramın ilk günü olan salı günü Bolu, Konya,Antalya, Çorum, Denizli,Tekirdağ, Sivas, Bursa’da meydana gelen kazalarda 11kişi yaşamını yitirdi 57 kişi yaralandı.

 

* 6 TEMMUZ: Bayramın 2’nci günü olan çarşamba günü Antalya,Sakarya, Kırıkkale, Aydın, İzmir, Manisa, Kahramanmaraş, Kocaeli, Kastamonu,Gaziantep, Konya ve Karabük’te meydana gelen kazalarda 11 kişi yaşamınıyitirdi, 37 kişi yaralandı.

 

* 7 TEMMUZ: Bayramın 3’üncü günü olan perşembe günü Kocaeli,Kırıkkale, Adana, Elazığ, İzmir, Denizli, Zonguldak, Muğla, Adiyaman, Sakarya,Afyon, Kastamonu, Van, Balıkesir, Hakkari ve Isparta’da meydana gelen 21 ayrıkazada 19 kişi yaşamını yitirdi, 60 kişi yaralandı. Kocaeli Kartepe’deki kazada4 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.

 

* 8 TEMMUZ: Bayram tatilinin 7’nci gününde Hatay, Çorum,Antalya, Rize, Kütahya, Şanlıurfa, Aksaray, Zonguldak, Erzincan, Muğla veGaziantep’te meydana gelen 14 ayrı kazada, 11 kişi hayatını kaybetti, 51 kişide yaralandı

 

* 9 TEMMUZ: Bayram tatilinin 8’inci gününde Ankara, Konya,Tekirdağ, Denizli, Samsun, Gümüşhane, Aydın, Şanlıurfa, İzmir, İstanbul, Van veDüzce’de meydana gelen 14 kazada 10 kişi yaşamını yitirdi, 26 kişi yaralandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Araba

10 Temmuz 2016 Pazar 11:55

Bu ksfayla gıderse mıllet daha çookk kişinölür!! Hız manyağı, kural tabela şerıt ne bılmez yaratıklar var ortalıkta!! Arac sollarken tecavuze ugrarmış gıbı daha da hızlanan yol vermeyenler, akıl fıkır ıhsan eylesın ne dıyımmm

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR