21 Nisan 2018 Cumartesi

  • 4,076 TL
  • 5,008 TL
  • 174,67 TL
  • 110.932
ISPARTA 16°
YAKIT TANKERİ İLE ÖĞRENCİ SERVİS MİNİBÜSÜ ÇARPIŞTI

YAKIT TANKERİ İLE ÖĞRENCİ SERVİS MİNİBÜSÜ ÇARPIŞTI

BURDUR ŞEKER FABRİKASI İHALESİ İÇİN DOSYA SUNULDU

BURDUR ŞEKER FABRİKASI İHALESİ İÇİN DOSYA SUNULDU

İŞTE AK PARTİ'NİN İLK MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI

İŞTE AK PARTİ'NİN İLK MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI

ISPARTA'DA OPERASYON 6 GÖZALTI VAR

ISPARTA'DA OPERASYON 6 GÖZALTI VAR

ISPARTAYI MEGA DEĞİL, DÜNYA ŞEHRİ YAPACAĞIM...

Isparta Gazeteciler Cemiyeti üyelerini makamında ağırlayan Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, yeni dönemde de seçimi kazanacaklarını ifade etti.

Isparta
Isparta Gazeteciler Cemiyeti, dün Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın’ı makamında ziyaret ederek, verdiği desteklerden ötürü Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın’a plaket takdim etti. Gazetecileri makamında kabul eden Günaydın, “5 yılı dolduruyoruz. Bu süreçte hep beraber olduk. Ben basına güveniyorum. Sizler çok değerli ve kıymetlisiniz” dedi.

BİRİLERİ ANLAMINI BİLMEDEN MEGA ŞEHİR DEDİ BEN DÜNYA ŞEHRİ YAPACAĞIM

 Öte yandan gazetecilerle aradan geçen 5 yılın değerlendirmesini yapan Günaydın, sürekli kendiyle yarış halinde olduğunu açıkladı. Yeni dönemde daha farklı, daha hızlı ve daha büyük hizmetler yapan bir Belediye Başkanı olacağını belirten Günaydın, “Projelerimiz hazır, hız vereceğiz ve Isparta’yı dünya şehri yapacağız. Önceden mega şehir diye birileri konuşuyordu. Adam mega kelimesinin ne anlama geldiğini bilmeden konuşuyor. Mega çok büyük nüfusa sahip bir şehre denir. Özellikle 1-2 milyon üzerindeki şehirlere mega denir. Onlar bilmeden geçmişte bir sürü yanlış kelimelerle konuştular. Özellik bakımından bir köyde dünyada birincisi olabilir. Var öyle kasabalar. Biz de şehrimizi dünyada en iyi şehirlerarasına yerleştirmek istiyoruz. Bu çok mu kolay? Çok çok zor. Şehri bir düzene getirmemiz lazım” dedi.

ARTIK EVLERİ SU BASMIYOR

Öte yandan şehrin altyapısının yüzde 70 oranında tamamlandığını bildiren Günaydın, “Müjdeler olsun. Geçen m2’ye 35 litre yağmurda kendimizi test ettik ve bu testten başarılı çıktık. Eskiden m2’ye 20 litreden önce 580 evi su basıyordu şuanda 35 litrede hiçbir evi su basmıyor. Bu olayları gördükçe biz kendimizle yarış etme hevesine kavuşuyoruz. Onun için daha hızlı çalışacağız” diye konuştu.
 
ARAYA YIKIM SOKMAYACAĞIZ

Bu arada gazetecilerin kendini ziyaret etmesinden oldukça memnun olduğunu ifade eden Günaydın, “Sizler katalizör oldunuz. Sizler bu ziyaretinizle benim daha kararlı olmamı hissettirdiniz. İnşallah ölmez, sağ olursak ve tüm Isparta halkının da gönlünü alabilirsek, önümüzdeki 5 yıl daha uzun bir dönem olacak. Çünkü her şeyi hazırlayarak geldik. Ardı ardına devam eden bir belediye yönetimi olacağız. Araya bir yıkım bundan sonra girmeyecek. Allah’ın izniyle bahsettiğim şehir Isparta olacak. Şimdiden gelecek Isparta’ya hayırlı olsun diyorum. Ziyaretinizle beni duygulandırdınız teşekkür ederim” ifadelerini kullandı. Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şevket Karahan da ziyarette yaptığı konuşmada; “Sayın Başkanım Isparta’ya yaptığınız hizmetler ve bize göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı sizlere çok teşekkür ediyoruz. İlimizde 17 Günlük Gazete, 6 Radyo ve 1 Televizyonumuz bulunmaktadır. Gazetesiyle, radyosuyla ve televizyonuyla Isparta halkını bilgilendirme çalışmalarımıza devam ediyoruz ve bundan sonra da Allah’ın izniyle devam edeceğiz” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR