28 Mayıs 2018 Pazartesi

  • 4,705 TL
  • 5,507 TL
  • 196,80 TL
  • 103.200
ISPARTA 20°
KAYIP OLAN 2 GENÇ ISPARTA'DA BULUNDU

KAYIP OLAN 2 GENÇ ISPARTA'DA BULUNDU

MUHTEŞEM KARŞILAMA

MUHTEŞEM KARŞILAMA

ISPARTA'DA YANGIN PANİĞİ

ISPARTA'DA YANGIN PANİĞİ

ISPARTALI ANNE 2 ÇOCUĞUNU ÖLDÜRDÜ

ISPARTALI ANNE 2 ÇOCUĞUNU ÖLDÜRDÜ

ISPARTAYA GELMİYOR

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı seçimleri için 5 Temmuz’da Samsun ve 6 Temmuz’da da Erzurum’da miting düzenleyecek. Başbakan Erdoğan burada ve daha sonraki yapacağı konuşmalarda 30 Mart'ta yapılan yerel seçim havasından farklı bir üslup takınacak. Başbakan Erdoğan’ın asıl seçim kampanyasını ise 11 Temmuz’da İstanbul’da “Cumhurbaşkanlığı Vizyon Belgesi”ni açıkladıktan sonra başlatacak. Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, AK Parti Genel Başkan yardımcıları Mustafa Şentop ve AK Parti sözcüsü Hüseyin Çelik vizyon belgesi için yoğun bir çalışma yürütüyor.

Isparta

 

İstanbul'daki görkemli programda hem seçim kampanyasında kullanılacak görsel materyaller, hem yeni sloganlar hemde seçim şarkıları tanıtılacak. Zira Başbakan Erdoğan seçimlerde görsel, slogan, şarkı ve reklamlara büyük önem veriyor.

 

İHSANOĞLU'NUN MEMLEKETİNE DEGİDECEK

 

11 Temmuz’a kadar 5 şehre gidecek olan Başbakan Erdoğan; 8 Temmuz Salı günü Denizli’de, 9 Temmuz Çarşamba günü Tokat’ta, 10 Temmuz Perşembe günü ise CHP ve MHP'nin ortak adayı Ekmeleddin İhsanoğlu’nun memleketi Yozgat’ta, 12 Temmuz Cumartesi günü Antalya, 13 Temmuz Pazar günü Şanlıurfa'da, 19 Temmuz Cuma günü ise Ordu'da olacak.

 

BAŞBAKAN FİNALİ KONYA İLE YAPACAK

 

Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş'tan edindiğimiz bilgiye göre, 18Temmuz Bursa; 2 Ağustos'ta İzmir; 3 Ağustos'ta İstanbul; 8 Ağustos'ta Ankara'ya gidecek olan Başbakan Erdoğan son olarak 9 Ağustos'ta Konya'ya gidecek.Başbakan, yakın bir zamanda Trabzon ve Rize'ye gittiği için bu iki şehirde miting düzenlemeyecek.

 

RAMAZAN'DAN SONRA MİTİNG SAYISI İKİYE ÇIKARTILACAK

 

Ramazan ayı boyunca yoğun sürecek olan miting programları, Ramazan Bayramı’yla birlikte daha da yoğunlaşacak.Ramazan’da bir günde bir miting; bayramla beraber ise miting sayılarının ikiye çıkartılacağı belirtildi.

 

Başbakan Erdoğan’ın Balıkesir,Ordu, Adana, Mersin, Van, Diyarbakır, Manisa, Sakarya, Kocaeli, Aydın, Mardin,Gaziantep vs. gibi şehirlerde düzenleyeceği miting programı ise daha sonra açıklanacak.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

evet neden gelsinki

06 Temmuz 2014 Pazar 19:24

neden gelsin ki. Adam hak eden yerlere gider. Ordu'ya gider. %65-70 oy aldığı urfa'ya gider. değeri anlayan değere gider. yolun bahtın açık olsun, bu yolda ayağına bir mıcır parçası dahi değmesin.

omk

07 Temmuz 2014 Pazartesi 12:19

aydın ve izmir den çok mu oy alıyor sanki

vatandas

06 Temmuz 2014 Pazar 18:21

burda cok basarili bir teskilat ve sevilip sayilan vekillerimiz varken gelmesine gerek yokki Sn.Basbakanin

Mustafa KEMAL

06 Temmuz 2014 Pazar 17:07

Tv de bile dinlemiyorum. Birde ayağına mı gideceğim.

siirt muhtarı

06 Temmuz 2014 Pazar 14:45

doğu ve güneydoğuyu tam gezecek, çünkü %5-6 oy ikinci turda lazım. politika, açılım, taviz, teröre müsamaha bunu gösteriyor. birisi direğe çıkıp bayrak indiriyor sonra görüyorsunuz olanları. bir oy için memleket satılıyor. başına çuval geçirilen komutanlarımızı sevindirecek hiç bir gelişme olmuyor. ıraktaki Türkmenler de satıldı.

görünen köy muhtarı

06 Temmuz 2014 Pazar 14:40

milliyetçiliği ayaklar altına aldığını söylediği günden beri oy vermiyorum.

kml krdnz

07 Temmuz 2014 Pazartesi 12:39

çokta tınnnn.

erol ergün

06 Temmuz 2014 Pazar 13:14

Ne yapsın defalarca geldi oy alamıyor, daha bi daha da gelmem ispartaya dedi ihtimal. Her seferinde ıspartalı yetti gari deyo..

kml krdnz

07 Temmuz 2014 Pazartesi 12:40

ondan sonra yol istersiniz. yürüüü anca gidersiniz.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR