23 Mayıs 2018 Çarşamba

  • 4,837 TL
  • 5,668 TL
  • 200,82 TL
  • 102.395
ISPARTA 25°
UZMAN ÇAVUŞ MEHMET KAYAN KAZADA HAYATINI KAYBETTİ

UZMAN ÇAVUŞ MEHMET KAYAN KAZADA HAYATINI KAYBETTİ

O KAZADA ÖLEN SÜRÜCÜ DOKTOR ÇIKTI

O KAZADA ÖLEN SÜRÜCÜ DOKTOR ÇIKTI

ISPARTA'DA DEV OPERASYON 19 KİŞİ GÖZALTINDA

ISPARTA'DA DEV OPERASYON 19 KİŞİ GÖZALTINDA

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA VALİSİ ŞEHMUS GÜNAYDIN ULUBORLU İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ

ISPARTA VALİSİ ŞEHMUS GÜNAYDIN ULUBORLU İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ

Isparta

Isparta Valisi Şehmus Günaydın Çalışma ziyareti kapsamında Uluborlu ilçesini ziyaret etti. İlk olarak Dereköy’ü ziyaret eden Vali Günaydın ardından Küçük Kabacaköyünde vatandaşlar ile bir araya geldi. Vali Günaydın son olarak Uluborlu ilçesinde devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek, Kasım ayı sonuna kadar 205 kilometrelik sıcak asfalt hedefine ulaşacaklarını söyledi.

IspartaValisi Şehmus Günaydın Uluborlu İlçesine bağlı Dereköyü Ziyaret etti

IspartaValisi Şehmus Günaydın Çalışma ziyareti kapsamında Uluborlu ilçesini ziyaretetti.  İlçede ilk olarak Dereköy’üziyaret ederek köy merkezinde vatandaşlar ile bir araya geldi.

Köy sosyaltesislerinde vatandaşlar vali günaydına içme ve sulama suyu ile ilgilitaleplerini dile getirdiler.

Sulama göletti konusunda DSİ ve ilgili kurumlarla görüşüleceğini kaydeden Vali Şehmus Günaydın köylerde hizmet çeşitliliğinin arttığını belirterek, şehirlerde ne varsa köylerde de o olacak şeklinde çalışmaya devam ettiklerini söyledi.

IspartaValisi Şehmus Günaydın Uluborlu İlçesine bağlı Küçük kabaca köyünü Ziyaret etti

IspartaValisi Şehmus Günaydın ardından Küçük Kabaca köyünü ziyaret ederek Vatandaşlarile köyde bir araya geldi.

KÖYDESprogramları ile son 15 yıl içinde köylerde sıcak asfalt dahil bir çokçalışmanın yapıldığını kaydeden Vali Şehmus Günaydın, köylere kaliteli hizmetinartarak devam edeceğini kaydetti.

İl Genlinde  Kasım ayı sonuna kadar 205 Km sıcak asfalt

Isparta Valisi Şehmus Günaydın, Uluborlu İlçesinin köy yollarında devam eden Sıcak asfalt çalışmasını yerinde inceleyerek İl özel idaresi teknik ekibinden bilgi aldı.

Ziyaretettiği köylerde vatandaşların memnuniyetini duymanın kendilerine güç verdiğinikaydeden Vali Şehmus Günaydın,  kasım ayısonuna kadar 205 kilometrelik Sıcak asfalt hedefine ulaşacaklarını kaydederekIsparta’da şu anda üç ayrı ilçede çalışmaların devam ettiğini kaydetti.

ValiGünaydın; “ Milletvekillerimiz ve çalışma arkadaşlarımız ile birlikte buplanladığımız hedefi inşallah gerçekleştireceğiz. Bir takım aksaklılara rağmenkasım ayı içinde 205 kilometrelik sıcak asfalt hedefini tamamlayacağız. Şu anüç koldan Çalışmalarımız devam ediyor.Bu gün Uluborlu’dayız aynı zamandaEğirdir ve Gelendost ilçesinde çalışmalarımız devam ediyor. VatandaşlarımızınProgram dışı talep ettiği işlerde oluyor, onları da değerlendiriyoruz. İnşallahçok yakın bir zamanda bütün grup yollarımızı tamlayacağız” dedi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

ali öz

19 Ağustos 2017 Cumartesi 03:37

Sayın valimizi özel hastaneleri denetlemesini ve şartlarının uymayanların kapatılmasını istiyoruz.şehir hastanesi boş olmasına rahmet 112 neden sürekli özel hastanelere yöneltiliyor başta davraz yaşam hastanesini.sağlık konusunda yetersiz. sağlık ocağı gibiler.çok iyi ticarethane.yazık hastalara ve devlet parasına.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR