21 Mart 2018 Çarşamba

  • 3,933 TL
  • 4,818 TL
  • 165,54 TL
  • 116.432
ISPARTA 12°
ALACAK VERECEK DAVASI KANLI BİTTİ

ALACAK VERECEK DAVASI KANLI BİTTİ

ISPARTA’DA VAHŞET! HAYVANLARI ZEHİRLEDİLER

ISPARTA’DA VAHŞET! HAYVANLARI ZEHİRLEDİLER

ISPARTALI DALGIÇ BALIK ÇİFTLİĞİNDE ÖLDÜ

ISPARTALI DALGIÇ BALIK ÇİFTLİĞİNDE ÖLDÜ

AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET!

AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET!

ISPARTA VALİSİ ŞEHMUS GÜNAYDIN’IN YENİ YIL MESAJI

ISPARTA VALİSİ ŞEHMUS GÜNAYDIN’IN YENİ YIL MESAJI

Isparta

Değerli Ispartalı hemşehrilerim;Yeni bir yıla girmenin sevinç ve heyecanını yaşıyoruz.Geride bırakmakta olduğumuz 2016 yılında, Ülkemiz ve Milletimiz birçok hain saldırı ile karşı karşıya kalmıştır. Tarihimizden aldığımız güçle bütün bu saldırıları Milletimiz, destansı mücadelelerle akamete uğratmış, büyük umutlarla ve kararlılıkla yoluna devam edeceğini bütün dünyaya ilan etmiştir.

2017 yılında, Ülkemizin ve İlimizin ortaya konulan hedeflere ulaşması için herzamankinden daha fazla çalışmamız gerektiği ortadadır.

Yeni yılda, Ispartalı hemşehrilerimizin ve kamu kurum ve kuruluşlarının, belirlenen hedeflere ulaşmak için ortak bir iradeye sahip olması, en büyük gücümüzdür. Buvesile ile ilimizin her konuda gelişmesine katkı sağlayan çok değerli halkımıza destekleri için teşekkür ediyorum.     

Ispartalı hemşehrilerimizin, şehit yakınlarımız ve kahraman gazilerimizin,İlimizde bulunan misafirlerimizin, çalışma arkadaşlarımın, çalışmalarımıza katkı ve destek veren basın mensuplarımız ile aile ve yakınlarının, yeni yılını en samimi duygularımla kutluyor; 2017 yılının sağlık, huzur, mutluluk ve başarı getirmesini temenni ediyorum.
 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

ÖĞRENCİ

30 Aralık 2016 Cuma 19:07

bide tatil edeydin iyi bi yılbaşı hediyesi olurdu

sağlıkta okuldan dolayı ihraç, göreev iade açığa a

30 Aralık 2016 Cuma 17:13

sağlıkta ihraçlarda soru işareti, tek ve aynı kriter okula çocuğu giden 2 sağlıkçı- biri göreve iade, biri ihraç, aaaa biri daha varrrr. oda açığa bile alıjmayan biri- tek kriter 3 sonuç, sağlık mutluluk huzur dolu bir yıl dilerim sayın valim arz ederim

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR