26 Mayıs 2018 Cumartesi

  • 4,707 TL
  • 5,492 TL
  • 197,88 TL
  • 103.200
ISPARTA 20°
KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

ISPARTA ÜRETTİ TÜRKİYE'YE SATIŞI YAPILIYOR

SDÜ Göller Bölgesi Teknokent bünyesinde devam eden ‘’Katran’la Gelen Sağlık’’ projesi meyvelerini vermeye başladı.

Isparta

Proje kapsamında kimyasal ürünlerden uzak hijyen ürünleri alanında yapılan AR-Ge çalışmaları sonucu üretilen ürünler tüketiciye sunuluyor.

Proje markası olan Katran Damlası 4-5-6 Aralık tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen TÜRKİYE İNAVASYON HAFTASI Fuarına katıldı.

Konuyla ilgili bilgiler veren Proje Sorumlusu Süleyman Yeşilyurt, "Fuar ‘a katılan tek sabun firması olmanın gururunu yaşıyoruz.Fuar’da Ekonomi Bakanımız sayın Mustafa Elitaş standımızı ziyaret etti.Çalışmalarımızla ilgili bilgi aldı. Katran’ ı Anadolu yaşayan her insanın bildiğini bu ürüne İnavatif bir öxellik katmanın doğru çalışma olduğunu ifade ettiler. Kendilerine teşekkür ediyoruz.

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Göller BölgesiTeknokent bünyesinde 2014 yılında sabuncu&sabuncu firmamızı kurduk.

Firmamımızı kurma amacımız; kimyasal ürünlerden uzak hijyen ürünleri alanında yaptığımız AR-Ge çalışmalarımız sonucu ürettiğimiz ürünleri tüketiciye sunmaktır.

Firma olarak hedefimiz; 21. Yy. da modern yaşamın hayatımıza kattığı olumsuz etkileri olan stres, yoğun iş temposu, trafik, Çevre problemleri vb… gibi olumsuzluklardan kaynaklı sorunlar karşısında etkilenen insanımıza natürel yaşam ürünleri sunmaktır.

Misyonumuz; Tüketicilerimizin sağlığına itibar eden veçevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstererek güven uyandıran, müşteriodaklı, iletişim kanallarını kullanarak her zaman ve her yerde müşterilerimizeen kaliteli ürünü sunmaktır.

S.D.Ü Göller bölgesi teknokent bünyesinde devam eden‘’Katran’la Gelen sağlık’’ projesi isimli Bilimsel projemiz de Amacımız;Kimyasal madde kullanmadan sabunu katılaştırmayı ve en güzel köpüğeulaştırmayı,

Dünyanın en doğal antiseptiği olan Çam katranını bitki vebitki yağları ile bütünleştirip en güzel giysimiz olan cildimize gönülrahatlığı ile kullanabileceğimiz bir sabun haline getirmeyi başardık.

Katranın en önemli 3 özelliği olan Antiseptik, Antiparaziterve Antibakteriyel olması cilt problemlerine iyi gelen bir özellik kazandırdı.

Patentini aldığımız ‘’Katran Damlası’’ sabunumuza baştaIsparta halkı olmak üzere çok büyük teveccüh gösterdi. Bu vesileyle Ispartahalkına sükranlarımızı sunuyoruz.

Türkiye’de başta İstanbul Kapalıçarşı ve Mısır çarşısı olmaküzere, 64 ile sabunlarımızı ulaştırmayı başardık. Büyük bir rağbet ve yoğunlukyaşıyoruz. Almış olduğumuz takdir ve Taltifler bizleri son derece memnun etmektedir. Tüm kadromuzla haklı bir gurur yaşıyoruz" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Teknokent

16 Aralık 2015 Çarşamba 18:34

bence petek sanayi gibi bir yerde olması gerekir eğer seri üretim yapılan bir iş varsa. Teknokent. tekno. teknoloji?

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR