24 Haziran 2018 Pazar

  • 4,679 TL
  • 5,454 TL
  • 190,62 TL
  • 95.852
ISPARTA 25°
GECE GÜNDÜZ DEVAM !

GECE GÜNDÜZ DEVAM !

YİNE KÜÇÜKGÖKÇELİ KAVŞAĞI YİNE KAZA

YİNE KÜÇÜKGÖKÇELİ KAVŞAĞI YİNE KAZA

ISPARTA-ANTALYA YOLU KAFA KAFAYA ÇARPIŞTILAR

ISPARTA-ANTALYA YOLU KAFA KAFAYA ÇARPIŞTILAR

ZİNCİRLEME KAZA 6 KİŞİ YARALANDI

ZİNCİRLEME KAZA 6 KİŞİ YARALANDI

ISPARTA ORMAN BÖLGE PERSONEL ALACAK

Genel Müdürlüğümüz taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere aşağıda unvanları belirtilen pozisyonlara 4 adet Belirsiz Süreli (daimi işçi) personel alımı yapılacaktır.

Isparta

09.08.2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak01.09.2009 tarihinde yürürlüğe giren Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçiAlınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre;Genel Müdürlüğümüz taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere aşağıda unvanlarıbelirtilen pozisyonlara 4 adet Belirsiz Süreli (daimi işçi) personel alımıyapılacaktır.

 

 ÇALIŞMA ALANI  DOZER OPERATÖRÜ İŞ MAKİNESİ OPERATÖRÜ

 

EKSKAVATÖR OPERATÖRÜ ESKİŞEHİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SINIRLARI

 

ISPARTA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SINIRLARI

SAKARYA ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SINIRLARI

 

 

Adaylarda aranacak şartlar ile diğer bilgiler İŞKUR açık işilanlarında 10 gün süreyle ilanda kalacaktır. İlanda belirtilen şartlarıtaşıyan adaylar ilan süresince başvurularını İŞKUR’a yapacaklardır.

 

Sözlü sınava, iş ilanında belirtilen kadro sayısının üç katıaday çağrılacaktır. Üç Katı aday; ortaöğretim ve üstü diploma talep edilenkadrolar için 2014 KPSS puan sıralamasına göre İŞKUR tarafından, en az ilköğretimdiploması talep edilen kadrolar için ise noter huzurunda çekilen kura sonucunagöre belirlenecektir. Kura yeri ve tarihi İŞKUR ilanında belirtilecek ve ilgiliOrman Bölge Müdürlüğü internet sitesinde de duyurulacaktır.

 

Noter huzurunda kura çekilişleri Orman Bölge Müdürlüklerinceyapılacak ve kura sonuçları ile KPSS puanına göre İŞKUR tarafından belirlenenadayların listesi ilgili Orman Bölge Müdürlükleri internet sitesinden ilanedilecektir.

 

 GENEL ŞARTLAR

 

a) Adaylar,

 

1 -Öğrenim belgesi,

 

2 -T.C. Kimlik numarasının yazılı olduğu Adli Sicil Arşivkaydı ( Adli sicil kaydı bulunması halinde Mahkeme kararları ile birliktegetireceklerdir),

 

3 -Nüfus kayıt örneği veya nüfus cüzdanı fotokopisi,

 

4 -2014 KPSS sonuç belgesi(bu belgeyi kura ile belirlenenadaylar getirmeyecektir),

 

5 -Müracaat edilen iş için istenilen operatör belgeleri veyasertifikaları,

 

6-Askerlik durum belgesi, (erkek adaylar için askerlikterhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir belge),

 

Örneklerini adreslerine gönderilecek tebligatta belirtilenBölge Müdürlüğüne istenilen tarihe kadar teslim edeceklerdir.

 

b) Yukarıda istenilen belgeler ilgili Çalışma ve İş Kurumuİl Müdürlükleri ilan sayfasında belirtilen tarihe kadar getirmeyen adaylarsözlü sınava alınmayacaktır. Sözlü sınav yeri, saati ve tarihleri ilgili BölgeMüdürlüğünün internet adresinden duyurulacak ve ayrıca adayların adreslerinetebligatla bildirilecek veya evrak tesliminde tebliğ edilecektir. Sözlü veuygulamalı sınav ilgili Bölge Müdürlüğünde yapılacak olup, sözlü ve uygulamalısınavda başarılı olan adayların asil ve yedek listesi Bölge Müdürlüğününinternet sitesinde yayınlanacaktır.

 

c) Operatör olarak işe başlayan işçilerin deneme süresi 60gün olup, deneme süresi içinde başarısız olanların iş akdi fesh edilecektir.

 

d) Sözlü sınavda başarılı olup, operatör olarak işebaşlatılacak adaylar atandığı işyerinde en az 5 yıl çalışacak ve bu süre içindetayin isteyemeyecektir.

 

e) Sözlü sınavda başarılı olanların ataması BölgeMüdürlüklerimizce belirlenecek olan İşletme ve Fidanlık Müdürlüklerineyapılacaktır.

 

İlan olunur.

 

 kamudannehaber.com

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Abdi akyüz

05 Nisan 2017 Çarşamba 00:04

Ben bucakdan abdi akyüz orman işinde bende çalışmak istiyorum iş kur kapsamında

Yunus Karagöz

07 Ocak 2017 Cumartesi 00:06

Slm ben Isparta merkez de oturuyorum bahçeli evler Mah. 4 tane ehliyetim var eskavatör bekoloder vinç E ehliyetim var G src hepsivar iş arıyorum ilgi ve saygınıza teşekkür ederim yunus

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR