19 Nisan 2021 Pazartesi

TBMM Başkanvekili Bilgiç, Şarkikaraağaç'ta

TBMM Başkanvekili Bilgiç, Şarkikaraağaç'ta

İlk 3 boyutlu ameliyat yapıldı

İlk 3 boyutlu ameliyat yapıldı

Emniyetten maske cezası uyarısı

Emniyetten maske cezası uyarısı

Aşılar ziyan oluyor

Aşılar ziyan oluyor

Isparta kırmızı çizgisini çekiyor

Isparta kırmızı çizgisini çekiyor

Isparta

Isparta’da bugün ''öncelik hayatın, öncelik yayanın'' programı kapsamında etkinlik düzenlenecek.

İçişleri Bakanlığı'ndan uygulama için valiliklere yazı gönderildi. Kavşak giriş ve çıkışları ile yaya ve okul geçitlerine yaklaşırken yavaşlamak, varsa buralardan geçen veya geçmek üzere bulunan yayalara durarak ilk geçiş hakkını vermeye dikkat çekmek ve farkındalık oluşturmak amacıyla “30 MART’TA KIRMIZI ÇİZGİMİZİ ÇEKİYORUZ” uygulaması gerçekleştirilecek.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Davrazlı

05 Nisan 2021 Pazartesi 12:14

Sakın çizgiye güvenip geçmeye kalkmayın, şardolsun ezerler...

Vaay be kimse akıl etmemiştir

30 Mart 2021 Salı 22:22

Şahtınız şahbaz oldunuz tebrikler

Misafir

30 Mart 2021 Salı 14:14

Önce tüm kurallar öğrenilsin lütfen çevre yolların da ana yollar da olan yaya geçitlerinden geçmek isteyen yayalar, lütfen araç olmayınca geçiniz ,araç sürücüleri de lütfen dikkat etsinler, ayrıca trafik lambalarının olduğu yerlerde bu ışıklara uyalım, trafik ışıklarının olmadığı şehir ici yaya geçitlerin de yayaya öncelik , bu kuralları bizlere de lütfen doğru anlatınız yetkililer amaç gerçekten buysa lütfen düzgün bilgilendirmeler ve sürekli medya aracılığıyla yapınız öğrenelim

hasan

30 Mart 2021 Salı 13:50

Davar gibi demek davarlara haksızlık olur.?????? gibi nasıl olsa yayalara öncelik var deyip yola atlayanlar,avanak gibi telefon kurcalayarak yaya geçitlerine girenlere ne yaptırım uygulanmalı acaba?

şofer

30 Mart 2021 Salı 10:06

Yolda aval aval gezen yaya tiplerine de kırmızı çizgi çekin sayın polisler.

Hak=Adalet

30 Mart 2021 Salı 08:41

Trafikte araçların %90 yayalara yol veriyorlar yaya geçitlerinde,okul önlerinde ve kavşaklarda birazda yayalara trafik eğitimi vermek lazım kırmızı ışığa hiç dikkat etmiyorlar.

Sana kırmızı çok yakışıyor

30 Mart 2021 Salı 08:36

Kırmızı çizgin mi var senin

Vatandas vatandaş

30 Mart 2021 Salı 07:03

Ülke hastalıktan kırmızıya boyanmış, dolar euro enflasyon tavan yapmış, işsizlik Tc. gördüğü en yüksek seviyelere çıkmak üzere esnaf aç, çifçi perişan Milletin kefen parası devletin kasasından yağmalanmış, memur maaşlarını ödemek için tek umut trafik cezaları kalmış ki millet arabaya binmekten korkar olmuş, çocuklarımızın geleceği elinden alınmak üzere, hukuk adalet dersen ortada 3 Y bir kişinin eline geçmiş, yedidüvelle düşman olmuşuz gerçek kırmızı çizgimiz ayaklar altında.Biz neyle oyalani

Vatandaş

30 Mart 2021 Salı 06:52

Dün Bir ilkokulunun orada 2 genç kız kaldırımda bekliyor.Gececek misiniz? diye sordum seste yok harekette .aracımla geçtim. Yolun ortasındaki bölünmüş yere gelmişler..Tekrar dönmem gerekiyor. karşıya gidecekler mi bekleyecekler mi belli değil. Biri bekledi bir karşıya geçti hihihi gülüyor.Yaya önceliği tabiki olmalı.. Bu durumu kullanıp trafigi engelleyen yayalara cezai işlem uygulanmalı.

Ispartalı

30 Mart 2021 Salı 01:13

Akp herşeyde olduğu gibi bunda da herşeyi eline yüzüne bulaştırdı. Bu kadar nasıl beceriksiz olabiliyorlar anlamak mümkün değil. Lebaleb kongreleri yapın vaka sayılarını arttırın sonra milletin ekmek kapılarını kapatın. Yuh size.

Qwerty

30 Mart 2021 Salı 00:51

Rota orta okulunun önünde buna güvenip geçmeyin. Kimse durmuyor EZİLİRSİNİZ.

Adsız

30 Mart 2021 Salı 00:11

Takip mesafesini koruyalım yavaş gidelim kazalar olmasın ani fren ile durmalar olabilir

Vatandaş

30 Mart 2021 Salı 00:04

Şu yolları bir tamir edin çukurlara gire gire arabaların alt düzeni pert oldu. Yolda arabayla korkarak gidiyorum yaya nasıl karşıya geçsin.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR