21 Mayıs 2018 Pazartesi

  • 4,505 TL
  • 5,298 TL
  • 186,41 TL
  • 102.410
ISPARTA 23°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

ISPARTA ESKİ VALİSİ İÇİN TUTUKLANMAK ÜZERE YAKALAMA EMRİ ÇIKARTILDI

ISPARTA ESKİ VALİSİ İÇİN TUTUKLANMAK ÜZERE YAKALAMA EMRİ ÇIKARTILDI

Isparta

ISPARTA'da geçen Mart ayında başlatılan FETÖ/PDY soruşturması kapsamında Fetullah Gülen'in de aralarında bulunduğu 130 sanıklı davada tutuksuz yargılanan Isparta eski Valisi Memduh Oğuz için tutuklanmak üzere yakalama emri çıkarıldı.

Isparta Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından geçen Mart ayında başlatılan FETÖ/PDY operasyonunun ardından haklarında 'silahlı terör örgütü kurma ve yönetme', 'silahlı terör örgütüne üye olma', 'hukuka aykırı kişisel verileri kaydetme', 'şantaj', 'özel hayatın gizliliğini ihlal', 'resmi belgede sahtecilik', 'zimmet', 'icbar suretiyle irtikap', 'görevi kötüye kullanma','6415 sayılı Terörizmin Finansmanının Önlenmesi hakkındaki kanuna muhalefet' ve'kişisel verileri hukuka aykırı olarak ele geçirmek ve yaymak' suçlamalarıyla dava açılan 52'si tutuklu, 71'i tutuksuz, Fethullah Gülen ile birlikte 7'si firari olarak aranan toplam 130 sanığın yargılanmasına başlanıldı. Davada tutuksuz sanık olan Isparta eski Valisi Memduh Oğuz duruşmalara hiç katılmadı.

Davada FETÖ/PDY üyesi olma ve şantaj suçlarından sanık olan Memduh Oğuz ile ilgili yakalama kararı çıkartıldı. Memduh Oğuz’un internet üzerinden haberleşmeye imkan sağlayan ve örgüt üyelerinin kullandığı “Bylock” isimli program kullanıcısı olduğu tespit edildi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

vah !! vah !!

26 Ağustos 2016 Cuma 14:36

''ilim şehri Isparta,bilim şehri Isparta'' kitabını rahatça oku ve anlat ve herkes dinlesin artık.Anlat ki ; içerideki herkes anlasın ve dinlesin.

Ali

25 Ağustos 2016 Perşembe 21:06

Beter olsun yakalansın tabi imam Osman'ın yaveri gibiydi

cumhuriyet

25 Ağustos 2016 Perşembe 19:23

herşeyi unutun,ve düşünün,ya bunlar 17,25 aralık olmasa ve birbirlerine girmeselerdi.vah cumhuriyetim vah atatürk'üm.

metin şahin

04 Kasım 2016 Cuma 17:29

BURDUR VALİSİ İKEN RAHMETLİ BİR VALİ YARDIMCISININ KAFASSINDAPOLİS TELSİZİ KIRMIŞTI O DA ŞİKAYET EDENMEMİŞTİ ZAVALLI.BEJN OLSAYDIM AGFZNI BURNUNU KURARDIM.ŞİMDİ O VALİ YARDIMCISININ AHI TUTTU.ÇELSİN ÇEKEBİLDİĞİ KADAR

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR