16 Temmuz 2018 Pazartesi

  • 4,845 TL
  • 5,678 TL
  • 193,24 TL
  • 89.744
ISPARTA 28°
FETÖ DAVALARNDA SON DURUM

FETÖ DAVALARNDA SON DURUM

ISPARTA CEZAEVİNDE İNTİHAR GİRİŞİMİ

ISPARTA CEZAEVİNDE İNTİHAR GİRİŞİMİ

BALKONDAN ÇÖP ATARKEN DÜŞTÜ

BALKONDAN ÇÖP ATARKEN DÜŞTÜ

EVİNDE ÖLÜ BULUNDU

EVİNDE ÖLÜ BULUNDU

ISPARTA'DAN VERDİĞİ İLK MESAJ

ISPARTA'DAN VERDİĞİ İLK MESAJ

Isparta

Isparta'da meyve suyu üretim tesisi açılışında konuşanCumhurbaşkanı Erdoğan, "OHAL sadece terörle mücadele ile sınırlıdır" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Anadolu Grup Isparta Meyve Suyu Üretim Tesisleri'nin açılışında yaptığı konuşmada, "Avrupa ülkelerinin ülkemize yönelik eleştirilerinin çoğunluğunun kendi iç siyasetleriyle ilgili olduğunu biliyoruz. Hollanda'nın 16 Nisan halk oylaması sürecinde tamamen gereksiz bir şekilde ilişkilerimizi germesinin sebebinin kendi seçimleri olduğunu gördük. Geçmişte Fransa ve Avusturya gibi ülkeler de benzer yöntemlere başvurmuşlardı. Şimdi aynı taktiği Almanya'nın izlediğini müşahede ediyoruz. Seçimlerden sonra ben inanıyorum ki onlar da normale dönecek."dedi.

Erdoğan, "Bu süreçte ülkemize yönelik haksız ve mesnetsiz suçlamalarla yatırımcıların ve turistlerin gözlerinin korkutulmaya çalışılmasının ne siyasi ne de ticari ahlakla izah edilebilmesi mümkün değildir." ifadesini kullandı.

"Büyümeden ihracata, üretimden istihdama tüm ekonomik göstergeler olumlu yönde bir seyri işaret ediyor." diyen Erdoğan, şunları söyledi:

"Turizmde de benzer bir durumla karşı karşıyayız.Yöneticisi oldukları medya kuruluşlarında Türkiye ile ilgili olumsuz kampanyalar yürütenlerin tatillerini ülkemizde geçiriyor olmaları, söyledikleri yalanlara kendilerinin de inanmadıklarını gösteriyor. Bugüne kadar nice badireleri atlatan Türkiye, bu iftira kampanyalarının da üstesinden gelecektir."

Erdoğan, olağanüstü hal ile ilgili de "Birilerinin sürekli gündeme getirdiği olağanüstü hal, sadece terörle mücadeleyle sınırlıdır. Olağanüstü hal girişimcilerimizin, sanayicilerimizin yaptığı yatırımların önünü kesmeye değil, onları güvence altına almaya yöneliktir​." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

en iyisi

14 Ağustos 2017 Pazartesi 08:57

Şuan için en iyi içecek hangi marka olduğunu biliyorsunuzdur en iyi araba ,uçak ,motor..dye gidiyor bunların hangi ülke hemsi yabancı menşeili Türk olan en iyi çok azdır.ıspartaya da en iyi içecek fabrikası kurulmuş v meyvelerin değerlendirilmesi yapılmış kapının önünde kamyon kuyruklarını gördüğünüzde iyi ki yapılmış dyeceksiniz.herşeyin en iyisi ısparta da...yoruma gerek yok.

Dedecamli

14 Ağustos 2017 Pazartesi 03:06

Ne gerek var ispartaya yatirim birak isparta boyle kalsin ogrenciler ve asker Yeter bize reis senin isin gucun yokmu kimin umrunda Kac kisi evine fabrika sayesinde evine ekmek ****urmus ispartaya fabrikalar acilmasin Hep boyle kalsin buyumesi yahudi mallarinin %70 kullaniriz ama fabrikaya karsiyiz calisanlar evine ekmek ****urecek ya paralarimizi bankalarda faizeeee yatiriz ya birak reis acarsin Bir dert acmassin Bir dert !!!!

ıspartalı

13 Ağustos 2017 Pazar 00:00

haberi okursanız Anadolu gruba ait meyve suyu fabrikası diye bahsedilen bildiğiniz coca cola fabrikasıdır ALGI YÖNETİMİ budur işte one minute kardeşim ne meyve suyu fabrikası ya........(yayınlayacakmısınız bakalım?)

satan

12 Ağustos 2017 Cumartesi 22:11

One minute.. o ne minute.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR