25 Mayıs 2019 Cumartesi

  • 6,078 TL
  • 6,824 TL
  • 250,26 TL
  • 86.072
ISPARTA
EVE 5 KİŞİ GİRDİLER 2 AV TÜFEĞİ İLE YAKALANDILAR

EVE 5 KİŞİ GİRDİLER 2 AV TÜFEĞİ İLE YAKALANDILAR

 FETÖ’NÜN EĞİTİM TUZAĞINA POLİSTEN OPERASYON

FETÖ’NÜN EĞİTİM TUZAĞINA POLİSTEN OPERASYON

TURİZME BAŞKAN VE REKTÖR SAHİP ÇIKIYOR

TURİZME BAŞKAN VE REKTÖR SAHİP ÇIKIYOR

HAYIRLI OLSUN ISPARTAM

HAYIRLI OLSUN ISPARTAM

ISPARTA'DA TRAFİK KAZASI

ISPARTA'DA TRAFİK KAZASI

Isparta

Isparta'da meydana gelen trafik kazasında maddi hasar meydana geldi.

İstanbul Caddesi yolu üzerinde Murat D. yönetimindeki 42 AEK 82 plakalı otomobil ile Zeki Furkan L. yönetimindeki 32 AA 789 plakalı otomobil çarpıştı. Kazada şans eseri yaralanan olmazken, sürücülerden birinin alkollü olduğu öğrenildi. Kaza sonrası araçlar çekici yardımıyla olay yerinden kaldırıldı.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Ali

06 Aralık 2018 Perşembe 22:12

Valla anlamıyorum. Hangi cesaretle alkol alıp yola çıkıyorsunuz. Polis abilere yakalanırız diye hiç mi korkmuyorsunuz. Herşeyden önce kendi sağlığınızı karşı tarafın hakkını hiç mi düşünmüyorsunuz. En ağır şekilden ceza alın inşallah...

Zeynep

06 Aralık 2018 Perşembe 15:49

Alkollüsün, araç kullanıyorsun. Hadi kendini düşünmüyorsun seninle bağlantılı olmayan insanların suçunu günahini ahını neden alıyorsun be Allah’ın cezası bela olarak dolanıyorsun. Sizin gibiler yüzünden sokakta yürümekten korkar olduk. Umarım cezanı çekersin. Ders olur bu sana.

ZFL

06 Aralık 2018 Perşembe 15:47

Devletimizi ve polisimizi kutluyoruz kazadan bir saat sonra alkol testi yaptıgı için promil yetersizliğinden işlem uygulanmadı %100 karşı taraf suçluyken. Ne ceza kesildi ne de ehliyetine el koyuldu biz kücük sıyrıklarla kurtulduk ilerde başkalarınında canını yakmaz umarım

Ispartalı

06 Aralık 2018 Perşembe 08:20

Eee şimdi alkollüsün. Önce kendi sigorta şirketin dava açacak karşı tarafın masrafını ödeyecek ama senden alacak... sonra yeni sigorta pirimin ebesinin hörekesi olacak.... sonra karşı tarafta yaralanma varsa sana dava açıp tazminat alacak.... sonra kendi arabanıda kendi cebinden yaptıracaksın... ulan 30 lira versen hem taksiyle evine gidersin hem toplum zararlısı istenilmeyen tiksinilen kişilik olmazsın !

orhan

06 Aralık 2018 Perşembe 07:58

AA Serisi plakalar resmi polis araçlarında olmuyormu?

Elektrikci

06 Aralık 2018 Perşembe 01:11

Haberde belirtildiği gibi sürücü alkollü ise ve kazaya sebebiyet veren de o kişiyse eğer umarım tez vakitte farklı bir kazada başkalarına daha fazla zarar vermeden geberir gider.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR