28 Mayıs 2018 Pazartesi

  • 4,705 TL
  • 5,507 TL
  • 196,80 TL
  • 103.200
ISPARTA 20°
KAYIP OLAN 2 GENÇ ISPARTA'DA BULUNDU

KAYIP OLAN 2 GENÇ ISPARTA'DA BULUNDU

MUHTEŞEM KARŞILAMA

MUHTEŞEM KARŞILAMA

ISPARTA'DA YANGIN PANİĞİ

ISPARTA'DA YANGIN PANİĞİ

ISPARTALI ANNE 2 ÇOCUĞUNU ÖLDÜRDÜ

ISPARTALI ANNE 2 ÇOCUĞUNU ÖLDÜRDÜ

ISPARTA'DA ŞOK BASKIN

ISPARTA'DA ŞOK BASKIN

Isparta

Isparta Emniyet Müdürlüğü tarafından dernek, lokal ve umuma açık işletmeler denetlendi.

 

Cuma gecesi il merkezinde faaliyet gösteren çok sayıda Dernek, Lokal ve Umuma Açık İşyerleri ile belirlenen sabit noktalarda arama ve kontroller yapıldı.

 

Konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Emniyet Müdürlüğümüzce vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğinin sağlanması öncelikli görevlerimiz arasındadır. Bu amaçla 11 Eylül 2015 Cuma gecesi ana arterler üzerindebelirlenen noktalarda yol uygulamaları ve gece 22:30 ile 00:30 saatleriarasında il merkezinde faaliyet gösteren Dernek, Lokal ve Umuma Açıkİşyerlerinde yapılan arama ve kontroller sonucunda;

 

1- Yapılan GBT kontrollerinde toplam 565 şahsın kaydı sorulmuş olup, bunlardan aranan 2 şahıs yakalanarak adli mercilere sevk edilmiştir.

 

2- Belirlenen ana arterler üzerindeki arama noktalarında 90 araç kontrol edilmiş, 1 araç Yakalamalı Hacizli olması sebebi ile otoparka çektirilmiş, 8 araca ise değişik trafik suçlarından dolayı cezai işlem uygulanmıştır.

 

3- 7 Umuma Açık İşyeri kontrol edilmiş olup, bunlardan 1 işyerine ruhsatsız olması sebebi ile işlem yapılmış, 1 işyerine ise kapalı mekanda sigara ve alkol alınması sebebi ile işlem yapılmıştır.

 

4- 2 Dernek ve Lokal kontrol edilmiş, bunlardan 1 Derneğe içeride üye olmayan şahıs bulunmasından dolayı işlem yapılmıştır.

 

Emniyet Müdürlüğümüzce suç ve suçlularla mücadele etmek ve vatandaşlarımızın huzur ve güvenliklerinin sağlanarak ilimizdeki huzur ortamının korunması amacı ile çalışmalarımız kararlılıkla devam edecektir”denildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

aa

16 Eylül 2015 Çarşamba 07:10

önceden her köşede gbt sorgulaması yapılıyordu

O3251

15 Eylül 2015 Salı 20:15

Emniyet mesublari cafeler sokaklarnda o kdar mekan alkol veriyor bu mekanlarda her nane donuyor ruhsati olan olmayan alkol veriyor hic bunlari kontrol edip islem yapiyorlarmi yapiyorlarsa neden kapatamiyorlar .

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR