28 Ekim 2020 Çarşamba

PERSONELİMİZİ EV SAHİBİ YAPMAK İSTİYORUZ

PERSONELİMİZİ EV SAHİBİ YAPMAK İSTİYORUZ

YÜZLER GÜLÜYOR

YÜZLER GÜLÜYOR

KALBİNE YENİK DÜŞTÜ

KALBİNE YENİK DÜŞTÜ

CESEDİ TANDIRDA BULUNDU

CESEDİ TANDIRDA BULUNDU

ISPARTA'DA OKULLAR DENETLENİYOR

ISPARTA'DA OKULLAR DENETLENİYOR

Isparta

21 Eylül’de anasınıflarının ve 1. sınıfların uyum eğitimleri için açılan okullarda bu hafta başında da ilkokulların tüm sınıflarının yanı sıra 8. ve 12. sınıflar için yüz yüze eğitime başlanıldı. Okulların öğrencilere kapılarını açmasıyla birlikte alınan önlemler Isparta Valiliği tarafından ise sürekli denetleniyor. Denetimlerde idarecilerinden öğrenci ve öğretmen sağlığı başta olmak üzere temizlik önlemlerinden taviz verilmemesi isteniyor.

Isparta Valiliği, Vali Yardımcısı Haluk Şimşek başkanlığında okullarda sık sık denetimler gerçekleştiriyor. Denetimlere İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yılmaz da eşlik ederek okullarda devam eden yüz yüze eğitimde herhangi bir aksaklık yaşanmaması için uyarılarda bulunuyorlar. Son olarak Halıkent Ortaokulu’nu ve Tenzile Erdoğan Anadolu Lisesi’ni denetleyen Vali Yardımcısı Şimşek öğrenci ve öğretmenlerle bir araya gelerek yeni eğitim döneminde alınan önlemleri yerinde inceledi. Vali Yardımcısı Şimşek okul yöneticilerinden MASKE,MESAFE,TEMİZLİK konularından asla taviz verilmemesini isteyerek öğrenci ve öğretmenlere başarı dileklerini iletti.

Anne-babaların  gönül rahatlığıyla çocuklarını okullara gönderebilmesi, öğrenci ve öğretmen sağlığı başta olmak üzere toplum sağlığını korumak amacıyla yapılan denetimler en üst düzeyde aralıksız olarak devam edecek.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

...

16 Ekim 2020 Cuma 20:39

Sayın valim sizden ricam şu servis meselesini de çözüm bulunuz şehir içi otobüsleri sabahları ve öğlenleri dolu oluyor çünkü vatandaşta binmek zorunda öğrencide 2 haftadır çocuğumu otobüsle okula ben ****ürüyorum gözlerimle sahidim servis çözülsün artık ve benim çocuğum ilçeden geliyor çıkış saatlerinde otobüslerin saati uymuyor.

Esnaf 32

16 Ekim 2020 Cuma 19:17

Sayın Valim size sonsuz Teşekkür ederim siz olmasaydınız çocuk ları mıza sayip çıkan olmayacak. Milli eğitim müdürü nasıl oldu da koltunu birakıp geldi Sayın Valim siz lspartamıza yetersiniz

AEK KOLEJİNDE MASKE YOK

16 Ekim 2020 Cuma 16:10

Sayın Valim, Sayın Milli Eğitim Müdürüm, Sayın Sağlık İl Müdürüm. Buradan size bir konuda seslenmek istiyorum. Benim çocuğum Özel ARI EĞİTİM KURUMLARI AEK KOLEJİNDE okuyor. Fakat okul M.E.B. lığının 2 gün olacak demesine rağmen 4 gün eğitim yapıyor. Ayrıca okulda neredeyse hiçbir öğretmende ve öğrencilerin çoğunda Ne MASKE ne MESAFE hiçbir tedbir yok. Özellikle öğretmenlerin maske takarak örnek olması gereken yerde özellikle ÖĞRETMENLER MASKELERİ KOLLARINDA GEZİYOR. Lütfen bütün toplumun sağlığı

Asdf

16 Ekim 2020 Cuma 10:52

Pandemi biter mi zor ... Boşuna çabalar ...Okullar kapatılmalı.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR