21 Ocak 2019 Pazartesi

  • 5,352 TL
  • 6,089 TL
  • 220,55 TL
  • 98.447
ISPARTA
 3 ŞÜPHELİ GÖZALTINA ALINDI

3 ŞÜPHELİ GÖZALTINA ALINDI

DEVLET BAHÇELİ VE SÜLEYMAN SOYLU'YA ŞİKAYET ETTİ

DEVLET BAHÇELİ VE SÜLEYMAN SOYLU'YA ŞİKAYET ETTİ

BİR TEPKİDE GÖKMENOĞLUNDAN

BİR TEPKİDE GÖKMENOĞLUNDAN

 CHP ADAYI GERİ ÇEKİLDİ

CHP ADAYI GERİ ÇEKİLDİ

ISPARTA'DA MARKETİN ÖNÜNDEN BİR POŞET SİMİDİ ÇALDI

ISPARTA'DA MARKETİN ÖNÜNDEN BİR POŞET SİMİDİ ÇALDI

Isparta

ISPARTA'da bir kişi, marketin önüne satılması için bırakılan, içinde 15 simit bulunan poşeti alarak kayıplara karıştı. Market sahibi şüpheli hakkında polise şikayetçi oldu. Olay anı güvenlik kameraları tarafından da anbean kaydedildi.

Olay, 4 Kasım saat 07.00 sıralarında meydana geldi. Pirimehmet Mahallesi Özkanlar Kavşağı mevkisinde market işleten Rahmet Karakoç, her sabah fırıncının satılması için marketin önüne bıraktığı poşet içerisindeki simitleri bulamadı. İş yerini açtıktan sonra simitleri getiren kişiyi arayan Karakoç, simitlerin bırakıldığı cevabını aldı. Bunun üzerine Karakoç, güvenlik kamera kayıtlarını inceledi. Görüntülerde içinde 15 simidin bulunduğu poşetin kimliği belirsiz bir kişi tarafından alındığını gören Karakoç, büyük şaşkınlık yaşadı.

'SONUNDA BU DA OLDU'

Market sahibi Karakoç, şüphelinin simitleri çalma anına ilişkin görüntüleri sosyal medyadan paylaştı. Güvenlik kamera görüntülerinin yer aldığı video hazırlayan Rahmet Karakoç, hırsızlık anını da 'Değerli izleyenler, sonunda bu da oldu' diyerek anlattı. "Isparta'da Özkanlar Kavşağı'nda saat 07.00 civarlarında marketin simitlerini çalan bu şahıs kayıtlara şaşırtıcı bir şekilde geçti. Bir poşet simidi çalarak hızlı bir şekilde uzaklaştı. Bol bol çay simit yapsın artık. Diyecek bir şey yok" diye duruma tepkisini gösterdi.

Demirören Haber Ajansı'na (DHA) konuşan Rahmet Karakoç, "Her sabah fırıncı benim markete bir poşet simit bırakırdı. Bazen 15, bazen 20 olurdu. O gün sabah dükkanı açtığımda simitleri göremeyince fırıncıyı aradım. 'Benim simitler nerede' dedim, 'Bıraktım' dedi. Sonra kamera görüntülerini izledim, simitlerin çalındığını fark ettim. Bugün emniyete gidip kamera görüntülerini verip şikayetçi oldum" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Hırsızın hiçmi kabahati yok!

08 Kasım 2018 Perşembe 19:44

Elin ayağın tutuyorken gidip çalışacaksın! Fırıncılar ve diğer emekçiler hangi koşullarda çalışıyor bir bakacaksın! Gece uyumuyor, o ateşin karşısında canları çıkıyor fırıncılar, buğday eken çiftçiler! Öyle bulduğunu , hele hakkın olmıyanı kimsenin emeğini çalmıyacaksın! Maşallah zımba gibi görünüyor delikanlı, öğrenciyse pakteim iş yapacak, valiliğe müracat edecek gerekirse! Lâkin çalmıyacak! Allah hidayet etsin!

Birinci

08 Kasım 2018 Perşembe 18:35

Len yavşak buraya yorum yazacağına git kendin iş versene !! 15 simitle kaç kişinin karnını doyuracakmış tipe baksan hiç aç gibi değil !!!! Bir simit alıp gitse anlarsın aç dersin ama adam resmen hırsızlık yapmış

mc

08 Kasım 2018 Perşembe 18:08

15 simit çalana hoşgörü öyle mi. simit çalacağına simit satsın.arasıra da vicdanla dürüstlük çalsın. . işim yok, telefon ,altın ,para çal. hoş görüsü olan arkadaş iş bile kurabilir. avuçlarımız kızarıncaya kadar alkışlayalım.

....

08 Kasım 2018 Perşembe 17:56

Hangi marketse ben parasını ödicem

ESNAF

08 Kasım 2018 Perşembe 17:55

Karnımaç derse yemeği yer.15 simit çalıp giderse.ne hoşgörüsü aç kaldım ama simit çalmadım.tam adını numaranı adresini yazda senin malını çalsın bakalım hoşgörecek misin?nasıl bir açlık bu 15 simit.adam olan 1 simit ile doyar.kılığı kıyafeti yerinde maşallah...

Nerede Hoşgörü !

08 Kasım 2018 Perşembe 17:28

Hiç mi karnınız aç kalmadı utanmaz herifler 15 simit ne kadar ? 15 simit ile mi batacaksın... şikayetçi olacağına kişiye iş vermeyi teklif et... her gün simit ısmarlamayı teklif et...

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR