06 Nisan 2020 Pazartesi

ISPARTA
KÖY YOLU ULAŞIMA KAPATILDI

KÖY YOLU ULAŞIMA KAPATILDI

ISPARTA'DA SAĞLIKÇILARDAN MESAJ VAR

ISPARTA'DA SAĞLIKÇILARDAN MESAJ VAR

ISPARTA’DA YENİ KORONAVİRÜS KARARLARI

ISPARTA’DA YENİ KORONAVİRÜS KARARLARI

FECİ KAZA 1 ÖLÜ

FECİ KAZA 1 ÖLÜ

ISPARTA'DA KAYIPLARA KARIŞAN KIZLAR KAÇMA PLANI YAPMIŞ

ISPARTA'DA KAYIPLARA KARIŞAN KIZLAR KAÇMA PLANI YAPMIŞ

Isparta

ISPARTA'DA 4 gün önce kaybolan lise öğrencileri Tuana Yıldız (16), Gülizar Soy (16) ve Buse Aydoğan'ın kayıplara karışmadan önce kendi aralarında kurdukları whatsapp grubundan kaçma planları yaptıkları ortaya çıktı.

Isparta'da Gül Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 1'inci sınıf öğrencisi Tuana Yıldız ile okul arkadaşları Gülizar Soy ve Buse Aydoğan, 20 Şubat perşembe günü öğleden sonra ortadan kayboldu. Aileler, kızlarına ulaşamayınca polise kayıp başvurusunda bulundu.

4 gündür yapılan tüm aramalara rağmen Tuana, Gülizar ve Buse'den haber alınamadı. Kayıp kızların anneleri ATV'de yayınlanan Müge Anlı'ya konuk oldu. Kaybolan Buse Aydoğan'ın annesinin Müge Anlı'ya sunduğu whatsapp görüşmeleri ortaya çıktı. Konuşmalarda kaçma planlaması yaptığı konuşmalar okundu.  Konuşmalarda kayıplara karışan kızların kendi aralarında "Çok uzak oralar", "İzmir yolu ne taraf oraya kadar gitmemiz lazım", "Ben korkuyorum ama Kararlıyım", "Bari para biriktirelim", "Dileniriz" gibi konuşmalar yaptıkları belirlendi.

DENİZLİ'DE TESPİT EDİLDİLER

Öte yandan 3 liseli kızın Denizli'ye gittikleri tespit edildi. Yine canlı yayına gelen bir ihbarı okuyan Müge Anlı, kayıp kızların dün saat 15.00-16.00 sıralarında Denizli'de gördüğünü ve otostopla bir minibüse binerek Sarayköy'e gittikleri ihbarında bulundu.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Dikkat edin artık...

25 Şubat 2020 Salı 08:49

Hergün yüzlerce kayıp başvurusu yapılıyor hangi birini bulacaksınız???Evde yalnız ölenler ailesinden ayrı sağda solda gezenler gece sabaha kadar sokaklarda gezenler iyice arttı!!! sahip çıkın çocuklarınıza eğitin ilgilenin ahlak vicdan aşılayın...

Vicdan böyle diyor

24 Şubat 2020 Pazartesi 19:54

Sadece laikler mi sosyal medya kullanıyor,mesela benim telefonumda kur'an ve namaz saatleri kayıtlı,ibadetimize Allah için yapıyoruz,ama laikim.Hiç bir tarikat için de sünnet ve Kur'an'da ayrılmam.Allahla kul arasına kimse giremez.

ero

24 Şubat 2020 Pazartesi 18:18

bo çocukların ailesini araştıracaksın ilk önce nasıllar diye kesinlikle birinin bi payı vardır böyle hareket yapmalarına neden olan

zarar görülecek yol teşvik edilmez, alkışlanmaz, d

24 Şubat 2020 Pazartesi 17:06

evini bırakıp giden kaçan çocuğa kapısını açıp yüz veren, ailesiyle arasına giren herkes bu tür olayların yayılmasından sorumludur.."18 yaşındayım kafama göre takılırım" havalarıyla evini ailesini terkedip apartlarda orda burda yaşamayı destekleyenlerin, özendirenlerin hepsi bu acılardan sorumludur, suçludur..bu çocukların başına kötü birşey geldiğinde bu teşvikçilerin hiçbiri sahip çıkmaz, sorumluluk da kabul etmez...aile de çocuklar da gördükleri zararla tek başlarına kalakalırlar..

sınıf arkadaşları bilmiyormu

24 Şubat 2020 Pazartesi 16:47

okuldan öğlen arası ne diyerek çıkmışlar? hangi bölümde okuyorlar?

Ak

24 Şubat 2020 Pazartesi 16:32

Hergün onlarca muhafazakar insan da çocuklarını arıyor, ayıptır bu işin siyaseti kınaması olmaz,sağı solu dindarı dinsisizi de olmaz,başa gelince anlaşılır bence Vatandaş rumuzlu arkadaş tövbe et,Allah'tan af dile.

kızıl armut

24 Şubat 2020 Pazartesi 16:11

kızıl melek bi İSLAM düşmanı oldugun için sana cevap vermeye gerek yok ama sen ılk once Şeriat ne onu ogren Şeriat ALLAH u telanın kuıralları demek sen zaten Şeriata dil uzatıyorsun sana muhattap senın gıbı din düşmanları olabilir sadece Anladınnn ????

en büyük benim

24 Şubat 2020 Pazartesi 15:24

Yayının tamamı için; https://www.youtube.com/watch?v=sezbGMPCaxY

kızıl melek

24 Şubat 2020 Pazartesi 14:48

Vatandas aklını başına al.Meydanı boş bulduğunu mu sanıyorsun sen? Ne alakası var Laiklikle K.listlik ile? İmam Hatipler,tarikatlar vb. çok mu masum? Her gün nice haberler çıkıyor bunlarla ilgili.Asıl sorun sen ve senin gibi laik,anti laik, sunni,alevi,Kürt,Türk diye bu halkı ayırıp dışlayanlardır.Sen bi zahmet Cidde'yi bi araştır bakalım.Şeriat ile yönetildi diye bildiğin Suudlar vb.neler yaşıyor ve yaşatıyor,kapiş.

program

24 Şubat 2020 Pazartesi 13:23

bu program hangi gün yayınlanmış? tümünü nerden izleyebiliriz?

Vatandas

24 Şubat 2020 Pazartesi 12:02

INSAALLAH SAG SALIM BULUNURLAR AMA GUNUMUZ EGITIM SISTEMI,SOSYAL MEDYA BELASI VE COCUKLARA VERILMEYEN DIN EGITIMI BU SORUNLARIN ORTAYA CIKMASINA SEBEP OLUYOR....SIMDI LAIK K.LISTLER CILDIRACAK.

ACI HABER

24 Şubat 2020 Pazartesi 11:43

YENİ NESİL NE YAZIK Kİ BU ŞEKİLDE DIŞA ÖZENTİ ÖZGÜR YAŞANTI PARÇALANMIŞ AİLELER RABBİM BİRAN ÖNCE BULUNDUN BU YAVRUCUKLAR

Malesef gercekler

24 Şubat 2020 Pazartesi 11:00

Demekki polis yoğun bulamıyor bundan sonra karakola değil müge anliya gitmek lazim

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR