22 Mayıs 2018 Salı

  • 4,574 TL
  • 5,396 TL
  • 189,93 TL
  • 102.258
ISPARTA 25°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

ISPARTA'DA KAN DONDURAN SÖZ

ISPARTA'DA KAN DONDURAN SÖZ

Isparta

15- 16 Temmuz’da Türkiye’yi işgal girişimi başlatan ve halkın üzerine bomba atan hainlerin F- 16’dan konuşmaları gün ışığına çıktı:Hainler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ararken Isparta Hava Sahası’nda Akıncı Kulesi ile temaslarının kesilmesi nedeniyle geri dönmüşler.

   SAAT 01: 19’DA FETÖ/ PDY teröristleri, 01: 19’da Isparta Hava Sahası’ndan; Erdoğan’ın uçağını bulamadığı için Ankara’ya dönmüşler ve Beştepe’deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ni bombalamışlar.

KAN DONDURAN SÖZ

Ses kayıtlarında dehşet veren övgü: F- 16’daki terörist, halkın üzerine 2 bomba atıldığı bilgisi vermesi üzerine eski Hava Kuvvetleri Komutanı Akın Öztürk'ün damadı Yarbay Hakan Karakuş'un ''elinize sağlık'' dediği telsiz kayıtlarına yansıdı.

TERÖRİSTLER ISPARTA HAVA SAHASINDA

15 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı İstanbul'a getiren uçağı hedef alan ve sivilleri bombalayan FETÖ'cü pilotlar ile darbeci komutanların dehşet verici telsiz konuşmaları kan dondurdu.

ERDOĞAN'IN UÇAĞI

FETÖ'cü hainlerin 15 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın uçağını önlemek için aldıkları emirler ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nin etrafındaki sivilleri havadan nasıl bombaladıklarına ilişkin telsiz kayıtları ortaya çıktı. Ankara Kazan'daki Akıncı 4. Ana Jet Üssü Komutanlığı'nda yapılan incelemeler kapsamında FETÖ'cü hainlerin nasıl ihanet planları yaptıkları gözler önüne serildi. Kayıtlara göre, 16 Temmuz saat 00.17'de Akıncı Üssü'nden Kurmay Yüzbaşı Ahmet Tosun,Kurmay Yüzbaşı Oğuz Alper Emrah ile İlker Hazinedar'a Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın uçağını tarif ediyor ve "önlemesini" istiyor.

SES KAYITLARI ORTAYA ÇIKTI

Talimat alan Oğuz Alper Emrah ve İlker Hazinedar'ın kullandığı füze yüklü F-16'lar Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın uçağına müdahale etmek üzere harekete geçiyor. Ancak Isparta hava sahasında Akıncı kule ile temaslarının kesilmesi üzerine saat 01.09'da geri döndükleri ve aldıkları talimat üzerine Cumhurbaşkanlığı Külliyesi üzerinde ses üstü alçak uçuş yaptıkları tespit ediliyor. Bu konu ile ilgili dikta teyplerindeki ses kayıtları ise şu şekilde:

FİLO (AHMET TOSUN): Anlaşıldı, önleyeceğiniz uçağı tarif edeceğiz, hocam gözlük kullanacaksınız, önleyeceğiniz uçağı tarif edeceğiz.

ŞAHİN 2 (OĞUZ ALPER EMRAH): Tamam.

A.T: Hocam vereceğimiz uçak muhtemelen Cumhurbaşkanlığıuçağı forsu olacak kocaman bir uçak Cumhurbaşkanlığı forsu olan bir uçak

O.A.E: Mutabık.

"ELLERİNİZE SAĞLIK"

Başka bir telsiz ve telefon kaydında da eski Hava Kuvvetleri Komutanı Akın Öztürk'ün damadı Yarbay Hakan Karakuş'un sivillerin önünde beklediği Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nin etrafının vurulması için yapılan kanlı planları koordine ettiği ortaya çıkıyor.Karakuş'un sivilleri hedef alan Hava Pilot Üsteğmen Müslim Macit'in atışlarının ardından, "Anlaşıldı ellerinize sağlık" dediği konuşma ise şu şekilde kayıtlara yansıyor:

ASLAN 6 (MÜSLİM MACİT): (İstenen vuruş noktaları) tekrar eder misiniz?.

6 KULE (HAKAN KARAKUŞ): Yol kavşağı, camii önü. M.M: Söylenen iki hedef başarıyla vuruldu. H.K: Anlaşıldı ellerinize sağlık.

ALÇAK UÇUŞ TALİMATI VERDİ

Yapılan incelemelerde darbeci hainlerin Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nin üzerinden alçak uçuş yapmalarına ilişkin telsiz konuşmaları da ortaya çıktı. Kurmay Yüzbaşı Mete Kaygusuz'un verdiği koordinatları alan Oğuz Alper Emrah'ın ile arasındaki telsiz konuşmaları ise şu şekilde:

FİLO (MUSTAFA METE KAYGUSUZ): Aslan 4-2 numara kaçak sarayın koordinatını şahin 2 ye iletin yakıt bitene kadar MACH (ses duvarın geçerek)üstü geç üzerinden.

ŞAHİN 2 (OĞUZ ALPER EMRAH): Anlaşıldı.

Konuşmalarda ayrıca 47 polisin şehit olduğu Özel Harekat Şube Müdürlüğü'ne atılan bomba da telsiz konuşmalarına şu şekilde yansıyor: ASLAN (İLHAMI AYGÜL): Emniyet çatışma bölgesine iki bomba atıldı MACH üstü geçiş için koordinat alabiliriz.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

KURT

31 Ağustos 2016 Çarşamba 21:10

EVET O GECE EF 16 GEÇTİ ŞAHSIM GÖRDÜ,

alper

31 Ağustos 2016 Çarşamba 21:00

bu hainlerin ve beyinsizlerin ülkesine ve ailesine dahi olsa yapmıyacağı yok. bunlardan asla dost olmaz, bir iyilik beklenmez ve bir hayırları da dokunmaz. bu ajan ve satılmışlara asla yüz vermemek lazım siz onların iyi insanmış gibi görünmelerine bakmayın. Allah şerlerinden ülkemizi ve insanlarımızı korusun.

Mankurt

31 Ağustos 2016 Çarşamba 20:57

2016 yilinda F16 ile sn. Cbaskaninin ucagini gece karanliginda forsundan tanimaya calismak????

ıspartalı

31 Ağustos 2016 Çarşamba 18:35

Ellerine sağlık diyen ağzına ateş dolsun .şerefsiz vatan hainleri

ASİL MİLLET

31 Ağustos 2016 Çarşamba 15:43

BU ŞEREFSİZLERİN TÜRK KANI TAŞIMASI YÜZDE SIFIR.BUNLAR TÜRK OLAMAZ.TÜRK MİLLETİ BUNU YAPMAZ.BİZ BUNU DÜŞMANIMIZ YAPMADIK.OLSA OLSA BUNLAR........!

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR