20 Mayıs 2018 Pazar

  • 4,490 TL
  • 5,287 TL
  • 186,41 TL
  • 102.410
ISPARTA 25°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

ISPARTA'DA DUT AĞAÇLARI TEHLİKE SAÇIYOR

ISPARTA'DA DUT AĞAÇLARI TEHLİKE SAÇIYOR

Isparta

Cumhuriyet Caddesi yolunda bulunan esnaflar dut ağaçlarının kesilmesi için belediyeye dilekçe verdiklerini ancak bir sonuç alamadıklarını söylediler. Dut ağaçlarından dökülen dutların ezilmesiyle yolun kayganlaştığını ve kazaların meydana geldiğini belirten esnaflar bir can kaybı olmadan bu dut ağaçlarının buradan götürülmesini istediklerini belirttiler.

Isparta Cumhuriyet Caddesi'nde bulunan dut ağaçları tehlike saçıyor. Yağış ile birlikte dut ağaçların dökülen dut yerde ezildikten sonra yolu kayganlaştırıyor. Bisiklet yolunu ve kaldırımların kayganlaşmasına neden oluyor. Hem sürücüler hemde vatandaşlar büyük tehlike yaşıyor. Esnaflar bu durumdan rahatsız olduğu için belediyeye dilekçe verdi. Ancak belediyeden hiçbir yetkilinin ise konu ile ilgili çalışma yapmadığını söylediler. YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

GABAG

19 Haziran 2017 Pazartesi 14:29

artık elektrik tellerinin altına ağaç dikmeyelim

vatandaş

19 Haziran 2017 Pazartesi 14:26

iyi taktik ama yemezler :D

GABAG

19 Haziran 2017 Pazartesi 14:25

Burası Türkiye!Kaldırıma ağaç dikilir hemde çevre kirliliğine neden olan ağaç. Kaldırımlar yayalara aittir. Zemini bozacak, kaldırımdaki yaya trafiğini olumsuz etkileyecek her türlü nesnenin kaldırılması gereklidir. Buna zorunlu olarak bulunması gereken oturma alaları çöp kutuları aydınlatmalar dahil değil tabiki. Ancak bu gereksinimlerinde ergonomik yer kaplamayan tasırımı ve görünümü göz zevkini bozmayan nitelikte olması gerekir.

mehmet ali

19 Haziran 2017 Pazartesi 10:36

şimdi teker teker inceleyelim;foto hamburg;araç alım satımı yaptığı için dükkanının önüne araç koyamıyor derdi o.emel halıcılık;dükkanının önünde dükkanının içinden daha fazla mal koyuyora derdi budominos pizza;kurye motosikletlerini koyamadığından derdi bu;özyılmaz malum kapının önüne az koyuyor ya kıyafetleri yetmemiş demekki derdi butostçu; dışarıya masa az atıyor derdi butaksicinin derdi malumne yeşil ne ağaç hak getire herkes saygısız kendinden başkasını düşünen yok.diyeceklerim

Ağaç iyidir

19 Haziran 2017 Pazartesi 10:25

Ağaçlar kesilmemeli.

yol

19 Haziran 2017 Pazartesi 10:24

o yol bisiklet yoludur.Motor yolu değil.Kesilmesini istemiyoruz.kaldırımları pazar yeri gibi kullanna esnaflar önce kaldırımları boşaltsın ve motorlar yoldan trafiğe dahil olsun.

asd demr

19 Haziran 2017 Pazartesi 08:38

sayın esnaf sizin derdiniz dukkanınızın onü pislenmesin dut agacı 30 yaş üstünde bugun mu sıkıntı oldu bugunune kadar aklınız neredeydi de bugun problem oldu

vatandaş

19 Haziran 2017 Pazartesi 08:28

Malesef esnaf dükkanı kiraladığında kaldırımı, yolu , hatta caddeyide kiraladım zannediyor. Dükkan önüne reyon çıkart, yola arabanı parket, hatta yolu kapat. şimdide yol kenarındaki dut ağacını sırf yere dutlar dökülüyor, koku oluyor, temizlemesi bize kalıyor diye kestirmek için imza topla. madem orası sizin dükkansa önünü temizlemekte sizin vazifeniz, sizin sorumluluğunuz, Bu ne rezilliktir. insaf yahu insaf.

Agaçlar kesilmesin

19 Haziran 2017 Pazartesi 02:52

Cumhuriyet caddesi esnafları öncelikle kaldırımları işgal etmeyi bıraksınlar!

Hadı yaa bak senn!

18 Haziran 2017 Pazar 22:06

Ağaç bı yerınıze mı battı cok mağdur esnafımsı şeyler!!!

Ispartalı

18 Haziran 2017 Pazar 21:28

Ispartalıda esnaftsn şikayetci, kaldırımları tezgah dolu, dükkan önü park edilmez hep cukka hep cukka degilmi. İnsanda biraz vicdan olur. Hep kendini düşünmez.

ıspartalı

18 Haziran 2017 Pazar 19:38

Bisiklet yolunu kullanmayacaksınız. Orası motorsuz bisikletler için ayrılmış bir alan. Motorsiklet kullanan arkadaş kendi kendini ihbar etmiş aslında. Esnaf arkadaşlar da yola masa-tezgah vs atamadıkları için serzenişteler sanırım.

Mahalleli

18 Haziran 2017 Pazar 18:29

Başka belediyeler yolu genişletmeye çalışır, bizde de geniş yolun ortasına park yapılır. Bahçelievler mahallesinde trafonun altındaki koca yolun ortasına kaldırım taşı ile çevirip ucube bi alan yaratıldı. Tek araba zor geçip dönüyor. Maksat mahalleliye eziyetten başka bişey değil. Ama kimin umrunda. Seçim zamanı gelir muhtar, Başkan vs. Sonra kim kime, dum duma.

Yetmedi mi

18 Haziran 2017 Pazar 17:58

Ormanlar peşkeş çekilip talan edilsin zeytin kesilsin asırlık kestane ağaçları kesilsin dut kesilsin ağaç düşmanı oldu herkes. Şimdiye kadar yokmuydu o dut ağaçları? Şehir içinde cumhuriyet caddesinde nasıl bi hızla gidiliyor acaba? Öğretmenevinin önündeki ağaçları niye kestiniz onlarda mı ayağınızı kaydırıyordu? Ağaç kesen baş keser yazıklar olsun bu zihniyete

hakan

18 Haziran 2017 Pazar 17:53

Belediye baskani gereksiz bir sey olsaydi yapardı sanirim:))) ama lüzumlu ve milletin menfaatine bisey oldugu icin yapmaz.

Harlem

18 Haziran 2017 Pazar 17:11

Ağacı kesmek diye bir çözüm olur mu madem esnaf rahhatsız altına sersinler büyük bir sofra bezi çıksın sirkelesinler hem yerler hem pekmez yaparlar fıstık gibi

MustafamusaAKBAŞ

18 Haziran 2017 Pazar 16:53

İspartada yatanın yürüyecek yolumu kaldı yeterince esnaf şimdi ağaçlardan ne istiyorsunuz isprta nin esnafı kala kala dut ağacın dutları na kaldı o zaman hız limitini şehir içi acmasinlar ağaçlar bizim miras birakilanlardan olmali

dut hastasi

18 Haziran 2017 Pazar 15:56

Gecen sene vatan mh.4176 sk ta bulunan Dut agacınin alt dallarıni kesen belediye işçileri sayesinde, şimdi agacada çıkılamıyor dolayısiyla toplanamadıgi için heryer dut. Dut toplanıp yenilemediğine göre dibinden kessin sayın yetkililer.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR