06 Aralık 2019 Cuma

ISPARTA
ÖZEL ÇOCUK ANNELERİ ÇOCUKLARININ HER ŞEYİDİR

ÖZEL ÇOCUK ANNELERİ ÇOCUKLARININ HER ŞEYİDİR

SARKINTILIK YAPARAK CİNSEL SALDIRIDAN ARANIYORDU

SARKINTILIK YAPARAK CİNSEL SALDIRIDAN ARANIYORDU

ISPARTA SALI PAZARINDA SON DURUM

ISPARTA SALI PAZARINDA SON DURUM

CADDELERDE ÜCRETLİ OTOPARK UYGULAMASI

CADDELERDE ÜCRETLİ OTOPARK UYGULAMASI

ISPARTA'DA BİRLİK ZAMANI

ISPARTA'DA BİRLİK ZAMANI

Isparta

TBMM Başkan Vekili Süreyya Sadi Bilgiç ile Isparta Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz, Gökgöz, Belediye Başkanı Başdeğirmen ile AK Parti İl Başkanı Osman Zabun, biraraya geldi, Isparta'ya önümüzdeki dönemde yapılması planlanan yatırımları istişare etti.

31 Mart yerel seçimlerinde il belediyesinin de AK Parti tarafından kazanılmasından sonra Isparta'da yerel ve genel iktidar buluştu. Özelilkle kamu yatırımlarında Isparta Belediyesi'nin tutumu nedeniyle yaşanılan zorluklar artık geride kaldı. AK Partili Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ile iktidar partisi milletvekilleri genel bütçe ile yapılacak yatırımlarda aynı masa etrafında toplanıp, ortak karar alabiliyorlar.

TBMM Başkan Vekili Süreyya Sadi Bilgiç ile Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz, İl Başkanı Osman Zabun ve Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ömer Parlak'ın oğlunun düğününde biraraya geldi. Genç çiftin nikahını Belediye Başkanı Başdeğirmen kıyarken, Milletvekili ve İl Başkanı Zabun nikah şahitliğini yaptı.

Belediye Başkanı Başdeğirmen ile Milletvekilleri Bilgiç ve Gökgöz, İl Başkanı Zabun, daha sonra biraraya gelerek, değerlendirme yaptılar. Milletvekilleri ile Belediye Başkanı Başdeğirmen arasındaki toplantıda Isparta'da önümüzdeki dönem yapılacak yatırımların değerlendirildiği ve istişare yapıldığı öğrenildi. Genel iktidar ile yerel iktidar uyumu ile Isparta'da önümüzdeki süreçte önemli yatırımlara başlanması bekleniyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

siyasi gözlemci

15 Temmuz 2019 Pazartesi 18:15

birlik beraberlik görüntüsü verseniz de başkanı kuşatmış, elinini kolunu bağlamışsınız . portre böyle görünüyor.

derya

15 Temmuz 2019 Pazartesi 13:45

Hiç bşr parti mensubu değilim,fakat hala ısparta nın akpartiden birşeyler beklemesi kadar saçma bir durum görmüyorum,18 senedir yapmadıklarını hala yapacağız diye millet kandırıyorlar...

15 temmuz

15 Temmuz 2019 Pazartesi 09:24

Rektör ne oldu loo yalanmı oldu sdü yok etme çabaları elinize ayağınıza dolanacak hangi cemaat mezilciler .hakyolcular süleymacılar nurcular sadikürdiler ve daha bi kadarda ismini bilmediklerimiz bu gün 15 temmuz bunu yapanda bir cemaat tı bunların amacı hepsinin aynı kendi adamları devletin içinde cirit atsın hep aynı amaç para şan şöhret bakın bindikleri arabalara bi zahmet

Ispartalı

15 Temmuz 2019 Pazartesi 08:51

Hiç bşr parti mensubu değilim,fakat hala ısparta nın akpartiden birşeyler beklemesi kadar saçma bir durum görmüyorum,18 senedir yapmadıklarını şimdimi yapacaklar,yıllardan beri antalya yolunu konya yolunu yaptıramadı bu vekiller şimdi yaptırsalar ne yazar,iki çürük binayla yatırım olmuyor,ıspartayı geleceğe taşıyacak geliştirecek kalkındıracak ne projeniz var.

Varandaş

15 Temmuz 2019 Pazartesi 02:31

Bunlar zaten birlik. Neyin birlikteliği bu. Önemli olan CHP-ip ile beraber olmak. Akp çok il kaybetti yeni rant merkezlerinden birisi Isparta olacak dikkat edelim. Paranızı verginizi takip edin.

Misafir

15 Temmuz 2019 Pazartesi 00:30

O resim karesinde Recep Özel de var.Israrla onu gizlemenizi kınıyorum

Dogrulari gören

15 Temmuz 2019 Pazartesi 00:16

Duyduğumuza göre 3 kere istifa etmişsiniz başkan bey, sanırım bu işi yapamayacaksınız, bence çekilin ailenizle eşinizle vakit geçirin bu saatten sonra da kimsenin maşası olmayın.

HİZMET NOKTASI

15 Temmuz 2019 Pazartesi 00:00

Sayın vekillerim Yenişarbademli için verdiğiniz sözler nerede neden tutmuyorsunuz.Üvey evlat muamelesi yapılmaktan bıktık artık seçimden sonra 4 ay geçti bir hizmetiniz bile yok bu ne anlama geliyor anlatırmısınız.Isparta sadece 3 ilçeyemi hizmet Aktaracak şarkikaraağaç-eğirdir ve atabeymi bundan başka ilçeniz yokmu.Hizmet edilmeyen ilçelere bir zahmet il başkanı ve vekillerimiz gelmesin, gelipte neyi anlatacaksınız.

Kenan barbar

14 Temmuz 2019 Pazar 23:25

Hay tipinizi sizin, uğursuz gudubetler

TOKİ

14 Temmuz 2019 Pazar 23:16

TOKİ 300 DEĞİL 3000

Ispartalılar

14 Temmuz 2019 Pazar 22:54

ÇÜNÜR YENİ OTOGARI SEÇİM ÖNCESİ OTOGAR OLARAK AÇILACAK DİYEN VE 11.07.2019 da YENİ OTOGAR ÇÜNÜRDE OLACAK DİYE NOKTAYI KOYAN SN BELEDİYE BAŞKANIMIZA MİLLİ İRADE OLARAK ISPARTALILAR OLARAK TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUZ...

İsimsiz

14 Temmuz 2019 Pazar 22:25

Daha dereboğazı tüneli var ısparta konya karayolu var varoğlu var ısparta ne uzar ne kısalır

Ispartalı

14 Temmuz 2019 Pazar 22:21

Sakal bıraksanda devamlı nikah kıysanızda bu halk sizi sevmedi..ısparta Çalışkan başkanını özledi..

Yalvaçlı

14 Temmuz 2019 Pazar 22:09

17 yıldır be yaptınız küpü doldurup gidicekdiniz bırakın boş lafı ısparta ya sizin bir iyiliğiniz dokunamaz çünkü siz ısparta için bir şey isteyip taptıramazssınız beceriksizlik diz boyu örnek Eğirdir miskinler yokuşu ne kamyon ne tır çıkabiliyor tünel yapın dedik yapılmadı keskin virajları araçlar dönemiyor 2.konya duble yol madenliden Gelendosta kadar bari duble yapılsaydı yapılmadı Yalvaç tan Afyon’a duble yol istiyoruz yapılmıyor Doğuya hizmet gidiyor heryer duble yol 3.büyük köprü

ıspartalı

14 Temmuz 2019 Pazar 21:49

Deri organize kokusu hala neden bitmiyor???

ahmet

14 Temmuz 2019 Pazar 21:21

Sav Koku sorunu ve Doğalgaz

DereboğaZı yolu

14 Temmuz 2019 Pazar 21:09

Dereboğazı yolu

ıspartalı

14 Temmuz 2019 Pazar 21:01

siz önce kültür merkezini bitirin çarşının ortasında cenaze gibi kaldı

Üniversite personelleri

14 Temmuz 2019 Pazar 18:54

KOLÇELİK KAVSAĞIIIIIIIIIIIII

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR