27 Mayıs 2018 Pazar

  • 4,707 TL
  • 5,492 TL
  • 196,80 TL
  • 103.200
ISPARTA 22°
ISPARTALI ANNE 2 ÇOCUĞUNU ÖLDÜRDÜ

ISPARTALI ANNE 2 ÇOCUĞUNU ÖLDÜRDÜ

ISPARTA'DA YILANLAR BÜYÜK PANİK YARATTI

ISPARTA'DA YILANLAR BÜYÜK PANİK YARATTI

İSA YALÇIN'DAN İYİ PARTİ'YE ÇOK SERT TEPKİ

İSA YALÇIN'DAN İYİ PARTİ'YE ÇOK SERT TEPKİ

BAŞKAN GÜNAYDIN SAHAYA İNDİ

BAŞKAN GÜNAYDIN SAHAYA İNDİ

ISPARTA'DA BİR İLK

Müşteri istedi, bu ayakkabıyı yaptı

Isparta

ISPARTA'da kuyumcu Yaşar Ünal, bir müşterisinin talebi üzerine tabanı 22 ayar altın, tokası ise pırlanta ve zümrüt işlemeli, yaklaşık 23 bin lira değerinde kadın ayakkabısı yaptı.

Isparta'da bir alışveriş merkezinde kuyumcu dükkanı işleten Yaşar Ünal'a bir süre önce başvuran kadın müşterisi, elindeki altınlardan kadın ayakkabısı yapmasını istedi. Müşterinin talebi üzerine 25 günlük atölye çalışması sonrası yaklaşık 200 gram 22 ayar altından taban yapan Yaşar Ünal, bunu bir kadın ayakkabısıyla birleştirdi. Ayakkabının tokası ise zümrüt ve pırlanta işlemeli yapıldı.

 

Henüz tek eşini yaptığı ayakkabının diğer eşini de kısa süre sonra tamamlayacağını söyleyen Yaşar Ünal, "Ayakkabı üzerinde zümrüt ile siyah beyaz pırlantalar ve yaklaşık 200 gram 22 ayar altın kullanıldı. Şu anki değeriyle tek ayakkabı yaklaşık 23 bin lira. Müşterilerimizden böyle bir sipariş geldiğinde ayağının şekline göre yaklaşık 1 ayda temin edebiliyoruz.Daha önce çay kaşığı, toka gibi farklı siparişler almıştık" dedi.

 

Müşterisinden özel izin alarak 14 Şubat Sevgililer Günü'ne kadar ayakkabıyı dükkanda sergilediklerini belirten Ünal, "Müşteriler geldiğinde altın olup olmadığını soruyor, ilgi gösteriyorlar. Giymek isteyenler oluyor. 14 Şubat'a kadar mağazada sergilenme izni aldık" diye konuştu.

Bomba 32 haber müdürü : Ali ÇEVİKBAŞ/ISPARTA, (DHA)

HABER ULUSAL BASINA BÖYLE YANSIDI 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

abc

14 Şubat 2016 Pazar 15:13

ısparta için baya bir önemli gelişme

Vatandas

14 Şubat 2016 Pazar 12:41

Milletin açlıkla imtihan olduğu, etrafta o kadar ac ve issiz insanın dolaştığı şu günlerde yardimseverligin ve komsusu acken tok gezmemenin önemini kavramak gerektiğini düşünüyorum

asdfghjlş

14 Şubat 2016 Pazar 00:19

millet gafayı yedi

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR