05 Temmuz 2020 Pazar

ISPARTA
TAKLALAR ATARAK DURABİLDİ

TAKLALAR ATARAK DURABİLDİ

GÜLBİRLİK'E BULGARİSTAN TEPKİSİ

GÜLBİRLİK'E BULGARİSTAN TEPKİSİ

OTOMOBİL BARİYERLERE ÇARPTI

OTOMOBİL BARİYERLERE ÇARPTI

 GÜL YAĞI ALMAYA DEVAM EDECEĞİZ

GÜL YAĞI ALMAYA DEVAM EDECEĞİZ

ISPARTA'DA 2 MAHALLEDE ALT YAPI VE ASFALT ÇALIŞMASI

ISPARTA'DA 2 MAHALLEDE ALT YAPI VE ASFALT ÇALIŞMASI

Isparta

Isparta Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğünün ortaklaşa sürdürdükleri altyapı ve asfalt çalışmaları aralıksız sürüyor.

Belediye ekipleri Ayazmana ve Vatan Mahallelerinde yağmur suyu altyapılarında eksiklik bulunan cadde ve sokaklarda çalışma yaptı. Eksiklikleri tamamlanan bölgelerin asfaltları döküldü.

Isparta Belediyesi bir süre önce Ayazmana Mahallesinde altyapı eksiklikleri bulunan cadde ve sokaklarda sorunları gidermiş ve bölgede 14 bin metrekarelik asfaltlama işlemi gerçekleştirmişti. Bunu son olarak Ayazmana ve Vatan Mahallelerinin sınırını oluşturan 233 Caddedeki yağmur suyu eksikliklerinin giderilmesi izledi. 700 metre uzunluğundaki caddede altyapıların yapılmasının ardından Fen İşleri Müdürlüğünce asfalt çalışmaları gerçekleştirildi.

Ayazmana Mahallesi Muhtarı Süleyman Kocaer ve Vatan Mahallesi Muhtarı İzzet Yıldırım mahallelerine yapılan çalışmalardan dolayı Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e teşekkür etti. Ayazmana Mahallesi Muhtarı Kocaer, kısa bir süre önce mahallelerinde bulunan altyapı sorunlarının giderildiğini ve 14 bin metrekarelik bir alanda asfalt çalışması yapıldığını hatırlatırken, “Başkanımıza mahallemize yapmış olduğu yatırımlardan dolayı şahsım ve mahalle sakinlerim adına teşekkür ederim. Son olarak da mahallemizde 700 metrelik bir asfalt çalışması gerçekleştirildi” dedi.

Vatan Mahallesi Muhtarı İzzet Yıldırım da, Ayazmana Mahallesi ile sınırlarını oluşturan 233 Caddede tüm yağmur suyu altyapı çalışmalarının bitirildiğini ve Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in talimatlarıyla caddelerinin asfalta kavuşturulduğunu belirtti. Yıldırım, “Başkanımıza ve ekibine çalışmalarından dolayı şahsım ve mahalle sakinlerim adına teşekkür ediyorum” görüşlerinde bulundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Orhan

12 Kasım 2019 Salı 22:39

Vatan mah asfalta bi gelip bakın bildiginiz daha dun işe alinan kişi dökmüş gibi her yeri alabula madem vatandasa gizmet edeceksiniz bari arkasini arayin.

volkan

12 Kasım 2019 Salı 16:00

Batıkent Mahallesi 255. Caddede her halk otobüsü geçtiğinde deprem oluyor gibi evlerimiz sallanıyor. Bu caddeyi de sıraya alabilir misiniz lütfen.

-

12 Kasım 2019 Salı 14:05

Davrazkent meltem sitesinin bodrum katını yağmur yağdığı zamanlarda su basıyor.

Lost

12 Kasım 2019 Salı 10:21

Şu yen'i otogar arka yol'a da bir el atsanız.Trafiği çok yoğun ama yollar delik deşik, köstebek yuvası. Otogar yapılınca bir daha asfalt dökersiniz

Mahalleli

12 Kasım 2019 Salı 00:25

Gülevler mahallesininde Isparta belediyesi sınırları içerisinde olduğu hatırlanır insallah

Muhtar

12 Kasım 2019 Salı 00:16

Çünür Modern evler arası arterleri asfalt çalışması yapın yoğun kullanılan yolun o kadar bozuk olması hoş değil

Asdf

11 Kasım 2019 Pazartesi 20:40

Asfaltın anasını aglattiniz cunurde . Her yer kazılmış durumda düzeltin. Mumkunse tekrar kazmayin yazım bize be

Anadolu anadolu

11 Kasım 2019 Pazartesi 19:26

Anadolu mahallesine üst yapı istiyoruz. %90 i emekli olan mahallemizde sağlık ocağına otobüsle gidiyoruz. Marketlere gitmek için Cadde geciyoruz

Vatan mahallesi sakini

11 Kasım 2019 Pazartesi 16:26

Başkanım alt yapı ve asfalt çalışmaları için teşekkür ederiz bizi yamalı yoldan ve toz topraktan kurtarıyorsunuz. Kış geliyor malum yağışlar başlayınca toz kalmayacak bizim için önemli olan TABAKHANEDEN GELEN KOKUYA çözüm bulmanız

garip

11 Kasım 2019 Pazartesi 16:22

ışıkkent batıkent ve 1001 evlere nezaman gelceksiniz.. yollar berbat arabanınbakımı bini aşdı.

Türkiye birincisi

11 Kasım 2019 Pazartesi 16:22

Geçen belediye dönemimde alt yapıda Türkiye birincisiydik yüzde 98 ile

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR