23 Temmuz 2018 Pazartesi

  • 4,748 TL
  • 5,563 TL
  • 188,23 TL
  • 95.718
ISPARTA 28°
MOTOSİKLETİYLE KANALA UÇTU

MOTOSİKLETİYLE KANALA UÇTU

KAMYONCU ESNAFI İSTEDİ GÜNAYDIN ANINDA YERİNE GETİRDİ

KAMYONCU ESNAFI İSTEDİ GÜNAYDIN ANINDA YERİNE GETİRDİ

KANALİZASYONU AÇMAK İÇİN GİRDİĞİ RÖGARDA FENALAŞTI

KANALİZASYONU AÇMAK İÇİN GİRDİĞİ RÖGARDA FENALAŞTI

MHP AF TASARISI İÇİN KOLLARI SIVADI

MHP AF TASARISI İÇİN KOLLARI SIVADI

ISPARTA'DA 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ

ISPARTA'DA 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ

Isparta

ISPARTAD'A'da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında mehteran takımı eşliğinde yürüyüş gerçekleştirildi.

Isparta Belediye Başkanlığı, Kavaklı Camii Önü ve Atatürk Stadyumu önünden gerçekleştirilen yürüyüşe; Isparta Valisi Şehmus Günaydın,Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, İl Genel Meclis Başkanı Ali Bolat, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Kemal Çokdinç, kurum amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Mehter Takımı'nın eşlik ettiği yürüyüşte dev Türk bayrakları açıldı. Polisin yoğun güvenlik önlemi aldığı yürüyüşün ardından vatandaşlar nöbet tutmak için 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda geçti.

Burada bir süre Mehteran takımı sahne aldı. Daha sonra ise İstiklal Marşı ve saygı duruşunda bulunuldu. Kur an-ı Kerim Tilaveti ve Dua'nın ardından 15 Temmuz Belgeseli  ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN'ın Şehitler Köprüsü'ndeki konuşması canlı olarak izlendi.

DEMOKRASİ MEYDANI DOLDUHINCA HINÇ DOLDU

15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda günün ilk saatlerinden itibaren hazırlıklar yapıldı. Meydana gelen vatandaşlara su ve üzerinde"15 Temmuz" yazan beyaz tişörtler dağıtıldı. Meydanda traktörle vatandaşların üzerine gül suyu da sıkıldı.  

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Halk

16 Temmuz 2017 Pazar 09:44

İnşallah Fetöcüler şimdi bu kalabalık meydanlarda yoktur. 15 Temmuz darbe girişimi akşamı İstanbul Ankarada halk tankların altında ezilirken F16 larla helikopterlerle bombalanırken ben Isparta da askerin şehre giriş noktası olan Migros kavşağında ölümü göze alarak darbeye karşı sabaha kadar nöbet tutarken oradaki halk yüZ kişiyi geçmiyordu. Onlarda ölümü göze alıp oraya gelmişlerdi. Vatan evlatları o akşam meydanlardaydı.

KAPAK OLSUN

16 Temmuz 2017 Pazar 00:12

K Kılıçdaroğlu ile M (!) Kılıçdaroğluna kapak olsun

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR