25 Mayıs 2018 Cuma

  • 4,754 TL
  • 5,565 TL
  • 199,47 TL
  • 101.138
ISPARTA 17°
LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

ISPARTA'DA 2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

ISPARTA'DA 2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Isparta’ya Güçlü Bayan Aday Adayı

ITSO 16. Komite Başkanı, MÜSİAD kurucu üyesi ve TURÇEF Asbaşkanı Müjgan Cingöz, istikrar ve demokrasiyi tekrardan getiren, yeniden Türkiye’yi küresel bir güç olma yolunda emin adımlarla ilerleten AK Parti’den milletvekili olduğu takdirde yapacaklarını anlattı.

Isparta

Yıllardır Isparta ve Akdeniz Bölgesi’ne hizmet verdiğini,ilçe ve köylerin sorunlarına vakıf olduğunu ifade eden Ak Parti Milletvekili A. Adayı Müjgan Cingöz, verdiği sözlerin arkasında durduğunu ve görev verildiği takdirde, görevi layıkıyla yerine getireceğini söyledi. Cingöz, “Ben verdiğim sözün arkasında duran, verilen görevi de hakkıyla yerine getirmeye çalışan bir birey olarak yaşadım. Eğer teşkilatım bana görev verirse, bu görevi delayıkıyla yerine getireceğimden eminim. Isparta’dan gidip de, dönmeyenlerden değil, gitmeyenlerden olacağım. Çünkü, benim başta il merkezinde olmak üzere,bütün ilçelerle bağlantılarım sürekli olacak. Isparta halkı, bana istediğizaman sıkıntılarını ve taleplerini iletebilecekler. Sık sık kentimize gelerek,çalışmaları yakından takip edeceğim. Yerel yönetimler, sivil toplum örgütleri,bürokrasi ve basınımızla birlikte hareket edip, vatandaşlarımızın da görüşlerine değer verilen bir işleyiş ile çalışacağıma söz veriyorum. Şartlar ne olursa olsun, kavga eden değil, bütünleştiren bir anlayışla siyaset arenasında yer alacağım. Şehrin sorunlarını doğru analiz edip, AR-GE çalışmalarıyla sağlıklı projeleri üretip hayata geçireceğim. Bu konuda teşkilatımızın ve üyelerimizin konulara her zaman hakim olması için gerekli duyuruları ve toplantıları gerçekleştireceğim” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

esraa

22 Şubat 2015 Pazar 22:50

eğitimci ve hatip aday temayulden ke sin çıkar serkan çakkallıoğlu

Fatma Akdamar

22 Şubat 2015 Pazar 20:36

Müjgan Hocam, millet vekili aday adayı olmanıza ne kadar sevindim bilemezsiniz. 2003-2006 yılları arasında Süleyman Demirel Üniversitesindeki İngilizce Hocam olmanızdan ve sizi yakinen tanıdığım için bu yorumu yapmaya karar verdim.Benim ne halden ne hale geldiğimi en iyi bilen sizsiniz. ben sizin bana zamanında öğrettiklerinizden dolayı şu anda belli yerlere geldim. Bana her konuda yaptığınız yardımlar bugün benim kendi ayaklarım üzerinde durmamı sağladı. Size çok teşekkür ederim.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR