28 Mayıs 2020 Perşembe

ISPARTA
ISPARTA'DA TEK TEK CEZA KESTİLER

ISPARTA'DA TEK TEK CEZA KESTİLER

YAN YANA TOPRAĞA VERİLDİLER

YAN YANA TOPRAĞA VERİLDİLER

KORKUNÇ CİNAYETİN TÜM DETAYLARI

KORKUNÇ CİNAYETİN TÜM DETAYLARI

GÜL TARLALARINI DON VURDU

GÜL TARLALARINI DON VURDU

ISPARTA’DA ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI ETKİNLİK

ISPARTA’DA ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI ETKİNLİK

Isparta

2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası sebebiyle, Zübeyde Hanım İlkokulu 3-A sınıfı anlamlı bir etkinliğe imza attı. Sınıf öğretmeni Emel Kapusuz önderliğinde önce ürün kermesi, ardından da gıda kermesi düzenlendi. Kermesin geliri ise LÖSEV’e bağışlanacak.

2 – 8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası sebebiyle Zübeyde Hanım İlkokulunda anlamlı bir etkinlik düzenlendi. Çocuklarda Lösemi konusunda farkındalık yaratmak, yardımlaşma ve dayanışma ruhunu geliştirmek ve sosyal sorumluluk bilinci oluşturmak için sınıf öğretmeni Emel Kapusuz ve okul müdürü Ramazan Aşkın, okulda önce ürün kermesi, ardından da gıda kermesi düzenledi.

Sınıf Öğretmeni Emel Kapusuz, “Lösemili Çocuklar Haftası sebebiyle iki ayaklı bir etkinlik düzenledik. Önce öğrenci velilerimizin el emeklerinden oluşan bir ürün kermesi düzenledik. Ardından da yine velilerimizin emekleriyle oluşan gıda kermesi düzenledik. Öncelikle okul müdürümüz Ramazan Aşkın beye, öğrenci velilerimize ve çocuklarımıza gösterdikleri ilgi sebebiyle sonsuz teşekkür ediyorum. İnanılmaz bir katılım sağlandı. Çocuklarımızda en ufak bir bilinç oluşturabildiysek, ne mutlu bize. Buradan elde edeceğimiz geliri de LÖSEV’e bağışlayarak, öğrencilerimizin kardeşlerine küçükte olsa bir katkı sağlamak istiyoruz” dedi.

Okul Müdürü Ramazan Aşkın da açıklamasında “Sınıf Öğretmenimiz Emine Hanım’a bu girişiminden dolayı teşekkür ediyorum. Toplumsal dayanışma, paylaşma, yardımlaşma duygularının gelişmesi son derece önemli. Öğrencilerimizin bu tür konularda bir duyarlılık göstermesi de bizleri ziyadesi ile mutlu etti. Emeği geçen öğrenci velilerimize de teşekkür etmek istiyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Vatandaş

09 Kasım 2019 Cumartesi 23:53

Hayret bu kermesin nedenher yerde belediye otobüslerinde, pankartlarda, reklam panolarında v.s reklamı yapılmıyor. Ha pardon dini cemaat olmadığınız için.

Vatandaş

09 Kasım 2019 Cumartesi 22:41

Tebrikler size çocuklar maalesef grip gibi oldu artık bu hastalık geçenlerde çocuklar rahatsızlandı ****ürdüm doktor ilk lösemiden şüphelendi çok kızdım ama doktor grip vakası diye gelen her 5 çocuktan 1 i lösemi çıkıyo dedi RABBİM cümlemizin çocuklarını korusun bu hastalıktan

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR