visitor analyticsvisitor analytics

ISPARTA’DA 59 KİŞİ TUTUKLANDI!

Isparta’da 59 Kişi Tutuklandı!
02 Mart 2015 Pazartesi 10:13

Isparta Emniyet Müdürü Halil Altan, göreve geldiği bir buçuk aylık süreden bu yana yaptığı çalışmalarla kentteki huzur ve asayiş olaylarına olumlu yönde bir ivme kazandırdı. Altan’ın direktifleri doğrultusunda çalışan emniyet personeli, son olarak 59 suç dosyasını aydınlatarak, failleri adalete teslim etti.

Isparta Emniyet Müdürlüğü’nde göreve gelen Halil Altan,görevi devraldıktan sonra kentteki huzur ve asayişi sağlamak adına gerçekleşen çalışmalara ciddi bir ivme kazandırdı.

 

Yaklaşık bir buçuk ay önce yayımlanan üçlü kararname ileIsparta İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Birinci Sınıf Emniyet Müdürü HalilAltan, Isparta’da Caner Tayfur’dan devraldığı görevinde, ildeki çalışmalara hızkattı.

 

Göreve geldikten sonra özellikle asayiş ve trafik olaylarınımercek altına alan Emniyet Müdürü Altan, önemli görevler üstlenen ve kaydadeğer çalışmalara imza atan personelini ödüllendirmeyi de ihmal etmedi.

 

Bu bağlamda yapılan çalışmalar sonucu kentteki personelinin moral ve motivasyon bakımından tatmin olmasını da amaçlayan Altan, bu özenli çalışmalarının karşılığını da aynı doğrultuda günden güne almaya devam ediyor.

 

Emniyet Müdürü Altan’ın talimatları doğrultusunda titiz bir çalışma sistemi izleyen Isparta Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri son olarak Şubat Ayı içersinde çeşitli suç dosyalarıyla aranan 59 olayın failini tespit ederek,yakaladı.

 

Emniyet güçleri, 59 suç dosyasıyla aranan bu failleri adli makamlara sevk ederek adalete teslim etti.   

İşte, 2015 yılı Şubat Ayında aydınlatılan 59 faili meçhulolay ve adli makamlarca verilen cezalar…

       Cinsel saldırı suçundan aranan suçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş 7 yıl 6 ayhapis cezası bulunan H.T. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yaralamasuçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş 4 yıl hapis cezası bulunan M.Ç.tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

-          Yaralamasuçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş 4 yıl 2 ay hapis cezası bulunan S.T.tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

-          Yaralamasuçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş 4 yıl ay hapis cezası bulunan M.D. tutuklanarakcezaevine gönderildi.

 

-          Hırsızlıksuçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş 4 yıl hapis cezası bulunan S.Y.tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

-          Hırsızlıksuçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş 3 yıl hapis cezası bulunan T.B.tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

-          Borçlununtaahhüdünü ihlal suçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş 3 ay hapis cezasıbulunan A.T. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

-          Yaralamasuçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş 6 ay hapis cezası bulunan A.Y.tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

-          Kumaroynanması için yer ve imkan sağlama suçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş 20gün hapis cezası bulunan M.Ö. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

-          Yaralamasuçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş 2 ay 26 gün hapis cezası bulunan N.S.tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

-          Kumaroynanması için yer ve imkan sağlama suçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş 3ay hapis cezası bulunan M.Ö. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

-          Cinsel istismar suçundan aranan M.K.tutuklu olarak halen cezaevinde bulunuyor.

 

-          Yaralamasuçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş 6 ay hapis cezası bulunan H.H.C.tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

-          Borçlununtaahhüdünü ihlal suçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş 3 ay hapis cezasıbulunan A.E: tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

-          Hakkıolmayan yere girme (Konut dokunulmazlığını ihlal) suçundan aranan ve hakkındakesinleşmiş 7 ay 15 gün hapis cezası bulunan H.K. tutuklanarak cezaevinegönderildi.

 

-          Yaralamasuçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş 5 ay hapis cezası bulunan F.K.tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

-          6184 SayılıAile Kanunu’na Muhalefet suçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş 3 gün hapiscezası bulunan A.A. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

-          Yaralamasuçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş 3 ay hapis cezası bulunan M.Ç.tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

-          6184 SayılıAile Kanunu’na Muhalefet suçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş 3 gün hapiscezası bulunan A.İ. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

-          Suç eşyasınınsatın alınması veya kabul edilmesi suçundan aranan A.İ. tutuklu olarak halencezaevinde bulunuyor.

 

-          Cezaevifirarisi olarak aranan F.Y. tutuklu olarak halen cezaevinde bulunuyor.

 

-          Hırsızlıksuçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş 1 yıl hapis cezası bulunan M.D.tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

-          Hakaretsuçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş 3 ay 6 gün hapis cezası bulunan M.A.D.tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

-          Kişilerinhuzur ve sükûnunu bozma suçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş 3 ay 10 günhapis cezası bulunan E.G. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

-          Hırsızlıksuçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş 1 yıl hapis cezası bulunan H.D.tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

-          Dolandırıcılıksuçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş 1 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunanU.K. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

-          Resmibelgede sahtecilik suçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş 1 yıl 8 ay hapiscezası bulunan A.R.S. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

-          Yaralamasuçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş 1 yıl 4 ay hapis cezası bulunan M.Ç.tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

-          Genelgüvenliği tehlikeye sokma suçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş 2 yıl 6 ayhapis cezası bulunan M.R.Ö. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

-          Fuhuşateşvik (yaptırmak) suçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş 2 yıl 6 ay hapiscezası bulunan 2 yıl 6 ay hapis cezası bulunan A.E. tutuklanarak cezaevinegönderildi.

 

-          Fuhuşateşvik (yaptırmak), aracılık etmek, yer temininde bulunmak suçundan aranan vehakkında kesinleşmiş 2 yıl 3 ay hapis cezası bulunan T.T. tutuklanarakcezaevine gönderildi.

 

-          Taksirleölüme neden olma suçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş 3 yıl hapis cezasıbulunan A.G. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

-          Yağmasuçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş 3 yıl hapis cezası bulunan V.K.tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

-          Resmibelgede sahtecilik suçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş 2 yıl hapis cezasıbulunan F.Ö. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

-          Kişiyihürriyetinden yoksun kılma suçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş 2 yıl 6 ayhapis cezası bulunan H.K. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

-          Yaralama suçundan aranan ve hakkındakesinleşmiş 5 ay hapis cezası bulunan M.İ. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

-          Tehditsuçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş 5 ay hapis cezası bulunan M.T.tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

-          Yaralama suçundan aranan ve hakkındakesinleşmiş 5 ay hapis cezası bulunan N.D. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

-          Tehditsuçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş 11 ay 20 gün hapis cezası bulunan M.T.tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

-          Hakaret suçundan aranan ve hakkındakesinleşmiş 6 ay hapis cezası bulunan İ.Y. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

-          Yaralama suçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş 2 ay 15 gün hapis cezası bulunan N.D.tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

-          6136 SayılıKanuna Muhalefet suçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş 10 hapis cezasıbulunan S.M. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

-          İşlediğibir suçtan dolayı aranan A.Ş. yakalandıktan sonra tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

-         Dolandırcılık suçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş 5 gün hapis cezasıbulunan U.K. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

-          Cinselistismar suçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş hapis cezası bulunan Y.D.tutuklu olarak halen cezaevinde bulunuyor.

 

-          Yaralamasuçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş hapis cezası bulunan H.B. tutukluolarak halen cezaevinde bulunuyor.

 

-          Borçlunun taahhüdünü ihlal suçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş 3 ay hapis cezası bulunan A.Y. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

-          Yaralamasuçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş 5 ay hapis cezası bulunan N.D.tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

-          Yaralama suçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş hapis cezası bulunan G.B. tutuklu olarak halen cezaevinde bulunuyor.

 

-          Uyuşturucu madde ticareti yapma – sağlama suçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş hapis cezası bulunan M.Ç. tutuklu olarak halen cezaevinde bulunuyor.

 

-          Yaralama suçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş 2 ay 15 gün hapis cezası bulunan G.B.tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

-          Cinselistismar suçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş hapis cezası bulunan S.T.tutuklu olarak halen cezaevinde bulunuyor.

 

-          Yaralamasuçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş 4 ay 15 gün hapis cezası bulunan H.Ş.tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

-          Yaralamasuçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş 5 ay hapis cezası bulunan G.B.tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

-          Taksirleyaralanmaya neden olma suçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş 11 ay 8 günhapis cezası bulunan S.M. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

-          Tehdit suçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş 3 ay 22 gün hapis cezası bulunan C.S.tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

-          Yaralama suçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş 4 ay 15 gün hapis cezası bulunan H.Ş. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

-          Yaralama suçundan aranan ve hakkında kesinleşmiş 5 ay hapis cezası bulunan G.B.tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

Uyuma

Bünyamin karlıdağ
02 Mart 2015 Pazartesi 21:47

Emniyet Müdürü uyuma. 10 numara yağ satanlar ile emniyetin bir ortaklığı var mı? Emniyetten yağcılara bilgi akışını kes. Operasyon yap.

0 Beğendim
3 Beğenmedim
 
Yanıtla

faili meçhul cinayet

137 cadde sakini
02 Mart 2015 Pazartesi 21:38

yıllar oldu oto yıkamanın mal sahibi kadın hunharca katledildi.hala katil veya katilleri bulunamadı.Sayın müdürümüzden bulunmasını beklemek en doğal hakkımız olsa gerek

1 Beğendim
3 Beğenmedim
 
Yanıtla

BAYKUS

KAZIM KAZIM
02 Mart 2015 Pazartesi 17:01

YENİ EMNİYET MÜDÜRÜ GELMEDEN ÖNCE POLİS MEMURLARI NE İŞ YAPIYORLARMIŞ

1 Beğendim
3 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Sitemiz yapılan yorumlardan sorumlu tutulamaz.

DİĞER HABERLER

DİKKAT ! ISPARTA'DA ELEKTRİK KESİNTİSİ

DİKKAT ! ISPARTA'DA ELEKTRİK KESİNTİSİ

DİKKAT ! ISPARTA'DA ELEKTRİK KESİNTİSİ

ISPARTA’DA GECENİN SICAK HABERİ

ISPARTA’DA GECENİN SICAK HABERİ

ISPARTA’DA GECENİN SICAK HABERİ

SON DAKİKA TÜRKİYE GENELİNDE BÜYÜK OPERASYON

SON DAKİKA TÜRKİYE GENELİNDE BÜYÜK OPERASYON

SON DAKİKA TÜRKİYE GENELİNDE BÜYÜK OPERASYON

KAYMAKAMIN KORUMASIDA AÇIĞA ALINDI

KAYMAKAMIN KORUMASIDA AÇIĞA ALINDI

KAYMAKAMIN KORUMASIDA AÇIĞA ALINDI

TAPU VE KADASTRO MÜDÜRLÜĞÜ ISPARTA'DA YENİ YERİNDE

 TAPU VE KADASTRO MÜDÜRLÜĞÜ ISPARTA'DA  YENİ YERİNDE

TAPU VE KADASTRO MÜDÜRLÜĞÜ ISPARTA'DA YENİ YERİNDE

ISPARTA-KEÇİBORLU YOLUNDA OTOMOBİL TAKLA ATARAK DEVRİLDİ 1 YARALI

ISPARTA-KEÇİBORLU YOLUNDA OTOMOBİL TAKLA ATARAK DEVRİLDİ 1 YARALI

ISPARTA-KEÇİBORLU YOLUNDA OTOMOBİL TAKLA ATARAK DEVRİLDİ 1 YARALI

ÇOK OKUNANLAR

ÖNE ÇIKANLAR

SONRAKİ HABER

TABANDAN GELEN ÖNDER

TABANDAN GELEN ÖNDER