26 Mayıs 2018 Cumartesi

  • 4,707 TL
  • 5,492 TL
  • 196,80 TL
  • 103.200
ISPARTA 20°
KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

Isparta’da 56 Bin Kişi Sandığa Gitmedi

Isparta’da 56 Bin Kişi Sandığa Gitmedi

Isparta

Cumhurbaşkanı seçiminde Isparta’dan seçime katılma oranı yüzde 81.4 olarak açıklandı. Bu zamana kadar büyük oranda sandığa giden ve seçime katılım oranı % 90’ların altına düşmeyen Isparta’da oranın bu kadar düşmesi, ülke genelindeki katılım oranının da aynı şekilde düşük olmasına bağlandı.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

dafiş

14 Ağustos 2014 Perşembe 14:23

ne vercez adam mı var verecek hey allahım ya bn vermedim çünkü adam yok verecek

SELIM

14 Ağustos 2014 Perşembe 14:18

ISIN GARIBI MILLETIN SANDIGA GITMEMESI AKP´YE YARAMASINA NAZARAN ; SANDIGA GITMEYENLERIN HABERINDEN VEYA BAHSINDEN ACAYIP RAHATSIZ OLUYORLAR !

bojuware 201

13 Ağustos 2014 Çarşamba 16:57

TARİH VE CUM. İLKLERİ YAŞIYOR EKONOMİK KRİZLE İKTİDAR OLUP KRİZ SAYESİNDE HIRSIZLIK VE ARSIZLIKLA GELEN 3 İKTİDARDIR AKP KALICI OLANIDIR 1. İPE 1 DİBE VURMUŞTUR SÖYLENDİKLERİ GİBİ ASİL FALAN DEGİLDİLER. SADECE BU KADAR HIRSIZ ULU HIRSIZ DEĞİLLERDİ. SECMEN KRİZ ETKİSİNDE SECMEN KAYDI YAPTIRAMIYOR YAPTIRANDA SANDIĞA GİDEMİYOR SONUÇ HIRSIZ VE KEMİKÇİLER BAYRAM EDİYOR. BUMU BAŞARI ONUR HAYSİYET İNANÇ İTİKAT HADİN YA DAMLARINIZA GİRİN.

SECMEN

13 Ağustos 2014 Çarşamba 15:53

BU TABLOYA SEVINEN VEKILE VE OSMAN ZABUNA ACIYORUM ! CÜNKÜ ERDOGANI SECMEK ISTEMESE BILE EKMELEDDINIDE ONLARDAN GÖREN KESIM OY KULLANMADI ! VE TATILDE OLAN ONCA INSAN ÜLKEDEKI TRAFIK YOGUNLUGUNU ARTIRMAYADA GEREK GÖRMEDI HEM KENDI CANINI HEMDE BASKALARININ CANINI TEHLIKEYE ATACAK KADAR DEGERLI GÖRMEDI SECIMI! GENEL SECIMDE DURUM HIC BIR SEKILDE TABIKI BÖYLE OLMIYACAK ! HERKES OYUNU TABIKI EN CALISACAK ADAYA VERMIYE CALISACAK ! BURDUR VEYA AFYON VEKILLERI GIBI !!

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR