visitor analyticsvisitor analytics

İSMİ VERMEDİ AMA HEDEF OĞUZ VE GÜRKAN’DI

İSMİ VERMEDİ AMA HEDEF OĞUZ VE GÜRKAN’DI
04 Mart 2015 Çarşamba 12:57

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Haydar Kemal Kurt, iktidarın çalışmalarının Isparat’da parelel yapı tarafından engellendiğini belirtti. Kurt isim vermeden dönemin Valisi Memduh Oğuz ve Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan’ı hedef gösterdi

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Haydar Kemal Kurt,Isparta’nın bu milleti kendilerine köle yapan vesayet sistemlerine tepki göstermesi gerektiğini belirtti. Konukevinde basın toplantısı düzenleyen Kurt,şunları söyledi:  “Bizim bu süreçte nebüyük hedeflerimizden biri vesayet algısını kaldırmaktır. Ancak malum yapıylailgili Isparta’da hiçbir operasyon yok. Paralel yapı tüm Türkiye’de var daIsparta’da yok mu? Isparta Türkiye’de siyaset bilinci olan en birinci ildir.Böyle bir ilde paralel yapıya karşı en ufak bir tepki olmaması çok üzücüdür.Çünkü bu Türkiye’nin problemidir. Isparta’da paralel yapının adamlarını deşifreetmeyebilirsiniz. Çoğu akrabanız bile olabilir. Ama faaliyetleriniengellemeliyiz. Isparta’da zamanında uçakla tonla para geldi. Bunun yanında SDÜ’de ortaya çıkan yolsuzlukta bahsi geçen 20 milyon TL’nin paralel yapıya aktarıldığı söyleniyor. Bunlar kayda giren şeyler. Ispartamızın bu ülkeye ait gücü kendine köle yapmak isteyen yapıya müsaade etmemesi gerekiyor. Bugüne kadar çıkardığı siyasetçisiyle gurur duyulan Isparta’nın paralel yapıyla mücadele etmemesi benim şu ana kadar söylediğim şeylerle birbirinin uyuşmaması anlamına gelir. Bizim ipimizin ayarını verenlere ders verip o ipi kesmemiz gerekiyor.

 

EN BÜYÜK TAVIR PARALELE KARŞI ALINMALI

 

Isparta’nın 2015 yılında alacağı en büyük tavır bu yapıya karşı olmalıdır. Çünkü bu örgütün bilindiği üzere Isparta’da ciddi yapılanması var. Çocuk katili binlerce şehidimizin sorumlusu apo bile teslim oldu ama o malum beyefendi kendi ülkesine gelip bu güzel ülkemize gelip teslim olmuyor! Önceki dönemde milletvekili iken Isparta’da yapılacak olan işlerde bizi nasıl engellediklerini biliyoruz. Bizim tüm gayretlerimizi boşa çıkarttılar. İsim vermek istemiyorum ama bunu yapan malum yapının elemanlarından Isparta’nın en üst mülki amiriydi. Bunların olduğu yerde özgür düşünmek mümkün değil.

DÜN GÜLENCILERE IMTIYAZ YAPARKEN HALKAMI SORMUSTUNUZ!

vatandas
06 Mart 2015 Cuma 09:43

MELIH GÖKCEGIN BILE COCUKLARI O OKULLARDA YETISMIS ! VE BU GÜN ONLARDAN OLMADIGINI ISPATLAMA CABASINDA OLAN BIR COK AKP LI NIN COCUKLARI! YANI COCUKLARINIZ ONLARIN ZIHNIYETLERIYLE YETISMIS , BIR GÜNDE DEGISECEK DEGILLER YA! ZATEN O OKULLAR PARALI OLDUGU ICIN CEBI DOLU OLANLARA HITAP EDIYOR , HALK ZATEN KARNINI ZOR DOYURUP, DEVLET OKULLARINA BILE YOL MASRAFI VB. ZOR GÖNDERIRKEN COCUGUNU ! YIYORSUNUZ BIRBIRINIZI MENFEATINIZ ICIN BIZENE PARALELDEN YATAYDAN!

3 Beğendim
3 Beğenmedim
 
Yanıtla

SABAH OLUNCA KİMİNLE YATMIŞSIN GÖRÜRSÜN.

YALANCININ MUMU YATSIYA KADAR YANAR
05 Mart 2015 Perşembe 12:45

O GÜN EYVAH DİYECEKSİN. ŞİMDİLİK UYU, SENİ UYANDIRDIKLARINDA RÜYALARINI AT SÜSLEMİŞ VE ATI ALAN ÜSKÜDARI GEÇMİŞ DİYECEKSİN, HATTA AT ALAN SENİ DE AT NİYETİNE KULLANIRSA ŞANSLISIN. DEMEKKİ KULLANILMAYA HALA MÜSAİTSİN.

3 Beğendim
3 Beğenmedim
 
Yanıtla

yazık

Hasan Kara
05 Mart 2015 Perşembe 12:45

Bu işler olurken sen neredeydin haydar. O zaman ses çıkarmadın şimdi koltuk sevdasına yazık. Bu kadar alçaltmasaydın keşke kendini.Ergenekon dediniz fos çıktı, balyoz dediniz fos çıktı,millet iyi biliyor ki paralel işide fos. ALLAH herşeyi layıkıyla biliyor nasıl olsa. çok önemli değil Allah herşeye gücü yetendir.

2 Beğendim
3 Beğenmedim
 
Yanıtla

YE BABAM YE

MİRAS KİME KALMIŞ
05 Mart 2015 Perşembe 12:40

HASAN BALAMAN LA ARANIZ ÇOK İYİYDİ. YE BABAM YE. ŞİMDİ AYAKKABI KUTUSUNDAN PAY ALMAK İÇİN ATMADIĞIN TAKLA KALMIYOR. SENİN RUHUNU OKUYORUM. TAKLA ATARKEN DİKKAT ET, MİNDERE DÜŞMEZSEN BİR YANIN ACIYACAK. MEMLEKETE HİÇ FAYDAN OLDUMU VEKİLLİĞİN DÖNEMİNDE? BİR ESER GÖSTER, BALAMAN HARİÇ. O BİRŞEY GÖSTERMESİN. KİMSE SİZİN YÜZÜNÜZÜ GÖRMEK İSTEMİYOR.

5 Beğendim
3 Beğenmedim
 
Yanıtla

baba vekil

halkin adami
05 Mart 2015 Perşembe 10:16

Helal olsun haydar kemal kurt vekilimiz sonuna kadar yanindayiz durmak yok yola devam vekilim

0 Beğendim
11 Beğenmedim
 
Yanıtla

yuh be

taskin kiz
05 Mart 2015 Perşembe 09:59

Parelelci oguz ve gurkan ispartaliya iki yuzunuzu cok iyi gosterdiniz fetoculara ait dernek kurdun oguz halktan aldin paralari kendine yakin gordugun kiz talebelere burs verdin isparta halki bunlari hepsini biliyor once insann olmayi ogren oguz bos vaatlere karn tok korkuyorsun oguz ispartalidan

0 Beğendim
6 Beğenmedim
 
Yanıtla

İSPAT EDEMEYENE!..

YALVAÇ SALUR
04 Mart 2015 Çarşamba 23:51

MÜDDEİ İDDİASINI İSPATLAMAK ZORUNDA!..İSPAT EDEMEYEN ALÇAK VE ŞEREFSİZ OLMAZMI?... 2.PARALEL ZIRVASINI BİR TANIMLASANDA; ANLASAK OLMAZMI.. 3. SENİN GİBİ BİRİSİNE BU İFTİRALAR YAKIŞIYORMU?.. YAKIŞTIRABİLİYORSAN SENİN İÇİN NASIL BİR RÜTBEDİR BU?.. BU RÜTBEYİ AHİRETTE YAKANI KURTARMAK İÇİN Mİ KULLANACAKSIN.... HANGİ MODAYA UYDUNUZ.. SENİ BÖYLE BİLMEZDİK; AMA ÖĞRENMİŞ OLDUK......DAHA SAYILACAK ÇOK SÖZ VAR AMA; GEREKMEZ....

5 Beğendim
8 Beğenmedim
 
Yanıtla

Din hepimizin.

Said Nurlu
04 Mart 2015 Çarşamba 16:11

Paralel yapının devlet dairelerine yerleştirdikleri görevliler tek tek incelensin, onlardan olsa olsa bostan korkuluğu olur. Ama inanın kargalar bile onlardan korkmaz. Yazıklar olsun Fetoşculara

5 Beğendim
7 Beğenmedim
 
Yanıtla

yuh artik

ispartali gucu
04 Mart 2015 Çarşamba 15:56

Yaziklar olsun ispartanin ekmegi yediniz valilik yaptin ispartaliya kendini iyi tanittiniz ama pareleci insanlar turkiyemizde ve ispartamizda yeri yoktur.yaziklar olsun vali oguz insanligindan utan artik ispartaya gelme cek git.

5 Beğendim
10 Beğenmedim
 
Yanıtla

VAY ANASINA SAYIN SEYİRCİLER

AK PARTİLİ
04 Mart 2015 Çarşamba 14:27

İki yıl önce zaman gazetesi okumak ayrıcalıktı. Hatta millet o gazeteyi arabasının arka camına koyardı gözüksün diye. Çocuklarına altınbaşak'a yazdırmak için neler yapılmazdı. Türkçe olimpiyatlarına bilet almak için binbir türlü takla atılırdı. Sohbetlere gitmek büyük bir prestijdi. Şimdi 180 derece döndük. Onlara hakaret etmek puan kazandırıyor. Ne oldu bize böyle ya. Ey yüce Mevlam sen bizi koru. Sıkıysa o zaman neden etmediniz. Bunlar 20 yıl önce devletin içine sızdılar. Hak yediler. Devleti

13 Beğendim
6 Beğenmedim
 
Yanıtla

zulüm

esnaf
04 Mart 2015 Çarşamba 14:14

sayın eski vekil balamanın yaptığı zulumleri hi,ç görmedinde ancak şimdi bunlarımı görebildin o zaman ıspartada zulumyapmadığı tek bir esnaf kalmadığı halde gıkınız çıkmıyordu kol kola beraber yürüyordunuz seçim dönemimi aklınıza geldi

13 Beğendim
3 Beğenmedim
 
Yanıtla

HADE BUYUR

GÜNÜYDIN
04 Mart 2015 Çarşamba 13:30

Sayın eski vekilim, Cumhurbaşkanım bu mücadeleyi verirken kimse yoktu yanında. Şimdi Bu iş bitti. Siz yeni mi başlayacaksınız mücadeleye?

13 Beğendim
7 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Sitemiz yapılan yorumlardan sorumlu tutulamaz.

DİĞER HABERLER

MEDDEM HASTANESİ KAVŞAĞINDA BU KAÇINCI KAZA!

MEDDEM HASTANESİ KAVŞAĞINDA BU KAÇINCI KAZA!

MEDDEM HASTANESİ KAVŞAĞINDA BU KAÇINCI KAZA!

ISPARTA'DA ACI HABER FECİ KAZA ANNE ÖLDÜ KIZI AĞIR YARALI

ISPARTA'DA ACI HABER  FECİ KAZA ANNE ÖLDÜ KIZI AĞIR YARALI

ISPARTA'DA ACI HABER FECİ KAZA ANNE ÖLDÜ KIZI AĞIR YARALI

ISPARTA'DA YİNE AYNI YER YİNE KAZA AYNI GÜNDE 2 KAZA

ISPARTA'DA YİNE AYNI YER YİNE KAZA  AYNI GÜNDE 2 KAZA

ISPARTA'DA YİNE AYNI YER YİNE KAZA AYNI GÜNDE 2 KAZA

FETÖ/PDY ÜYESİ OLDUĞUNU SÖYLEYEREK ISPARTA'DA 15 BİN TL VE 5 BİN AVROSUNU ALDI

FETÖ/PDY ÜYESİ OLDUĞUNU SÖYLEYEREK ISPARTA'DA   15 BİN TL VE 5 BİN AVROSUNU ALDI

FETÖ/PDY ÜYESİ OLDUĞUNU SÖYLEYEREK ISPARTA'DA 15 BİN TL VE 5 BİN AVROSUNU ALDI

İŞÇİ ALIMLARI İLANA ÇIKTI !

İŞÇİ ALIMLARI İLANA ÇIKTI !

İŞÇİ ALIMLARI İLANA ÇIKTI !

KAN DONDURAN OLAY BUNU DA GÖRDÜK !

KAN DONDURAN OLAY  BUNU DA GÖRDÜK !

KAN DONDURAN OLAY BUNU DA GÖRDÜK !

ÇOK OKUNANLAR

ÖNE ÇIKANLAR

SONRAKİ HABER

BELGELENDİ KEHANETİN MERKEZİYMİŞ

BELGELENDİ KEHANETİN MERKEZİYMİŞ