24 Haziran 2018 Pazar

  • 4,679 TL
  • 5,454 TL
  • 190,62 TL
  • 95.852
ISPARTA 25°
ISPARTA'DA TRAVESTİNİN EVİNE POLİS BASKINI

ISPARTA'DA TRAVESTİNİN EVİNE POLİS BASKINI

GECE GÜNDÜZ DEVAM !

GECE GÜNDÜZ DEVAM !

YİNE KÜÇÜKGÖKÇELİ KAVŞAĞI YİNE KAZA

YİNE KÜÇÜKGÖKÇELİ KAVŞAĞI YİNE KAZA

ISPARTA-ANTALYA YOLU KAFA KAFAYA ÇARPIŞTILAR

ISPARTA-ANTALYA YOLU KAFA KAFAYA ÇARPIŞTILAR

İŞKUR FETÖ DAVASI SONA ERDİ 9 KİŞİ TUTUKLANDI

İŞKUR FETÖ DAVASI SONA ERDİ 9 KİŞİ TUTUKLANDI

Isparta

Isparta merkezli 16 ilde Fetullahçı Terör Örgütü/ParalelDevlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik gerçekleştirilen operasyonda, kriptoluhaberleşme programı "ByLock" kullandıkları gerekçesiyle gözaltınaalınan 22 şüpheliden, aralarında Isparta eski İŞKUR İl Müdürü Hüseyin Ergin'inolduğu 9'u tutuklandı.Alınan bilgiye göre, Isparta Cumhuriyet Başsavcılığıkoordinesinde 16 ilde İŞKUR çalışanlarına yönelik gerçekleştirilen FETÖ/PDYoperasyonunda gözaltına alınan 22 şüphelinin emniyetteki işlemleri tamamlandı.

Sağlık kontrollerinin ardından adliye sevk edilenşüphelilerden, aralarında daha önce açığa alınan Hüseyin Ergin'in de olduğu 9şüpheli "terör örgütü üyeliği"nden tutuklandı.

Zanlılardan 4'ü savcılıktaki ifadesinin ardından, 9'u iseadli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.Şüphelilerin, FETÖ/PDY ile iltisaklıfirmalarda çalışıp işten ayrılmış gibi gösterilen kişilere işsizlik maaşıverdiği, aynı zamanda işbaşı eğitimi programı çerçevesinde yine örgütlebağlantılı firmalarda çalışan, ancak mevzuata aykırı şekilde kursiyer olarakgösterilen kişilere de 4 aylık süreçte günlük 50 lira ödeme yaptıkları tespitedilmişti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

ahmet

16 Şubat 2017 Perşembe 12:47

bu müdürü ıspartaya atayan kefil olan siyasetçi kimdir diye sormamışlar mı?

Yaman

16 Şubat 2017 Perşembe 11:40

BAKA personeline ne oldu. 15 sene sonraya randevu verelim mi? Onlara. İş-Kur dakilerle beraber 15 sene sonra bir araya gelip; keşke ekmek yediğimiz kaba pislemeseydik diyecekler. Ama Hoca Efendileri Onlara dua ediyordur kesin. "Az konuşun isim vermeyin aranızdan itirafçı çıkmasın" diye

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR