23 Mayıs 2018 Çarşamba

  • 4,754 TL
  • 5,590 TL
  • 192,80 TL
  • 103.328
ISPARTA 25°
UZMAN ÇAVUŞ MEHMET KAYAN KAZADA HAYATINI KAYBETTİ

UZMAN ÇAVUŞ MEHMET KAYAN KAZADA HAYATINI KAYBETTİ

O KAZADA ÖLEN SÜRÜCÜ DOKTOR ÇIKTI

O KAZADA ÖLEN SÜRÜCÜ DOKTOR ÇIKTI

ISPARTA'DA DEV OPERASYON 19 KİŞİ GÖZALTINDA

ISPARTA'DA DEV OPERASYON 19 KİŞİ GÖZALTINDA

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

İŞİMİZ ÇOK ZOR BİLİYORUZ

30 Mart'ta seçimleri kazanan Atabey Belediye Başkan Adayı Tevfik Atasoy düzenlenen karşılama töreni ile belediyeye devr aldı. Başkan Atasoy, işimiz çok zor biliyoruz. Kapımız bütün Atabeylilere açık ve sorunları birlikte çözeceğiz dedi.

Isparta

Atabey Belediye Başkanı Tevfik Atasoy, 30 Mart'ta yapılan seçimlerde milli irade sonucu 5 yıl ilçemizi yönetme görevi aldık. Seçim sürecinde çok değerli 7 arkadaşımız aday adayı olmuştu. Genel Merkezimizin takdiri ile ben aday olarak seçimlere girdim. Ve diğer aday arkadaşlarımız ile birlikte sıkıntı ve sorun yamadan ekip olarak seçimlerden zaferle çıktık.  Milli iradenin sonucu Atabey'i yönetme görevi sizlerin hür iradesi ile bizlere nasip oldu. Atabey'in içinde bulunduğu durumu çok iyi biliyoruz. Biz bunu bile bile aday olduk. Dün bir arkadaşımız Atabey'de bu işin içinden çıkılmaz dedi. Bu sıkıntının içerisinden çıkarılacak. Dün makam aracı hacizliydi. Devletin bütün hacizleri kaldırıldı. Geçmiş dönemin borçları ödenmeden hacizleri kaldırıyoruz. Ben hükümetimize ilk günden desteği verdiği için teşekkür ediyorum. Kapımız bütün atabeylilere açık olacak. Gece gündüz demeden çalışacağız. Geleceğe ümitle bakmamız lazım. Hükümetimizle inşallah bütün sorunları çözeceğiz. İsraf etmeme, yerinde çalışma ve gayret etme ile bütün sıkıntıları çözüme kavuşturacağız. Temiz bir Atabey için var gücümüzle çalışacağız dedi.

AK Parti Milletvekili Recep Özel ise, 30 Mart'ta yapılan seçimlerde Atabey'i kazanarak hizmet etme fırsatı elde etmiş bulunuyoruz. İnşallah daha iyi hizmet yapacağız. Atabey'de seçim kampanyası boyunca hakaretler yapıldı. Biz şuna inanıyoruz ki iftira atan iftiraya uğramayınca ölmezmiş. Güzel bir oy oranı seçimi kazandık. Yeterince oyumuzu aldığımızı düşünüyorum. Belediye başka partideyden ayaklarım geri geri gidiyordu. Mevcut başkan aklı başka şeylere çalışıyordu. Hiçbir şeye yanaşmıyordu. Önümüzdeki dönemde beklenti yüksek olmalıdır. Atabey içler acısı durumdadır. Atabey'i Isparta'da en temiz en modern hale getireceğiz. Nasıl bir belediye devr aldığımızın farkındayız. İnşallah tüm sorunları çözeceğiz" diye konuştu.  

                                                                                                                                                                                        

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR