20 Haziran 2018 Çarşamba

  • 4,748 TL
  • 5,504 TL
  • 194,91 TL
  • 94.437
ISPARTA 21°
CEYHAH'DAN SDÜ REKTÖRÜNE SERT TEPKİ

CEYHAH'DAN SDÜ REKTÖRÜNE SERT TEPKİ

ISPARTA'DA GAZİ ALBAYRAK'IN EVİ YANDI

ISPARTA'DA GAZİ ALBAYRAK'IN EVİ YANDI

EĞİRDİR'DE KORKUNÇ KAZA 2 YARALI

EĞİRDİR'DE KORKUNÇ KAZA 2 YARALI

YAKA ARTIK TAMAM DİYOR

YAKA ARTIK TAMAM DİYOR

İPEK MOBİLYA 4 YAŞINDA

Isparta’nın önde gelen Mobilya Mağazalarından olan İpek Mobilya’da 4. Yıl açılış mutluluğu yaşanıyor.

Isparta

 

 

Şehrin ve bölgenin en modern mobilya mağazalarından biriolan ve işletmeciliğini Aydın Mutlu’nun yaptığı İpek Mobilya, 4. Yıla özel büyük indirimlerle siz müşterilerini bekliyor. Konu hakkında basın toplantısı düzenleyen İpek Mobilya yetkilileri, Eğirdir Yolu üzerinde bulunan mağazalarına bütün Ispartalıları davet etti. 


Toplantıda konuşan Mağaza Müdürü Tarık Şenses,şu görüşlere yer verdi; “1992 yılında Mutluoğlu Döşeme olarak 18 metrekarelik bir döşeme atölyesinde başladığımız mobilya sektöründeki yolculuğumuzla Isparta’ya Showroom anlayışını kazandırdık. Şimdi ise 11.000 metrekarelikmobilya mağazasına sahip olmanın vermiş olduğu mutluluğumuzu sizlerlepaylaşıyoruz. 25 Eylül 2011 yılında Eğirdir yolu üzerindeki Mağazamızı açarak Isparta’da mobilya sektörüne yeni bir vizyon kazandırdık.


2014 yılında da 11.000 metrekarelik kapalı alanı ileMutluoğlu İpek Mobilya olarak Akdeniz’in yüzü olma gururu ile Isparta’mızıtaçlandırdık. Sağlamış olduğumuz istihdam sayesinde Isparta ekonomisine yön vermekle birlikte ürün kalitemizi Ürün Yelpazemizi genişlettik. Yelpazemize kütahya Porselen ürünlerini, Taç Ev Tekstili ve Binbir renk seçeneği ile Sanat Halı, Bahariye Halı ve Karmen Halıyı kattık. 7’den 70’e her yaş grubuna hitap eden ürün çeşitliliğimizle; sehpasından, masasına, yatağından yorganına,beşiğinden genç odasına, yemek kaşığından, porselen tabağına, yemek odasından,mutfak takımlarına, kısacası A’dan Z’ye evinizin ihtiyaçlarınızı sağlayabileceğiniz tüm ürünleri kattık.


 Mutluluklarını bizimle paylaşmak isteyen herkese hitap edebilmek için 700 kişilik İpek saray Düğün Salonumuzu da kullanımınıza açtık. Hayaliniz de ki en mutlu saatleri İpeksaray Düğün Salonunda, Göz zevkinize ve Kalbinize hitap eden mobilyalarınızı ise İpek Mobilya’dan alarak mutluluğunuza mutluluk katabilirsiniz. Biz mutluluğu İpekMobilya oyarak yılların getirdiği tecrübe ve  siz değerli halkımızın takdirine layık olmakiçin vizyonumuz ve Misyonumuz gereği müşteri memnuniyetini en üst seviyedetutmak için hedeflerimizi günden günü artırmaktayız. Müşterilerimiz mağazamıza geldiği andan ürünlerinin evlerine teslim edildiği ana kadar ve daha sonra yaşanabilecek her türlü problemlerde sonuna kadar yanı başınızda olacağımızı özellikle belirtmek istiyoruz. 


Ürünlerimiz zamanında sevkinin ve teknik servis hizmetinin 24 saat ulaşılır olması genel ilkemiz arasındadır. Sizlerin güvenine layıkolmak ve hizmet kalitemizi daha da artırmak için hız ve kalitemizden ödünvermeyeceğiz. Sizlere daha iyi hizmet sunmak için 4. Açılış yılımızı coşkuyla kutluyoruz. Bu coşku içerisinde 10-30 Eylül tarihleri arasında siz değerlihalkımız için büyük indirimlerin uygulandığı ürünlerimizi görmek üzere mağazamıza bekliyoruz. Mağazamızı ve ürünlerimizi görmeden mobilyanıza karar vermeyin” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR