21 Mayıs 2018 Pazartesi

  • 4,552 TL
  • 5,343 TL
  • 187,86 TL
  • 102.896
ISPARTA 23°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

İLK YILDA 2 TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ

İLK YILDA 2 TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ

Isparta

1. Dönem TEOG sınavı 23-24 Kasım 2016 tarihlerinde gerçekleştirildi. Sınava Türkiye genelinde 1 milyon 190 bin 826 öğrenci girdi. Sınava girmeyen öğrencilerimizin mazeret sınavları 17-18 Aralık 2016 tarihinde yapıldı.

2. Dönem TEOG sınavı 26-27 Nisan 2017, mazeret sınavları ise 20-21 Mayıs 2017 tarihlerinde gerçekleşecektir.

1.Dönem TEOG sınav sonuçları 3 Ocak 2017 tarihinde bakanlığımız tarafından açıklanmıştır. Veli ve öğrencilerimize okuldan sonuçlara ulaşabilmektedir.

İl merkezimizde bulunan Ülkü Ortaokulunda eğitimlerini sürdüren Açı Etüt Eğitim Merkezi öğrencileri Şeyda Asena Büyüköz ve Ayşen Kocabaş 1. Dönem TEOG sınavında 120 sorunun tamamını doğru cevaplayarak Türkiye 1.si olmuştur.

Açı  Etüt Eğitim Merkezi kurucularından Sosyal Bilgiler Öğretmeni Muharrem Akpınar, “Açı ile başarılarının tesadüf olmadığının altını çizerek: Öğrencilerimiz sistemli ve planlı çalışıyor, etütlerini aksatmıyor ve en önemlisi kitap okumayı ihmal etmiyor.” dedi

Akpınar bireysel başarının yanında kitlesel başarıda da fark yarattıklarını ifade ederek, 2. Dönem TEOG sınavında “Açı”nın başarı çıtasının  daha da yükseleceğini söyledi.

Ayrıca Akpınar, Açı Etüt Eğitim Merkezi olarak öğrencilerimizi sürekli izledik ve eksikliklerini tespit ederek kapatmaya çalıştık. Ailelerimiz ile iletişim halinde olduk ve işbirliği yaptık. Yoğunlaştırılmış deneme sınavları, rehberlik birimimizin hazırlamış olduğu haftalık çalışma programları ile 1. Dönem TEOG sınavını en iyi şekilde atlattığımızı düşünüyoruz,  dedi.

Muharrem Akpınar bireysel ve kitlesel başarının anahtarı olarak:

1) Bireysel farklılıkları dikkate alma 

2) Tatlı dil, güler yüz

3) Okul ve aile ile olan sıkı işbirliği 

4) Disiplinli ve planlı 

çalışma 

5) Etkili yayın, güçlü kadro 

6) Tecrübe

7) Sistemli etüt, verimli birebir, maddelerini gösterdi ve bu maddeleri “Açı olarak prensip haline getirerek başarıyı yakaladıklarını dile getirdi.

Bu bağlamda Isparta’nın eğitim başarısının  yükselmesinde katkıları olan başta Sayın Valimize, İl Millli Eğitim Müdürümüze, Okul İdarelerine ve Öğretmenlerimize, çocuklarımız için hiçbir fedakarlıktan  kaçınmayan ailelerimize, Açı Etüt Eğitim Merkezi personeline teşekkür ediyoruz.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Burkii

06 Ocak 2017 Cuma 11:46

Para tuzağı buralar hep. Okuyacak adam köy okulundan çıkar demirel gibi gelir ülkeye cumhurı-reis olur. Geçin bu reklam kokan işleri...

hasan

06 Ocak 2017 Cuma 10:00

Ülkünün öğrencileri ıspartanın en ücra yerlerine kadar bütün seçilmiş ıspartanın en iyi öğrencileri. hepsi okula servislerle geliyorlar.yüzde doksanı o m****lenin öğrencileri değil ayrıca tamamen elit tabakanın çocukları.tabi başarılı olacaklar.seviyesi düşük öğrenciyi okula almayan bu okul insanlık adına ülke adına haksızlık yapıyor.O okuldaki öğrencileri yahya kemal bayatlı okuluna gönderin orada da başarılı olurlar. Esas Emek Ücra köşelerdeki okullarda veriliyor. Lütfen anlayışlı ,basiretli .

kuddusi

06 Ocak 2017 Cuma 00:00

iş sadece okulla bitmiyor o ögrencileri kesme köyüne gönder yine birinci olurlar

...

05 Ocak 2017 Perşembe 16:44

Ülkü Ortaokulunda toplam dört tane tüm soruları doğru cevaplayan öğrenci varmış. Özel okulları bile gerisinde bırakan bu güzide devlet okulumu can-ı gönülden tebrik ediyorum.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR