20 Nisan 2018 Cuma

  • 4,063 TL
  • 4,988 TL
  • 174,67 TL
  • 110.932
ISPARTA 11°
BURDUR ŞEKER FABRİKASI İHALESİ İÇİN DOSYA SUNULDU

BURDUR ŞEKER FABRİKASI İHALESİ İÇİN DOSYA SUNULDU

İŞTE AK PARTİ'NİN İLK MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI

İŞTE AK PARTİ'NİN İLK MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI

ISPARTA'DA OPERASYON 6 GÖZALTI VAR

ISPARTA'DA OPERASYON 6 GÖZALTI VAR

ISPARTA BELEDİYESİ DAVASINDA FLAŞ GELİŞME

ISPARTA BELEDİYESİ DAVASINDA FLAŞ GELİŞME

İLÇE ADAYLARI SON AŞAMADA !

AK Parti Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, ilçe belediye başkan adayları için çalışmaların son aşamaya geldiğini ve 1 hafta içinde tüm adayların şekillenmesini beklediklerini bildirdi.

Isparta

AK Parti Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç İlçe adaylarının ne zaman açıklanacağı yönünde bilgi verdi. Şuanda Genel Merkez’in çalışmalarına devam ettiğini ifade eden Bilgiç, bazı yerlerde ise kamuoyu anketlerinin devam ettiğini belirtti.

TÜM KANAATLER ALINDI

Hassas bir süreci yaşadıklarını bildiren Bilgiç, “Aday belirleme noktasında üst kurul tarafından bizimki başta olmak üzere tüm kanaatler alındı. Zannediyorum üst kurul illerle ilgili olarak değerlendirmelerini yüzde 90 tamamladı. Önümüzdeki günlerde Sayın Başbakanımıza takdim edecekler. Üst kurulun çıkacak kararıyla birlikte biz de yavaş yavaş iller bazında açıklayacağız.

BİZ DE BİR AN ÖNCE BELİRLENMESİNİ İSTİYORUZ

Biz de bir an önce tüm adayların belirlenmesi arzusu içerisindeyiz. Partilerimizin hepsinin aday belirleme süreçlerinde uygulamış oldukları farklı metodolojiler var. Tüm parti teşkilatları ve milletvekilleri de bu süreci sükûnet içerisinde götürüyor. Oradan çıkacak kararlara da hepimiz saygı duyuyoruz. Bugün Sayın Devlet Bey, Sayın Kılıçdaroğlu ve Sayın Başbakanımız ile diğer parti Genel Başkanların onayıyla belirlenmiş adaylara da bizlere ve tüm teşkilatlara düşen saygı çerçevesinde nihai kararın arkasında durmak olacaktır. Aynı şey MHP, AKP ve diğer partiler için de geçerlidir. AK Parti’nin süreç işletişinden farklı bir metot var.

4 İLÇEDE ANKET YAPILDI

Bu süreçte teşkilatların görüşü kadar kamuoyu anketleri de önemli. Geçtiğimiz hafta Eğirdir, Yalvaç, Gelendost ve Sütçüler’de kamuoyu anket çalışmaları yaptık. Zannediyorum 1 hafta içerisinde şekillenir” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR