21 Şubat 2018 Çarşamba

  • 3,799 TL
  • 4,688 TL
  • 163,08 TL
  • 113.433
ISPARTA
TAVUKLARINI ARARKEN ÖLDÜ

TAVUKLARINI ARARKEN ÖLDÜ

MİNİK KIZA ÇARPTI 15 DAKİKA YERDE YATTI

MİNİK KIZA ÇARPTI 15 DAKİKA YERDE YATTI

ISPARTA'DA HASTANE ÇIKIŞI YAKAYI ELE VERDİ

ISPARTA'DA HASTANE ÇIKIŞI YAKAYI ELE VERDİ

 UZMAN ÇAVUŞ DEMİRDAŞ YAŞAMINI YİTİRDİ

UZMAN ÇAVUŞ DEMİRDAŞ YAŞAMINI YİTİRDİ

İKİ SAVCI ISPARTALI....

HSYK 2. Dairesi 54 hakim ve savcıdan 49’unun görevden uzaklaştırılmasına karar verdi...

Isparta

HSYK 2. Dairesi haklarında soruşturma izni verilen 54 hakim ve savcıdan 49’unun görevden uzaklaştırılmasına karar verdi.

Listede bir dönemin özel yetkili hakim ve savcıları yer alırken bunların arasında Yalvaçlı olan Savcı Hikmet Usta ile Savcı Muammer Akkaş da bulunuyor.

Odatv ve Şike davasına bakan Mehmet Ekinci, Seyfettin Mermerci, Hikmet Şen; Ergenekon savcıları Muammer Akkaş ve Cihan Kansız, Balyoz davası hakimi Davud Bedir; Ergenekon davası hakimi Sedat Sami Haşıloğlu; Selam soruşturması savcıları Adnan Çimen ve Adem Özcan, MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ı ifadeye çağıran savcı Sadrettin Sarıkaya, Şike Savcısı Mehmet Berk, İstanbul Casusluk Davası Hakimleri Metin Özçelik; Poyrazköy davası hakimleri Mehmet Karababa ve Mehmet Erdoğan, Hrant Dink Davası Hakimi Rüstem Eryılmaz gibi isimler de var.

İşte o liste:

Savcılar: Hakan Karaali, Mehmet Berk, Salim Duran, İsmail Tandoğan, Adnan Çimen, Adem Özcan, İsmail Işık, Celal Kara, Hüseyin Ayar, Zafer Çolak, Muammer Akkaş, Ramazan Şaban, Sadrettin Sarıkaya, Hikmet Usta, Ayhan Bedirhan, Durmuş Yiğit, Mehmet Ali Uysal.

Hâkimler: Davut Bedir, Gökmen Demircan, Yakup Hakan Günay, Rüstem Eryılmaz, Mehmet Karababa, Mehmet Erdoğan, Hadi Çağdır, Murat Üründü, Mehmet Ekinci, Nurullah Çınar, Birol Bilen, Metin Özçelik, Fatih Mehmet Uslu, Mehmet Hamzaçebi, Kazım Kahyaoğlu, Hikmet Şen, Muzaffer İren, Mustafa Başer, Seyfettin Mermerci, Abdullah Öztürk, Mesut Özcan, Eşraf Aksu, Sedat Sami Haşıloğlu, Dursun Ali Gündoğdu, Osman Kaya, Nalan Can, Vedat Dalda, Mustafa Boz, Bülent Kınay, Menekşe Uyar, Süleyman Karaçöl. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Bojuware 201

15 Temmuz 2015 Çarşamba 10:21

Tamam ki bunlar paralelin adamları dedik. Ya paralelin koynunda yatan RTE ve AKP nin adamları nerde onları kim temizleyecek. Bunlar düne kadar aynı yatağın zinakarlarıydı. onları yokmu sayıcaz. Devlet nerde devletin savcı hakimi nerde kimlerdir. Onlar söğüt gölgesindemi. Sözde cumhur ve uzantıları alınmadan bu iş bitmemeli.

Bojuware 201

15 Temmuz 2015 Çarşamba 15:00

Sen defolu üretim döneminin ürünüsün galiba fabrika ayarlarına geri dönmek için ananı göreve çağır ki bizler müracat hakkımız olmasın. beyin proplemi algı eksiği yaratan muhterem. hadi git donunu topla düğmeni ilikle.

Suç duyurusu..!

15 Temmuz 2015 Çarşamba 12:51

Buradan bu yorumun sahibi hakkında suç duyurusunda bulunuyorum. Nefret küfür ve tahrik dolu bu yorum hakkında değerli savcılarımızı göreve davet ediyorum..

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR