27 Mayıs 2018 Pazar

  • 4,707 TL
  • 5,492 TL
  • 196,80 TL
  • 103.200
ISPARTA 22°
BAŞKAN GÜNAYDIN SAHAYA İNDİ

BAŞKAN GÜNAYDIN SAHAYA İNDİ

KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

HÜKÜMETİN TABUTUNU TAŞIDILAR

ISPARTA CHP Gençlik Kolları tarafından Türkiye'yi sarsan 17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonu protesto edildi.AKP MEZARA HALK İKTİDARA; tabutunu taşıyan CHP;liler çeşitli sloganlar attılar.

Isparta
  CHP Gençlik Kolları tarafından Mimar Sinan Camii önünde yolsuzluk ve rüşvet olayları protesto edildi. Ellerindeki pankartlarda “Yolsuzluğa lanet, istifaya davet yazılı pankartlar ve "Üfle Isparta düşecekler, İstifalar yetmez ama evet, doyanlar gitti geldi açlar, gaz ve cop yedik rüşvet yemedik" gibi dövizler taşıyan CHP Gençlik Kolları üyeleri "Hükümet istifa ve hırsız var" sloganları attılar.

CHP İl ve Merkez İlçe Teşkilatı’nında bulunduğu protestoda konuşan İl Başkanı Vedat Şenol, "Bu hükümet her şeyi yıktı. Adaleti kanunu bitirdi. 3y ile mücadele demişlerdi iktidara gelirken; yolsuzluk, yoksulluk ve yasaklar... sevsinler onların 3y ile mücadelesini. Bunlar düpedüz hırsız" dedi. Şenol, hükümetin bu noktadan sonra meşru olmadığını iddia ederek "Bu hükümet artık meşru değildir. Hükümet halkın hükümeti değildir" diye konuştu.

CHP'li gençler ellerindeki ayakkabı kutularından çıkardıkları ve Türkiye'nin gündemine oturan AK Parti hükümetinin uygulamalarını tarih tarih okuyarak protesto etti.

EY ISPARTA HÜKÜMETİ NASIL BİLİRDİNİZ

Yolsuzluk ve rüşvet operasyonun yapıldığı 17 Aralık 2013 tarihinin yazılı olduğu kutuyu açan CHP'li gençler "Ey Ispartalılar hükümeti nasıl bilirdiniz? diye sordu. Eyleme katılanlar 'hırsız bilirdik' cevabının ardından hükümet için helallik istendi. Ancak eyleme katılan CHP'liler halkarını helal etmedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR