22 Mayıs 2018 Salı

  • 4,581 TL
  • 5,400 TL
  • 189,93 TL
  • 102.258
ISPARTA 25°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

Hizmette hedefimizi geçtik

Isparta Belediyesi başlatmış olduğu kırmızı kod uygulaması ile cadde ve sokaklardaki alt yapı ve kalıcı asfalt kaplama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Isparta

Belediye başlatmış olduğu bu çalışmaları, önce yıpranmış asfaltı kaldırıyor. Daha sonra eksik kalmış yada hiç yapılmamış olan alt yapı hizmetlerini ve yağmur suyu kanallarını yolun altına döşüyor. Bu arada diğer kurumların da alt yapı hizmetleri tamamlanmış oluyor. Özellikle Torosgaz’da bu kalıcı asfalt dökülecek olan yollardaki alt yapı çalışmalarını tamamlıyor. Yani tabiri yerinde ise yolda yapılabilecek bütün alt yapı hizmetleri de tek tek bitiriliyor. Belediye Fen İşleri Müdürlüğü önce mekanik stabilize malzemeyi döküyor. Bu malzeme sıkıştırıldıktan sonra asfalt kaplamaya hazır hale getiriliyor. Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın’ın belediyeye kazandırmış olduğu son teknoloji ile donatılmış finişer ile de kalıcı asfalt kaplaması gerçekleştiriliyor. Kalıcı asfalt kaplaması gerçekleştirilen yollar ayrıca boyanarak tam bir modern bir kent anlayışına geçiliyor.

Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın’da her fırsatta gece gündüz demeden yapılan çalışmaları inceliyor. Bu günlerde Fen İşleri Müdürlüğü 127 cadde de çalışmalarını devam ediyor. Günaydın 127. Caddedeki çalışmaları da yerinde inceledi. 15 günlük hedef tutulan cadde 9 günde tamamlandı. Belediye Başkanı Günaydın personelin artık iyice profosyonelleştiğini kaliteli hizmeti daha çabuk bitirdiğini söyledi. Ve personeline teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

Günaydın yaptığı açıklamasında, “şu anda 127 cadde üzerindeyiz.burayı 9 günde tamamladık. Aslında normal proje ile burası 90 günde bitmesi gerekiyordu. Personelimiz artık zamanı çok kısalttı. 90 günde alt yapısı ile tamamlanması gereken bir caddeyi personelim 9 günde tamamlamaktadır. Artık personelimiz asfalt kaplama ve alt yapı çalışmalarında profesyonelliği yakalamış ve seri bir üretime geçmiş bulunmaktadır. Artık şehir merkezinin içerisine girebilecek kapasiteye ulaştık. 127. Cadde de gördüğünüz gibi 90 günlük bir çalışmayı 9 günde tamamladık. Artık bundan sonra 113 ve Mimar Sinan Caddelerimizde de bu çalışmalarımızı çok hızlı bir şekilde tamamlıyacak kapasiteye gelmiştir. Personelimiz artık kaliteli işi daha hızlı yapmayı başarmıştır” dedi. 

 
 
 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR