21 Şubat 2020 Cuma

ISPARTA
JAK TİMLERİ TEK TEK KURTARDI

JAK TİMLERİ TEK TEK KURTARDI

ISPARTALI FİRMA HACKER KURBANI OLDU

ISPARTALI FİRMA HACKER KURBANI OLDU

ISPARTA'DA ARANAN 44 KİŞİ YAKALANDI

ISPARTA'DA ARANAN 44 KİŞİ YAKALANDI

ISPARTA'DA KEÇİLERE KURTLAR SALDIRDI

ISPARTA'DA KEÇİLERE KURTLAR SALDIRDI

HER ZAMAN EĞİTİM CAMİAMIZIN YANINDAYIZ

HER ZAMAN EĞİTİM CAMİAMIZIN YANINDAYIZ

Isparta

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, eğitim-öğretim dönemi açılış mesajında Isparta Belediyesi olarak her zaman eğitimin destekçisi olacağını bildirdi.

İşte o mesaj:

“Milli Eğitim camiasının çok değerli mensupları ve her biri birbirinden değerli, geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimizin 2019-2020 eğitim-öğretim yılını en kalbi duygularımla kutluyor, yeni eğitim-öğretim yılının başarılar ile geçmesi temennisinde bulunuyorum.

Çocuklarımızın yetişmesinde yine büyük rol sahibi olan değerli anne ve babaların da bu eğitim-öğretim sürecine olumlu katkılar sunacağına inanıyor, eğitim-öğretim yılının huzur dolu, hoşgörü, sevgi ve dayanışma içerisinde geçmesini diliyorum.

2019-2020 eğitim-öğretim yılının başlaması nedeniyle kıymetli öğretmenlerimizin, sevgili öğrencilerimizin sevinçlerine, velilerimizin heyecanına yürekten katılıyor, en büyük gücün tartışmasız bilgi olduğundan hareketle, Isparta Belediyesi olarak eğitimin her noktasında Milli Eğitim camiamız, öğrencilerimiz ve aileleri ile birlikte olduğumuzu ve bundan sonra da olmaya devam edeceğimizi beyan ediyorum.

Isparta Belediyesi olarak bizlerde eğitime ve geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimize destek konusunda çalışıyoruz. Bu bağlamda Milli Eğitim Müdürlüğümüzün talepleri doğrultusunda bildirilen okullarımızın bahçelerinin asfaltları, çevre düzenlemeleri gibi ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yeni eğitim öğretim yılı öncesinde çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Amacımız, eğitim camiamızın, sevgili öğrencilerimizin hiçbir sorunla karşılaşmadan 2019-2020 eğitim-öğretim yılını en mutlu bir şekilde bitirebilmeleridir.

Bu duygu ve düşüncelerle yeni eğitim-öğretim yılının eğitim camiasına ve velilerimize hayırlı olmasını temenni ediyor, saygıdeğer öğretmen ve sevgili öğrencilerimize Rabbim’den üstün başarılar diliyor, İlköğretim Haftalarını kutluyor, en kalbi duygularımla sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

VATANDAŞIN BİRİ

16 Eylül 2019 Pazartesi 00:30

hiç bir vekilin çocuğu torunu imamhatipte okumuyor italyada amerikada yada yıllık 75 bin ödenen kollojlerde millette salak yerine konup imamhatip açtık yapık vs inanıyorlar hiç düşünmüyorki neden onların çocuğu burda degil...ensarda orda burda minnak çocuklar sarıklar içinde yazıklar olsun be...kendi çocuğunuzda neden sarık cüppe yok kolljlerde ne zaman akıllnacak bu millet...

Tek

09 Eylül 2019 Pazartesi 23:41

Egitimi ozellikle imamhatipleri overler heryere imamhatip yaparlar ama kendi cocuklarini ozel kolejlere yurtdisina yollarlar.halk cahil kalsin tabi

Isparta halkı

09 Eylül 2019 Pazartesi 22:41

Çünür yeni terminal inşaat bitme aşamasına yakın ve büyük bir yatırımın iptal edilmeyeceğini Sn başkanımız belirtmiş olup; zaten bakanlık izinli otogar projesi olupinşaata başlanmış bir yer Şükrü bey başkanımızın söylediği gibi otogar olarak devam edecektir.başkanımıza başarılarının daimi olmasını diliyoruz...

Öğrenci

09 Eylül 2019 Pazartesi 21:19

Öğrenci otobüs fiyatlarına indirim istiyoruz.Yarım saatte otobüs değiştirme ücretsiz olsun.

İlginç

09 Eylül 2019 Pazartesi 20:00

Aksi saçma olmaz mı

Halk

09 Eylül 2019 Pazartesi 17:57

Sen önce yzg nin başlattıgı otogarı bi tamamla. Yoksa birdahaki dönem çok şey değişir ıspartada

moonlight

09 Eylül 2019 Pazartesi 17:07

SDÜ nün Tıp fakültesi çıkışını bir an önce bitirin artık perişan olduk hem çok uzun süre trafikte bekliyoruz hem de can güvenliği tehlikeye atılıyor.Sabah bir trafik polisi gördük akşam polis falan yoktu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR