27 Mayıs 2018 Pazar

  • 4,707 TL
  • 5,492 TL
  • 196,80 TL
  • 103.200
ISPARTA 22°
BAŞKAN GÜNAYDIN SAHAYA İNDİ

BAŞKAN GÜNAYDIN SAHAYA İNDİ

KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

HAYIRLI OLSUN...

Geçtiğimiz günlerde toplu istifa depremi ile gündeme gelen Isparta İş Adamları Derneği’ne (ISİAD) 118 yeni üye katıldı. Çok sayıda iş adamının istifası ile kan kaybeden ISİAD yeni katılımlar ile birlikte resmen şov yapmaya çalıştı.

Isparta

Değerli okuyucularımız; 30 Mart yerel seçimleri öncesinde ISİAD üyesi 20 iş adamı basın açıklaması düzenleyerek istifa etmişti. Bu haber hem sitemizde hem de bir çok gazetede yer almıştı.

 

ISİAD yönetimi ise istifa haberlerini görmemezlikten gelerek, hem istifaları hemde haberleri  keskin bir dille yalanlayarak hatta tekzip metni bile göndermeye ihtiyaç duymuştu.

 

Bizde Bomba 32 Haber Sitesi olarak ISİAD’ın gönderdiği tekzip metnini aynen okuyucularımızla paylaşmayı uygun görmüştük. 20 iş adamının istifa haberini yayınlayarak nasıl bir suç işlemiş oluyoruz ki zaten bunu da anlayamamıştık.

 

İstifa haberlerinin ardından kısa bir süre sonra ISİAD atağa geçti. İlçelerden ne kadar iş adamı bulduysa derneğe katılımını sağlamış olacakki geçtiğimiz gün Barida Otel’te büyük bir organizasyon ile derneğe yeni katılanları basına tanıtma ihtiyacı duydu. Alel acele neden böyle bir organizasyon yaptığını da kamuoyunun takdirine bırakıyoruz.

 

Biz Bomba 32 Haber Sitesi olarak hem iş adamlarının istifalarını yayınladık. Hem de ISİAD’ın gönderdiği tekzip metnini yayınladık. Kaldı ki bu haberler sadece Bomba 32Haber Sitesi’nde değil bütün sitelerde ve gazetelerde yer aldı.

 

ISİAD yönetimi istifalara o kadar kızmış olacakki sanki istifaları biz uydurmuşuz gibi tekzip gönderme ihtiyacı duymuş. Olsun biz o tekzip metnini de yayınladık.

 

Yine aynı ISİAD yönetimi bu defa tekzip metninin yayınlanmadığı gerekçesi ile yasal yollara başvuracağını kendi amaçları uğruna açılan bir internet sitesinden haber olarak duyurma ihtiyacı görmüş. Haber sitelerine ben o siteyi mahkemeye vereceğim diye belirtmene gerek yoktu bile onu da anlamayamadık. İstifa haberlerini biz nasıl uydurabiliriz?

Takdir kamuoyunundur.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

yönetimden kimde yok

13 Nisan 2014 Pazar 17:33

ısiad yönetiminden kimse yok bu fotoda acaba çekinceleri mi var aynı karede görünmekten

ISP32

13 Nisan 2014 Pazar 13:13

O ayrılan arkadaşlar,basına yansımasaydı şaşalı ayrılışları,şimdi geri dönerlerdi çoktan.Siz seçim malzemesi olarak,istifa verin,şimdide başkanınız seçilmeyince,genç işadamları derneğine laf atın

beni de üye yapın

13 Nisan 2014 Pazar 11:30

seyyar satıcıyım ben de üye olabilir miyim?Ama zamana üye olmam tamam mı?Himmet işlerine de girmem.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR