21 Şubat 2018 Çarşamba

  • 3,786 TL
  • 4,664 TL
  • 162,21 TL
  • 116.316
ISPARTA
FETÖ'CÜ SAVCININ AMCASINDAN 100 KİLOGRAM ALTIN ÇIKTI

FETÖ'CÜ SAVCININ AMCASINDAN 100 KİLOGRAM ALTIN ÇIKTI

KIZGIN KOCA KARISINI BAŞINDAN VURDU

KIZGIN KOCA KARISINI BAŞINDAN VURDU

YENİ BİR ŞEHİR DAHA DOĞDU

YENİ BİR ŞEHİR DAHA DOĞDU

TAVUKLARINI ARARKEN ÖLDÜ

TAVUKLARINI ARARKEN ÖLDÜ

HATİCE BAYAR ÖZDEMİR BAŞBAKANIN MEMLEKETİNE KAYMAKAM OLARAK ATANDI

HATİCE BAYAR ÖZDEMİR BAŞBAKANIN MEMLEKETİNE KAYMAKAM OLARAK ATANDI

Isparta

Resmi Gazete’de bugün yayınlanan 2017/260 Sayılı İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları’na göre, Başbakan Binali Yıldırım’ın memleketine bir Isparta Yalvaçlı olan kaymakam Hatice Bayar Özdemir atandı.

Alınan bilgiye göre, Erzincan Vali Yardımcılığı görevini yürüten başarılı kadın kaymakam, hemşehrimiz Hatice Bayar Özdemir, Refahiye Kaymakamlığı’na atandı. Hemşehrimiz Hatice Bayar Özdemir’in Erzincan Vali Yardımcılığı görevini yürütürken Refahiye ilçesinden sorumlu olması nedeniyle gösterdiği başarıdan dolayı, bizzat Başbakan Yıldırım tarafından memleketine atanmasının istendiği öğrenildi.

HATİCE BAYAR ÖZDEMİR KİMDİR?

 1984’te Isparta’da doğdu. İlköğrenimini Isparta Bahçelievler İlkokulu ve Isparta Anadolu Lisesi’nde, orta öğrenimini ise Ankara Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı.2002 yılında girdiği Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümü’ndeki lisans eğitimini 2006 yılında tamamladı. 2007 Eylül ayında açılan Kaymakam Adaylığı sınavını kazanarak 2008 yılı Mart ayında Antalya Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti. Bodrum Kaymakam Refikliği ve Söğüt, Bozüyük, Bilecik Teftiş stajlarını tamamladı. Aynı yıl içerisinde Afyonkarahisar Bayat İlçesi Kaymakam Vekilliği, 2009 yılı içerisinde Eskişehir Alpu İlçesi Kaymakam Vekilliği yaptı. 4 ay süren dil eğitimi sonrasında İngiltere Portsmouth Üniversitesi’ nde kamu yönetimi dalında yüksek lisans yaparak “Kentsel Yönetişim ve Katılım: Teori ve Pratik” konulu yüksek lisans tezini hazırladı. 95. dönem Kaymakam Adaylığı kursunu başarıyla tamamlayarak, 2011-2012 yıllarında Yozgat ili Çayıralan ilçesinde, 2012-2013 yıllarında Samsun ili Salıpazarı ilçesinde görev yaptı. Doç. Dr. Fevzi Serkan Özdemir ile evli ve bir çocuk annesi olan Kaymakam Özdemir, 2013 ile 2015 yılları arasında Malatya Yazıhan Kaymakamlığı 2015 Yılında İçişler Bakanlığı Valiler Kararnamesiyle Erzurum Valiliği’ne Vali Yardımcısı olarak atandı Mülki İdare Amirleri Atama ve Yer Değiştirmesi Kararnamesi’ne göre; Erzincan Vali Yardımcısı olan Hatice Bayar Özdemir, 21 Haziran’da da Refahiye Kaymakamlığı’na atandı.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR