18 Mart 2018 Pazar

  • 3,921 TL
  • 4,819 TL
  • 165,33 TL
  • 117.216
ISPARTA 13°
ÇİFTLİK BANKIN AÇILIŞINDA TEKBİR GETİRTEN ISPARTALI KONUŞTU

ÇİFTLİK BANKIN AÇILIŞINDA TEKBİR GETİRTEN ISPARTALI KONUŞTU

ISPARTA MİLLİ EĞİTİM'DE NÖBET DEĞİŞİMİ

ISPARTA MİLLİ EĞİTİM'DE NÖBET DEĞİŞİMİ

ZEHRA İLE BİRLİKTE O GÜN KORHAN'DA KAYBOLMUŞ

ZEHRA İLE BİRLİKTE O GÜN KORHAN'DA KAYBOLMUŞ

KOKU SORUNUNDA FLAŞ GELİŞME

KOKU SORUNUNDA FLAŞ GELİŞME

HALKLA İÇ İÇE...

Senirkent Kaymakamlığı görevine başladığı günden buyana mahalleleri, köyleri karış karış gezen Mehmet Sayın halkla birlikte olmaya devam ediyor.

Isparta

 

Senirkent’in genç ve dinamik Kaymakamı Mehmet Sayın. Göreve gelir gelmez vatandaşın ayağına gitti. İlçede ve köyde yaşayan halkın sorunlarını dinliyor. Ziyaret ediyor uzun uzun muhabbet ediyor.

İlçede bulunan esnafları ziyaret eden Kaymakam Mehmet Sayın, onlarla sohbet ederek  ilçenin eksiklikleri ve sorunları hakkında bilgi alıyor. İlçede halkın istediği bir idareci olabilmek için tüm gücüyle çalışan Kaymakam Mehmet Sayın, görevde bulunduğu  süre boyunca ilçeye yeni birşeyler kazandırmanın gayretinde bulunuyor.

İŞTE KAYMAKAM MEHMET SAYIN’IN KISA ÖZ GEÇMİŞİ

Kaymakamımız Sayın Mehmet SAYIN 1982 yılında Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde doğdu.  İlk ve orta öğrenimini Gazipaşa’da tamamladı. 2000 yılında girdiği Muğla Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden 2004 yılında mezun oldu. 2006 yılında Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğü’nde Devlet Muhasebe Uzman Yardımcısı olarak memuriyete başladı. 2010 yılında Bolu Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti. Sırasıyla Bolu’da il stajını, Alanya’da Kaymakam Refikliği stajını, Antalya’da ise Mülkiye Müfettişi nezaretinde teftiş stajını tamamladı. Bir süre Konya’nın Kadınhanı ilçesinde görev yaptı. Bir yıl süreyle dil eğitimi için gittiği Amerika’nın Virginia Eyaleti’nde bulunan Virginia Commonwealth University’de dil eğitimi aldı. New York’ta Birleşmiş Milletler ve Birleşmiş Milletler Nezdinde Türkiye Daimi Temsilciliği’nde yurtdışı stajını tamamladı. Ayrıca, çeşitli kurumlarda incelemelerde bulundu. Ekim 2012’de yurda döndükten sonra kısa bir süre Kütahya Hisarcık’ta görev yaptı.

20 Temmuz 2013 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 2013/463 sayılı müşterek kararname ile İlçemize atanan Kaymakamımız evli olup İngilizce bilmektedir.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR