23 Mayıs 2018 Çarşamba

  • 4,777 TL
  • 5,631 TL
  • 192,80 TL
  • 103.328
ISPARTA 25°
UZMAN ÇAVUŞ MEHMET KAYAN KAZADA HAYATINI KAYBETTİ

UZMAN ÇAVUŞ MEHMET KAYAN KAZADA HAYATINI KAYBETTİ

O KAZADA ÖLEN SÜRÜCÜ DOKTOR ÇIKTI

O KAZADA ÖLEN SÜRÜCÜ DOKTOR ÇIKTI

ISPARTA'DA DEV OPERASYON 19 KİŞİ GÖZALTINDA

ISPARTA'DA DEV OPERASYON 19 KİŞİ GÖZALTINDA

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

Halk Adamı Uçman’a Sevgi Seli

HALK ADAMI KEÇİBORLU VE ULUBORLU'YU ZİYARET ETTİ.

Isparta
MHP Isparta Milletvekili Aday Adayı İşadamı Hüseyin Uçman, ilçeleri adım adım dolaşmaya devam ediyor. ‘Isparta’da sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacağız’ sloganıyla tam gaz ziyaretlerini sürdüren Uçman, Uluborlu ve Keçiborlu’da ilçe sakinleri ile bir araya geldi. 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 25. Dönem Isparta Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Uçman seçim öncesi ilçe ziyaretlerini Uluborlu ve Keçiborlu’da sürdürdü.
İlk olarak Uluborlularla onuruna verilen yemek programında yaklaşık 150 kişiden oluşan partililer ve ülkücü gençlerle bir araya gelen MHP Isparta Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Uçman, daha sonra ilçe sakinleriyle buluştu.

‘HALK ADAMI’ KÖMÜR SOBASININ BAŞINA GEÇTİ

‘Halk Adamı’ tanımlamasına yakışır bir şekilde, ilçede yaya olarak gezen MHP Milletvekili Aday Adayı Uçman, MHP Uluborlu İlçe Başkanı Ülkü Işıldar ile bir süre sohbet ettikten sonra kömür sobasının başına geçerek hemşehrilerine hitap etti.

“İNSANCA YAŞAMAK İÇİN TEK ÇARE: MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ’DİR”

Ülkedeki kötü gidişata dikkati çeken Milletvekili Aday Adayı Uçman, geçtiğimiz günlerde partisinin Tunceli’de düzenlediği mitinge katıldığını ve burada gördükleri karşısında hayli endişeli olduğunu aktardı.

Uçman, “İnsanca yaşamak için tek çare Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Milliyetçi Hareket,içinde milletin olmadığı ve içinde Türk ve İslam değerlerinin bulunmadığı hiç bir hedefi asla kabul etmeyecektir. Milliyetçi Hareket, aslını, neslini asla ve asla inkâr etmeyecek, Türkiye'yi şaha kaldırmak, milletin yüzünü güldürmek için geceyi gündüze katacak ve çok çalışacaktır” ifadelerini kullandı.BOZKURT İŞARETLERİYLE UĞURLANDI…

Sohbet havasında geçen Uluborlu ziyaretinde ilçe sakinleri ile sıcak diyaloglar yaşayan Uçman, ülkücülerin bozkurt işaretleri ve alkışlarıyla ilçeden uğurlandı. 
Ayrıca Uçman, ilçe sakinleri, partililer ve ülkücü gençlerle toplu hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

“BEN DE KÖY ÇOCUĞUYUM – ESNAFIM, KÖYLÜNÜN – ESNAFIN HALİNDEN ANLARIM”

Uluborlu ziyaretinden sonra Keçiborlu İlçesi’ne geçen Uçman, burada yine MHP İlçe Başkanı Rüstem Burunkaya ve ilçe sakinleri ile bir araya geldi. “7 Haziran’da iktidar olacak Milliyetçi Hareket Partisi Keçiborlu’daki belediyenin psikolojisini de bozarak yerel seçimlerin zeminini hazırlayacak” diyen Uçman, “Keçiborlu’daki hemşehrilerimizin sorun ve sıkıntılarını gayet iyi biliyoruz. Daha önce 10 yıl görevde olan belediyemiz birçok hizmete Milliyetçi Hareket Partisi imzası attı. İnşallah Milliyetçi Hareket Partisi’nin iktidara gelmesiyle belediyeyi de tekrar kazanıp, bütün bu sorun ve sıkıntıların tümü çözüme kavuşacak. İktidara geldiğimiz vakit, Keçiborlulu hemşehrilerimizin yüzünü güldüreceğiz” dedi.

Uçman, buradan da bozkurt işaretleri ve alkışlarla uğurlandı.
YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

ÜLKÜCÜ

31 Mart 2015 Salı 08:32

KÜMESİN BAŞINA TİLKİLERİ KOYMUŞSUN HADİ HAYIRLISI BAKALIM. ÇEVRENDEKİ PARELELCİLERE, İKİ YÜZLÜ SAHTEKARLARA DİKKAT. AFFERİM İYİ ÇALIŞIYORSUN. İNŞALLAH ALLAH EMEĞİNİN KARŞILIĞI VERİR. SELAMLAR. ZAFER ÜMİT EDİYORUM SENİNLE OLACAK. YÜRÜ BE UÇMANIM.

bravo MHP Seçmenine

31 Mart 2015 Salı 01:40

Meclise kaliteyi taşıyacak kadrolar geliyor. Hırsızları Meclise ****yacaklar. 400 vekil isteyen Atatatürk Orman Çiftliğinin yeni sakini karşısında MHP+CHP olarak 400 vekil durumunda olacağını hissediyorum.

uçman a selamlar

30 Mart 2015 Pazartesi 21:16

sayın uçman hayırlı olsun. acizane bir tavsiyem olacak etrafındaki sineklere dikkat et. seni gazlayıp yolmasınlar. özellikle iri sineklerden sakın. başarılar.

mehmet

30 Mart 2015 Pazartesi 15:33

bravo doğrusu bravo

Uçman

30 Mart 2015 Pazartesi 15:14

Helal len Uçman.Uçur gari.

uluborlu

30 Mart 2015 Pazartesi 14:52

halkın adamı ucman yanındayızzz

CAKMA MHP

30 Mart 2015 Pazartesi 12:00

ÜLKÜCÜLER İLE PARELELLER EL ELE KOL KOLA VATAN MİLLET SAKARYA YERSEN PKK BİTTİ SIRA CEMEATİ KURTARMADA

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR