25 Mayıs 2018 Cuma

  • 4,731 TL
  • 5,517 TL
  • 197,88 TL
  • 103.200
ISPARTA 17°
KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

KÖY GARAJINDA YANDIN ÇIKTI

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

LİSE ÖĞRENCİSİ BERKAY'IN KAHREDEN ÖLÜMÜ

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

HASTAYI TAŞIRKEN DÜŞÜRDÜLER

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

CENAZE TÖRENİNE GELİNLİK GİYEREK GELDİ

Halı yıkamak onların işi

Yüksek hizmet kalitesini standart halde sürdürerek, Isparta'nın en büyük değil en iyi halı yıkama firması olma vizyonunu düstur edinen Parlar Halı Yıkama'da halılarınız yaz kışı demeden titizlikle yıkanıp adresinize teslim ediliyor

Isparta

Yüksek hizmet kalitesini standart halde sürdürerek,  Isparta'nın en büyük değil en iyi halı yıkama firması olma vizyonunu düstur edinen Parlar Halı Yıkama’da halılarınız yaz kışı demeden titizlikle yıkanıp adresinize teslim ediliyor  

Isparta’da yılların verdiği birikimi modern teknolojiyle birleştiren Parlar Halı Yıkama İşletmecisi Kadir Dursun, sahip oldukları teknoloji sayesinde ‘kışın halı yakınır mı’ sorusunu çöpe attıklarını söyledi.  İşletmesinde 15 deneyimli personelle hizmet veren Dursun, “ Halkımız kışın hiç halı yıkanır mı diye  soruyor.  İyi teknolojiye sahipseniz tabiî ki yıkanır.  Parlar Halı Yıkama’da kurutma sistemli  donanım sayesinde yıkanan halının kurutulmasında sorun yok.  Kış aylarında da en kaliteli halı yıkama hizmeti veriyoruz. Halılarınız 3 gün içerisinde  adrese teslim ediliyor. Halıları çift yıkama sistemiyle yıkanıyor. Hijyenik ortamlarda son model yıkama makinelerinde titizlikle yıkayıp kurutma işlemi yapıyoruz. Halıları  özel halı şampiyonlarıyla yıkıyoruz” dedi. İşletmede tüm halıların metrekaresinin 3 TL’den yıkandığını söyleyen Dursun,  bu kampanyanın nisan ayına kadar devam edeceğini açıkladı. 

MÜŞETERİ MEMNUNİYETİ

 Parlar Halı Yıkama’nın  yılların tecrübesiyle müşterinin beklentilerini  en üst düzeyde karşılayarak, üstün kalitede, güvenilir hizmeti arzu eden herkese en etkili şekilde sunduğunu kaydeden Dursun, “Vizyonumuz yüksek hizmet kalitemizi standart halde sürdürmek, Isparta'nın en büyük değil en iyi halı yıkama firması olmak. Misyonumuzu ise, Sağlıklı, Temiz, Hijyenik ortamlar yaratmak, yüzde  100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızdan; kaliteli, güvenilir hizmet arayan tüm tüketicinin faydalanmasını sağlamak oluşturuyor” diye konuştu.  

İLERİ TEKNOLOJİYE SAHİP
Parlar Halı Yıkama’da yüksek yıkama kapasitesi ve profesyonel, deneyimli genç kadroyla, kesintisiz hizmet verildiğini söyleyen Dursun; “Halılarınız, ileri teknoloji cihazlar ve malzemelerle donatılmış tesisimizde, deneyimli ekibimiz tarafından özenle temizlenir. Kapıdan kapıya olan hızlı servisimizle halılarınız adresinizden alınır ve çok kısa sürede kusursuz bir şekilde adresinize ücretsiz teslim edilir.  Evlerinizi süsleyen ve de pek de ucuz olmayan ev halılarımız , evde veya bilinçsiz temizleyiciler tarafından uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlık hem de halı kalitesi açısından olumsuz sonuçlar doğurmaktadır. Yılların tecrübesiyle , firmamızda yapılan tüm işlemlerdeki temel prensip , halının  hijyeni , kalıcı güzel bir görünüme sahip olması ve en önemlisi halının ömrünün uzatılmasıdır” bilgisini verdi.

HALINIZ BÖYLE YIKANIYOR

Fabrikada yıkanacak halıların dokuma özellikleri, cins ve niteliklerine göre sınıflandırıldığını ifade eden Dursun, halıların her türlü mikro organizmadan arındırılıp steril hale getirilmesi aşamasını şöyle anlattı .

1. Toz Dolabı Aşaması
Halınız Toz Dolabı adı verilen makineden geçirilerek toz, kum ve diğer yabancı maddelerden temizlenir.

2. Halı Yıkama Servisi
Halılarınız deneyimli personelimiz tarafından en son teknolojik cihazlarla özenle temizlenir.

3. Santrifüj Aşaması
Bu aşamada halı santrifüj makinesinde uygun devirde sıkılarak üzerindeki fazla suyun atılması sağlanır.Sıkma işlemi, halı rulo şekline getirilerek yapıldığı için yırtılma ve yıpranmaya yol açmaz.

4. Halı Kurutma İşlemi
Halılarınız yıkama işlemi bittikten sonra kapalı alanda askılarda kurutulur.

5. Kalite Kontrol ve Paketleme
Pırıl pırıl olan halınız kalite kontrolden geçirildikten sonra süpürülüp yatımına taranır. Ardından zaman kaybetmeden evinize servisle teslim edilir. Size de tertemiz halınızın keyfini sürmek kalır!

İLETİŞİM:

Adres: Dere Mahallesi 2642 Sokak No:2   Merkez / ISPARTA

Tel: 0246 227 33 36

GSM: 0246 227 33 36

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR