17 Ağustos 2017 Perşembe 09:01

HALI YIKAMAK ONLARIN İŞİ

Halı yıkamak onların işi
03 Aralık 2012 Pazartesi 13:09

Yüksek hizmet kalitesini standart halde sürdürerek, Isparta'nın en büyük değil en iyi halı yıkama firması olma vizyonunu düstur edinen Parlar Halı Yıkama'da halılarınız yaz kışı demeden titizlikle yıkanıp adresinize teslim ediliyor

Yüksek hizmet kalitesini standart halde sürdürerek,  Isparta'nın en büyük değil en iyi halı yıkama firması olma vizyonunu düstur edinen Parlar Halı Yıkama’da halılarınız yaz kışı demeden titizlikle yıkanıp adresinize teslim ediliyor  

Isparta’da yılların verdiği birikimi modern teknolojiyle birleştiren Parlar Halı Yıkama İşletmecisi Kadir Dursun, sahip oldukları teknoloji sayesinde ‘kışın halı yakınır mı’ sorusunu çöpe attıklarını söyledi.  İşletmesinde 15 deneyimli personelle hizmet veren Dursun, “ Halkımız kışın hiç halı yıkanır mı diye  soruyor.  İyi teknolojiye sahipseniz tabiî ki yıkanır.  Parlar Halı Yıkama’da kurutma sistemli  donanım sayesinde yıkanan halının kurutulmasında sorun yok.  Kış aylarında da en kaliteli halı yıkama hizmeti veriyoruz. Halılarınız 3 gün içerisinde  adrese teslim ediliyor. Halıları çift yıkama sistemiyle yıkanıyor. Hijyenik ortamlarda son model yıkama makinelerinde titizlikle yıkayıp kurutma işlemi yapıyoruz. Halıları  özel halı şampiyonlarıyla yıkıyoruz” dedi. İşletmede tüm halıların metrekaresinin 3 TL’den yıkandığını söyleyen Dursun,  bu kampanyanın nisan ayına kadar devam edeceğini açıkladı. 

MÜŞETERİ MEMNUNİYETİ

 Parlar Halı Yıkama’nın  yılların tecrübesiyle müşterinin beklentilerini  en üst düzeyde karşılayarak, üstün kalitede, güvenilir hizmeti arzu eden herkese en etkili şekilde sunduğunu kaydeden Dursun, “Vizyonumuz yüksek hizmet kalitemizi standart halde sürdürmek, Isparta'nın en büyük değil en iyi halı yıkama firması olmak. Misyonumuzu ise, Sağlıklı, Temiz, Hijyenik ortamlar yaratmak, yüzde  100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızdan; kaliteli, güvenilir hizmet arayan tüm tüketicinin faydalanmasını sağlamak oluşturuyor” diye konuştu.  

İLERİ TEKNOLOJİYE SAHİP
Parlar Halı Yıkama’da yüksek yıkama kapasitesi ve profesyonel, deneyimli genç kadroyla, kesintisiz hizmet verildiğini söyleyen Dursun; “Halılarınız, ileri teknoloji cihazlar ve malzemelerle donatılmış tesisimizde, deneyimli ekibimiz tarafından özenle temizlenir. Kapıdan kapıya olan hızlı servisimizle halılarınız adresinizden alınır ve çok kısa sürede kusursuz bir şekilde adresinize ücretsiz teslim edilir.  Evlerinizi süsleyen ve de pek de ucuz olmayan ev halılarımız , evde veya bilinçsiz temizleyiciler tarafından uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlık hem de halı kalitesi açısından olumsuz sonuçlar doğurmaktadır. Yılların tecrübesiyle , firmamızda yapılan tüm işlemlerdeki temel prensip , halının  hijyeni , kalıcı güzel bir görünüme sahip olması ve en önemlisi halının ömrünün uzatılmasıdır” bilgisini verdi.

HALINIZ BÖYLE YIKANIYOR

Fabrikada yıkanacak halıların dokuma özellikleri, cins ve niteliklerine göre sınıflandırıldığını ifade eden Dursun, halıların her türlü mikro organizmadan arındırılıp steril hale getirilmesi aşamasını şöyle anlattı .

1. Toz Dolabı Aşaması
Halınız Toz Dolabı adı verilen makineden geçirilerek toz, kum ve diğer yabancı maddelerden temizlenir.

2. Halı Yıkama Servisi
Halılarınız deneyimli personelimiz tarafından en son teknolojik cihazlarla özenle temizlenir.

3. Santrifüj Aşaması
Bu aşamada halı santrifüj makinesinde uygun devirde sıkılarak üzerindeki fazla suyun atılması sağlanır.Sıkma işlemi, halı rulo şekline getirilerek yapıldığı için yırtılma ve yıpranmaya yol açmaz.

4. Halı Kurutma İşlemi
Halılarınız yıkama işlemi bittikten sonra kapalı alanda askılarda kurutulur.

5. Kalite Kontrol ve Paketleme
Pırıl pırıl olan halınız kalite kontrolden geçirildikten sonra süpürülüp yatımına taranır. Ardından zaman kaybetmeden evinize servisle teslim edilir. Size de tertemiz halınızın keyfini sürmek kalır!

İLETİŞİM:

Adres: Dere Mahallesi 2642 Sokak No:2   Merkez / ISPARTA

Tel: 0246 227 33 36

GSM: 0246 227 33 36

DİĞER HABERLER

Bylock Raporu İstanbul'a Gönderilecek

Bylock Raporu İstanbul'a Gönderilecek

Bylock Raporu İstanbul'a Gönderilecek

Devlet böyle kandırılıyor

Devlet böyle kandırılıyor

Devlet böyle kandırılıyor

ISPARTA'DA KAYIP ARANIYOR

ISPARTA'DA KAYIP ARANIYOR

ISPARTA'DA KAYIP ARANIYOR

YÜREKLERİ AĞZA GETİREN KAZA

YÜREKLERİ AĞZA GETİREN KAZA

YÜREKLERİ AĞZA GETİREN KAZA

ISPARTA'DA FETÖ DAVASINDA SON DAKİKA GELİŞMESİ

ISPARTA'DA FETÖ DAVASINDA  SON DAKİKA GELİŞMESİ

ISPARTA'DA FETÖ DAVASINDA SON DAKİKA GELİŞMESİ

ISPARTA'YA 2.ÜNİVERSİTE İÇİN HAKLI GEREKÇEMİZ 97 BİN ÖĞRENCİ

ISPARTA'YA 2.ÜNİVERSİTE İÇİN HAKLI GEREKÇEMİZ 97 BİN ÖĞRENCİ

ISPARTA'YA 2.ÜNİVERSİTE İÇİN HAKLI GEREKÇEMİZ 97 BİN ÖĞRENCİ

ÇOK OKUNANLAR

ÖNE ÇIKANLAR

SONRAKİ HABER

GÖNENSPOR TARİHİ FARK YEDİ (14 - 0)

GÖNENSPOR TARİHİ FARK YEDİ (14 - 0)