17 Ağustos 2017 Perşembe 04:54

GÜYA AİLESİ BAŞKAN OLMASINI İSTEMİYORMUŞ

Güya Ailesi  Başkan Olmasını İstemiyormuş
03 Eylül 2013 Salı 15:46

Günaydın Başkanım ölüp-ölüp dirilse de, ben de epey neşeli bir yazıyla dikkatleri başkanımın psikolojisine çekmeye çalışsam da, sonunda bana rağmen Ağustos ayı 30 çekti ve Yusuf Ziya bey yeniden mutlak otorite Devlet beyin marifetiyle belediye başkanlığına aday edildi. Müstakbel yerel seçimler tüm partiler ve ülkemiz için hayırlı ve uğurlu olur inşallah.

Devlet BAHÇELİ bey, stadyumda toplanan kalabalığın Emel Sayın ve Demet AKALIN hanımlardan değil de, kendinden kaynaklandığını sanarak, Yusuf Ziya beye teveccühün gayet iyi olduğunu görerek, Günaydın beyi tekraren aday olarak açıkladı. Aldığımız duyumlara göre MHP İl İlçe teşkilatlarına rağmen, İl başkanına ve diğer marka belediye başkan aday adaylarına rağmen. Başkanımın tekrar başkan adayı olmasını istemeyen Günaydın ailesine rağmen. Milletvekilimiz Sayın KORKMAZ’a rağmen… Bu yazıyı uzatmak mümkün ama benim derdim o değil.

Her şeyden önce BAHÇELİ Beye teşekkür ederek başlamak istiyorum. Bizi muhtemel bir yeni aday derdinden kurtardı. Bizim için, yeni bir isimle yola çıkacak olsa daha zor olurdu seçim süreci. Yeni adayı ne ile eleştirir, hangi bilmediğimiz yanlışlarından dem vururduk? Siyaset, muhalefette iseniz iktidarın hatalarını söylemek, iktidarda iseniz hizmet etmek ve hizmetlerinizi pazarlama işi. Bu anlamda herkes işini yapıyor. Günaydın başkanım hariç. Zira Günaydın bey bir ay öncesine kadar, adaylık işi henüz netleşmemişken, “aile çevrem başkan olmamı istemiyor” diyerek, aday gösterilmemesi durumunda çok üzülmeyeceğini söyleyerek bir yerlere mesaj verdi. Aday gösterilirse de, ne bulunmaz bir başkan adayı olduğunu zaten herkes anlayacaktı.

Ama dün akşam gördük ki, stadyumda BAHÇELİ bey, Isparta belediye başkan adayım Yusuf Ziya GÜNAYDIN’dır dediğinde, Yusuf beyin başkan adayı olmasını istemeyen aile çevresinin bu işe ne kadar üzüldüğünü gözlerimizle gördük. Aile fotoğrafındaki yer alan herkes ayağa kalkarak BAHÇELİ beyi dakikalarca ve dakikalarca alkışladılar ve alkışladılar. Yusuf beyin tekrar aday oluşuna, onun yine sağlık sorunlarına maruz kalacağına, yakınlarının yeni yeni mimari projelere imza atmak zorunda kalacağına, akrabalarının kendisinin tekrar kazanması için canla başla çalışmak zorunda kalacaklarına üzüldüler de üzüldüler. Aile çevresinin üzüntüsünü stadyumda ve ekranları başında görmeyenkalmadı. Hatta ben bile gözlerimle şahit oldum olaya.

Neyse, Bahçeli beye teşekkürler. Merak etmesin BAHÇELİ bey, 29 Mart sabahı Ispartalılar kendisine, yani Ankara’ya Üsküdar’da sabah oldu günaydın” diyecekler. Zira başkan Günaydın aile çevresiyle beraber  bu şehir için gerçekten çok çalışıyorlar. Bu arada mahkemeler, tutuklanmalar, kefaletle serbest kalmalar, bilirkişi raporları, yeni tarım alanlarını imara açmalar  vb işler gırıla gidiyor ama o kadar da olur herhalde.

Günaydın bey bu. Herkes seviyesini bilecek. MHP’li vekil bey bilecek, İl başkanı bilecek, yani aday olan ve olmayan herkes bilecek. Yüksek mimar, Gökkubbeci, Gökçaycı, Etnografyacı, Şehitler Parkçı, Pomzacı başkan yeniden geliyor. Battal Gazi gibi biri sanki başkanım. Savulun beyler savulun! Herkes savulsun. Ben bile savuldum 30 Ağustos gecesi stadyumda gördüklerimden sonra.

Benden bir hatırlatma, başkanınım aile çevresine MHP teşkilatı olarak gidin. Onlara, Bahçeli beyin Günaydın’ı tekrar aday göstermesinden kaynaklanan üzüntüleriniz ile taziyede bulunun. Perişan durumda Günaydın ailesi. Gidin de üzüntülerini paylaşın Günaydın ailesi ile. Dostlar böyle zor günlerdebelli olur. Benden söylemesi…

İsmail TANIŞMAN

DİĞER HABERLER

Bylock Raporu İstanbul'a Gönderilecek

Bylock Raporu İstanbul'a Gönderilecek

Bylock Raporu İstanbul'a Gönderilecek

Devlet böyle kandırılıyor

Devlet böyle kandırılıyor

Devlet böyle kandırılıyor

ISPARTA'DA KAYIP ARANIYOR

ISPARTA'DA KAYIP ARANIYOR

ISPARTA'DA KAYIP ARANIYOR

YÜREKLERİ AĞZA GETİREN KAZA

YÜREKLERİ AĞZA GETİREN KAZA

YÜREKLERİ AĞZA GETİREN KAZA

ISPARTA'DA FETÖ DAVASINDA SON DAKİKA GELİŞMESİ

ISPARTA'DA FETÖ DAVASINDA  SON DAKİKA GELİŞMESİ

ISPARTA'DA FETÖ DAVASINDA SON DAKİKA GELİŞMESİ

ISPARTA'YA 2.ÜNİVERSİTE İÇİN HAKLI GEREKÇEMİZ 97 BİN ÖĞRENCİ

ISPARTA'YA 2.ÜNİVERSİTE İÇİN HAKLI GEREKÇEMİZ 97 BİN ÖĞRENCİ

ISPARTA'YA 2.ÜNİVERSİTE İÇİN HAKLI GEREKÇEMİZ 97 BİN ÖĞRENCİ

ÇOK OKUNANLAR

ÖNE ÇIKANLAR

SONRAKİ HABER

Amatör maç da kavga çıktı 4 yaralı

Amatör maç da kavga çıktı 4 yaralı