28 Mayıs 2018 Pazartesi

  • 4,623 TL
  • 5,406 TL
  • 193,58 TL
  • 105.644
ISPARTA 20°
KAYIP OLAN 2 GENÇ ISPARTA'DA BULUNDU

KAYIP OLAN 2 GENÇ ISPARTA'DA BULUNDU

MUHTEŞEM KARŞILAMA

MUHTEŞEM KARŞILAMA

ISPARTA'DA YANGIN PANİĞİ

ISPARTA'DA YANGIN PANİĞİ

ISPARTALI ANNE 2 ÇOCUĞUNU ÖLDÜRDÜ

ISPARTALI ANNE 2 ÇOCUĞUNU ÖLDÜRDÜ

GÜNÜN BOMBASI O TOPLANTI DA SDÜ' DEN 3 İSİM VAR !

GÜNÜN BOMBASI O TOPLANTI DA SDÜ' DEN 3 İSİM VAR !

Isparta

Fetullahçı Terör Örgütü'nün 15 Temmuz darbe girişiminin ardından, örgütün TSK imamı olduğu belirlenen ve darbenin 1 numaralı ismi olarak aranan Adil Öksüz'ün 2012 yılına ait fotoğrafları ortaya çıktı.

'DİNLER ARASI DİYALOG'

Fotoğrafların, Arnavutluk'ta bulunan ve örgüte yakın Bedir Üniversitesi'nin 2012 yılında düzenlediği 'dinler arası diyalog' konulu bir konferansa ait olduğu öğrenildi. Türkiye'den katılan isimler arasında olan Öksüz, toplantıda Yahudiliğin anne-babaya gösterdiği önemi ve İslam ile karşılaştırmasını anlattı.

ÖZEL OTURUMA KATILMIŞ

Arnavutluk'ta 'İnsani Araştırmalar Konferansı' adıyla gerçekleşen dinler arası diyalog toplantısında, Amerika, İngiltere, İtalya,Fransa, Avusturya, Malezya, Romanya, Makedonya, Nijerya ve Türkiye'den temsilciler bulunuyordu. Özel konferansta 50'ye yakın sunum yapılırken, Yahudi din adamları da toplantıda konuşmalar yaptı. Toplantıda FETÖ elebaşı Fetullah Gülen için özel oturum da yapıldı. Gülen özel oturumunda ise Dr. Bekir Çınar,Gülen'in dinler arası diyalog ve hoşgörü görüşlerini, ülkelerin temsilcilerine anlattı.

YAHUDİLİĞİ ÖVMÜŞ

Adil Öksüz'ün Arnavutluk'ta yaptığı sunumun detayları da ortaya çıktı. Konuşmasında, Yahudilikte anne-babaya itaatin nesilden nesle gelen bir gelenek olduğunu vurgulayan Öksüz, "Bu onur Yahudi mistik anlayışının temellerindendir ve Yahudi milletinin daimi olmasının en önde gelen şartıdır. Burada anne ve babaya bağlılık çocuğun Yahudi toplumuna bağlılığını ve onun ileride Yahudi bir erkek veya Yahudi bir kadın olmasını sağlar"dedi.

TÜRKİYE'DEN KATILAN İSİMLER

Öksüz toplantıda, Yahudi ırkının daimi oluşuna dair de uzun bir konuşma yaptı. Öksüz'ün Arnavutluk'ta katıldığı toplantıya, Türkiye'den çok sayıda isim de katıldı. Akademisyenlerin bazıları Öksüz'ün de bulunduğu fotoğraf karesine girerken, çoğunun toplantıda konuşma yaptığı öğrenildi.

3 AKADEMİSYEN YAN YANA

Toplantıda Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi'nden 3 isim bulundu. Salonda da yan yana oturan akademisyenler H.S, M.G ve V.A. halen Isparta'da görev yapıyor. Bu isimlerden V.A. üniversitenin yönetiminde görev alırken H.S. ise bir fakültede dekan vekili. M.G'nin ise FETÖ'ye yakın olduğu bilinen Arnavutluk'taki Epoka Üniversitesi'nde uzun süre öğretim üyeliği yaptığı öğrenildi.(Kaynak: Yeni Şafak)

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

reise selam olsun

10 Eylül 2017 Pazar 11:53

hadi bunlardan Ankaranın haberi yok bu toplantıya katılan kişiler hala aktif görevde ise ısparta adliyesi nerde ısparta emniyeti tarafından bunlar hakkında bir calısma yapılmış mı?

retorik

28 Kasım 2016 Pazartesi 21:12

eyer bende bu cemaatcileri biraz tanıyorsam , bu çarrıkcı beyin takımından tek bir kişi bile vermez devletin adaletine..safları sıkı tutun cemaat der.

ümmet

28 Kasım 2016 Pazartesi 11:06

Elbisesine leke gelse içi rahat etmeyen canım peygamberimin ümmetine bakın...makam mevkii hevesi ile bu çirkefe bulaşmış insanları koruyan yorumlar var ya hala..inanamıyorum..Neden Epoka? neden bu konferans?? neden bu isimler ? hiç aklınıza gelmez mi be müslümanlar?? neden sen ben deil de bunlar çağırıldı?? yazık bir de algı yönlendirme bilmem ne diye kendi kendilerine yorum yazmışlar!! yazık..

Sdü

27 Kasım 2016 Pazar 23:51

Kimse kimsenin avukatlıgı yapmasın o giderse bende goderim korsusu sarmasın ilahi adalet yerini bulucaktır işinize geleni savunun işinize geleni de karalayın ne yaparsanız yapın REIS gerekeni yapıcaktır sdü için....

SDÜ

27 Kasım 2016 Pazar 00:19

SDÜ Rektörünün bu üç kişiyi derhal açığa alması lazım. İzliyoruz. Pazartesiyi bekliyoruz. Aksi takdirde YÖK, BİMER, CİMER e iletilecektir. Yok öyle abidik gubidik bahanelerle suçsuz insanları açığa alarak asıl paralelin beyin takını korumak gizlemek.

pazatesi

28 Kasım 2016 Pazartesi 11:07

ee bugün pazartesi durum nedir??

gerçekler acıtır

26 Kasım 2016 Cumartesi 20:51

Yorumculardan bazıları bu 3 elemanı temize çıkarma telaşına düşmüş. Ama güneş balçıkla sıvanmıyor. 2012 yılında bu toplantıya katılmaları sütten çıkmış ak kaşık gibi gösterilmesin. Dikkatinizi çekerim toplantıda sunum yapıyorlar ve fetönün 1 numarasıda orada. Neden biz gitmiyoruz da bunlar gidiyor? Bu toplantıya kim ve neden göndermiş araştırılsın...

Elma

26 Kasım 2016 Cumartesi 15:36

Bu iş öyle 300-500 ihraçla kurtulmaz, buzdağının görünmeyen yüzüne bakılmadan temizlik olmuş sayılmaz..

Kabak Gibi Oturmaktalar

26 Kasım 2016 Cumartesi 15:06

Haluk-Muharrem-Vahdettin üçlüsü bir şekilde gitmişler katılmışlar...Kabak gibi orada oturmaktalar... Muharrem sunum yapmış... Orjinal site resim ve yazılar hakkında şu siteyi görün...http://ich.beder.edu.al/beder-ich2012/18

Sdu

26 Kasım 2016 Cumartesi 14:37

Sdü tıp fakültesinde eşi fetosan tutukşanmış personel var. Hemde sayın çarıkçı döneminde hastane kadrosuna alındı. M.ö tutuklanan şahos. Bakada müfettiş. Ama eşi e.m. halen çalışıyor. Nasış bir adalet. Evde fetö toplantıları yapılırken bu hanım ne yaptı kulaklarınımı tıkadı. Fetönun uyuyan hücrelerini lütfen sonlandırın...

Adnan

26 Kasım 2016 Cumartesi 13:25

Google, Youtube veya haber sitelerinde isim isim arama yapın bütün AKP bakan, vekil, merkez ve il yöneticileri ve üyelerini Gülen hareketinin bütün etkinliklerinde çok net delilli görüntülü görürsünüz. Türkçe olimpiyatlarına, okul açılışlarına, toplantılara binlerce AKP'li katılmıştır. Bukadar kendinizi yormayın, öncelikle bu AKPlileri toplayın. Hatta bu haber sitelerinin sahiplerinide toplayın, onlarda katılıyorlardı. İşte bu dönemdeki imtihanda Allah ikiyüzlü olanları açığa çıkarıp temizliyor.

HLK VHDTTN

26 Kasım 2016 Cumartesi 12:50

H.S.!! Fetö ile ilişkili olmadığını düşünüyorum. Ancak yine Fetö ile hiç bir bağlantısı olmayan hatta fetöye hayatının her döneminde karşı çıkmış olan en yakın arkadaşlarına en adi kumpaslar kurulurken hiç ses çıkarmamış olmanın hatta bıyık altından gülmenin bir bedeli de olmalı değil mi? Masum olduğunu adın gibi bildiğin insanlar cezalandırılken hiç ses çıkarmadın. Hatta el altından buna destek oldun. İnsanları aylardır uykusuz bıraktınız. Biraz da sizin uykularınız kaçsın bakalım.

vAYBEE

26 Kasım 2016 Cumartesi 12:48

SDÜ DE EŞİ FETODAN ATILANLARA NEDEN DOKUNMUYORSUNUZZZZ ONLAR İŞTE GERÇEK UYUYAN FETOLAR . ONLARI BİLİPTE İLGİLENMEYENLERDE FETOCUMUUU. KENDİNİZİ YAKMADAN MAŞA KULLANIN. HEMDE BU UYUYANLAR ŞUANDA HDP Cİ VE ONLARI DESTEKLEYENLERLE HAREKET EDİYOR EN TEHLİKELİ GİRİŞİM

Sdü

26 Kasım 2016 Cumartesi 11:08

Sdü de kim var kim yok görevden alıp baştan yenilemek en dogrusu olur benim kanımca

sedat

26 Kasım 2016 Cumartesi 09:02

Cumhurbaşkanımız dedi at izi ile it izi birbirine karıştı dedi Başbakanımız dedi 2013 sonrasını baz alıyoruz dedi siz hala 2012 yılında olmuş bir konferansı konuşup bu yapı ile ilgisi alakası olmayan insanları karalıyorsunuz.tamamen ters algı yaratılmak için oluşturulup servis edilmiş bir haber.Ayrıca enis öksüz denilen hainin orada olması tamamen tesadüf.....

sensin

28 Kasım 2016 Pazartesi 11:00

Adil öksüz o , enis öksüz değil..ters algı fln uydurma kafandan. fetoşun beyin takımında değilse orada ne işi vardı?? beni niye çağırmadılar???

SDÜ

26 Kasım 2016 Cumartesi 17:33

Yok ya...! 15 Temmuz darbe planlayıcısının bir numarasının orada olması çok tesadüf. Kargalar güler buna

AHMET SELİM

26 Kasım 2016 Cumartesi 06:00

İLKER HOCA HALEN TEMİZLEYEMEDİN.DİKKAT ET KENDİN TEMİZLENECEKSİN.TAŞERONDAN GEREK TIP TARAFINA GEREK ÜNİVERSİTE TARAFINA ALINAN EŞLERİ-ANNELERİ-BABALARI ÇALIŞAN PERSONELİN YAKINLARINI ŞİRKET ÜZERİNDEN ALINMAKTA.ŞİRKETÇİ DİYEMİ DİYEMİ TAKİBE ALMIYORSUN.ARTIK BUNLARIN SAFLARI DEĞİŞTİ UYAN HOCAMMMMMM ARTIKKKKKKK.

Ahmet

25 Kasım 2016 Cuma 23:58

M.G. epoka üniversitesine bilmeden mi gitmiş? İki üniversiteden maaşı zorla mı vermişler? Neden M.G. yi ****ürmüşler başka adam mı bulamamışlar? Niye bu adamı yönetici yapmışlar? Kin güttükleri insanları açığa alan bunu niye açığa almamış? Kimse bunları savunmasın. Kimse bilmeden epokaya gitmez. Bilmeden gittiyse aldığı ünvanları hangi zeka düzeyiyle aldığı sorgulanmalıdır. Fakülte dekanlarının derneklerden aldıkları para araştırılmalı

Hasan Korkmazcan

25 Kasım 2016 Cuma 23:53

Bu nasıl bir haberdir ve haberciliktir. Bu haberle ne yapılmak istenmektedir. Kime nasıl bir msj verilmektedir? Kamuoyunun nasıl düşünmesi istenilmektedir. Bu sorulara cevap verilmelidir. Çünkü bu bal gibi bir algı operasyonudur.

SDU

25 Kasım 2016 Cuma 23:44

Doğruyu Allah bilir ve onun ilahi adaleti mutlaka vuku bulacaktır.

bilirim

25 Kasım 2016 Cuma 22:59

pekiii bu hs vh falan fetöcüleri korumuyorlarsa söyleyin bakalııım. fetönün pensilvanya daki kings kollej de yülsek lisans yapıp dönen öğretim elemanı ve ar.gör. lerin kayıtlarını neden ****yorsunuz.

sdü

25 Kasım 2016 Cuma 22:58

Yönetimde ve görevdeler, çok vahim bir durum. SDÜ kimlerin eline kalmış ! Bu kişiler devletin parasıyla ve izniylemi gitmiş araştırılsın.

mert

25 Kasım 2016 Cuma 22:51

SDÜ yönetimi istifa etmeli ve bu 3 eleman derhal görevden uzaklaştırılmalıdır.

ıspartanın çocukları

25 Kasım 2016 Cuma 21:50

sdü de birileri korunuyor, bunu herkes biliyor. Fetö den çok değil yönetimle aranın olması önemli. İlla isim mi yazalımKul hakkına dikkat edildiği söyleniyor insanların inandığını zannediyorsunuz herhalde. Yazık ya..

Paralelin veya ona hizmet edenlerin oyunu

25 Kasım 2016 Cuma 21:50

Paranoya . Bu ne ya. Bilen bilmeyen konuşuyor. Bu haber kime yarar neye yarar paralel mücadeleye zarar verir. Sdu de herkes biliyor ki bu kişiler etkin mücadele veren değerli akademisyen ve yoneticilerdir. Bu tip algı operasyonları mücadeleye zarar verir

ıspartalı

28 Kasım 2016 Pazartesi 11:02

kendin mi yazıyorsun hoca?? bursa valisi gibi...

2012 de kimin ne oldugunu kim ne kadar biliyordu

25 Kasım 2016 Cuma 21:21

Yíl 2012 sdü lü üc akademisyen ordaymış kimin ne oldugunu herkez biliyor geçin bunlari geçin art niyetli bir haber

Fetözede

25 Kasım 2016 Cuma 20:36

V.A.’yı tanıyorum vakti zamanında bana hayli zorluk çıkarmıştı. İbicioğlu sonrası yeni SDÜ yönetimi şimdiye kadar fetö karşıtı bir izlenim vermişti fakat SDÜ yönetiminden birilerinin bu toplantıda bulunması işi çok değiştirir.

kazım

25 Kasım 2016 Cuma 20:16

iyide 2012 de yapılan bir toplantı o zamanlar adil öksüz denilen haini tanıyormuyduk.......insanlar bu hainlerin gerçek niyetlerini ögrenerek bu yapıdan uzaklaşmış olamazlarmı bu ülkede herkezmi hain herkezmi paralelci....

afyonlu

25 Kasım 2016 Cuma 20:08

asd isimli yorumcuya yanıt veren arkadaş muhtemelen sende açıga alınanlardan birisisin bu isimlerin bu yapı ile ilgisi olmadıklarını sende çok iyi biliyorsun ama burada bedavadan yorum yapmışsın birde yazmış adil öksüzle beraber aynı yerdeler diye 2012 de omuş bir toplantı sen o zamanlardan tanıyorsun adil öksüz denilen adamı öylemi asıl şaka sensin sennnn

halil

25 Kasım 2016 Cuma 20:04

asd ye cevap veren adam sen adil öksüz denilen adamı tanıyormuydun o zamanlar daha yeni ögrenmedinmi bu hainin kim oldugunu şu anda sdü de görev yapan ve bu haberde ismi geçenlerin parallele zerre kadar ilgisi yoktur....

Hilalci

25 Kasım 2016 Cuma 19:46

Akademisyenler alanları ile ilgili konferanslara katılırlar. Bu sadece bir tesadüf. Bu üç kişiyi tanıyorum. Bu mantıkla hareket ederseniz 17-25 aralık öncesi akp nin hemen hemen hepsi fetö ile kolkolaydı. Memlekette adam kalmaz. Ölçümüz 17-25 aralık olmalı.

evlat

25 Kasım 2016 Cuma 19:04

Benim babamın da alakası yok ama içerde

Osman

25 Kasım 2016 Cuma 18:54

bu üç kişiden ikisini tanıyorum...Paralel yapıyla hiç ilgileri yok. Ibicinin ne olduğunu anlayıp daha ilk aylarında tepkilerini ortaya koydular.Yeni Şafak birilerine yem olmuş maalesef. Bu mantıkla paralelcilerin selam verdiği herkesi görevden alalım, işten atalım, hapse koyalım. Kısaca saçmalamayalım lütfen

Men

25 Kasım 2016 Cuma 18:37

VA ve HS daha 2 gün önce öğretim üyelerine açığa alınan fetocuları nasıl soruşturacaklarını anlattı. Durumları çok manidar.

Asd isimli yorumcu ya

25 Kasım 2016 Cuma 18:32

Asd sen şakamısın. Adamlar adil öksüz köpeğiyle aynı toplantıya katılmış,'ayrılmış olamazlarmı?' diyosun. Yeni rektör kim olur acaba?ha bu arada gitmeden önce, kendilerinden çok daha az fetöcü oldukları halde, kendilerini aklamak için açığa aldıkları personelleri görevlerine dödürmeliler

asd

25 Kasım 2016 Cuma 20:01

sen adil öksüz kim o zamanlarda tanıyormuydun be adam......

asd

25 Kasım 2016 Cuma 16:45

Önceden bu yapımın içinde olup daha sonra bunların gerçek yüzlerini görüp bu paralelcilerden ayrılmış olamazlarmı bu habere bakıp herkeze vatan haini etiketini yapıştırmak ne kadar dogru olabilir.....

Antifetö

25 Kasım 2016 Cuma 16:21

Bu isimlerin kimler olduğunu SDÜ pek çok kişi biliyoruz, yönetim de biliyor. 17-25 Aralık baz alınıyor bile olsa, Adil Öksüz ile aynı karede görüntü vermiş, aynı amaçlarla bir araya gelmiş insanların hiç değilse yönetim görevlerinden uzaklaştırılması gerekmez mi? Dün bu ihanetin içinde olanlara bugün nasıl güveneceğiz. Bu insanlar işgal kuvvetlerine yerli işbirlikçilik yapacak karakterde insanlar değil mi? Neden her dönemin geçer akçeleri? Bizim bilmediğimiz bir güç bunları koruyor mu?

Mehmet cihan

25 Kasım 2016 Cuma 14:40

Bu fetoculerden bazilari şu anda SDU yönetiminde mi yani? Haberde ne anlatilmak isteniyor acik yazilmamis bu fetoculerden bazilari şu andaki SDU yönetiminde mi yani?

osmanlı

25 Kasım 2016 Cuma 14:33

AKADEMİSYENİM DİYE O KADAR YOL GİDİP MASRAF YAPMIŞSINIZ...AİLENİZDEN UZAK KALMIŞSINIZ GÖZLERİNİZ YORULMUŞ NE GEREK VARDI...BİZİM KÖYDE 8 YAŞINDA İLKOKUL A GİDEM MEHMET E SORSAYDINIZ O SİZE TEK DİN İSLAMDIR DERDİ....ELHAMDÜLİLLAH BENDE MÜZLÜMANIM PEYGAMBERİM HZ MUHAMMET MUSTAFA S.A.V DİYECEKTİ...SİZLERDE HEM BU DÜNYANIZI HEM AHİRETİNİZİ KAYBETMİYECEKTİNİZ...AMA PARDO SİZ CENNETE GİDECEKTİNİZ UNUTTUK...KUSURA BAKMAYIN CAHİLLİME VERİN..

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR