26 Eylül 2020 Cumartesi

ISPARTA
SİYASETİ NEDEN BIRAKTINIZ SORUSUNA CEVAP VERDİ

SİYASETİ NEDEN BIRAKTINIZ SORUSUNA CEVAP VERDİ

SU KUYUSUNA DÜŞEN KADIN HAYATINI KAYBETTİ

SU KUYUSUNA DÜŞEN KADIN HAYATINI KAYBETTİ

'TEMASLILAR' İLE İLGİLİ GENELGE 81 İL VALİLİĞİNE GÖNDERİLDİ

'TEMASLILAR' İLE İLGİLİ GENELGE 81 İL VALİLİĞİNE GÖNDERİLDİ

İZOLASYON KURALINA UYMAYAN 14 KİŞİ YURDA YERLEŞTİRİLDİLER

İZOLASYON KURALINA UYMAYAN 14 KİŞİ YURDA YERLEŞTİRİLDİLER

GÜNKAF'20 ISPARTA’YA GELİYOR

GÜNKAF'20 ISPARTA’YA GELİYOR

Isparta

Kamu ve özel sektör kurumlarını genç yeteneklerle buluşturan ve 2020 yılı içerisinde 10 farklı ilde yapılması planlanan kariyer fuarlarından olan “Güney Kariyer Fuarı” (GÜNKAF’20) bu yıl “Kariyer 4.0” temasıyla, Süleyman Demirel Üniversitesi ev sahipliğinde, 16-17 Mart 2020 tarihlerinde Gökkubbe Ulusal Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilecek.

Cumhurbaşkanlığı Himayelerinde, İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı tarafından 2019 yılında “Yetenek Her Yerde” teması ile genç yetenekleri bir araya getirmek amacıyla başlatılan bölgesel kariyer fuarları; 2020 yılında da gençleri iş dünyası ile buluşturmaya devam ediyor.

Bu kapsamda Afyon Kocatepe Üniversitesi, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi, Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi, Antalya Akev Üniversitesi, Antalya Bilim Üniversitesi, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi, Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi, Konya Teknik Üniversitesi, Necmettin Erbakan Üniversitesi, Selçuk Üniversitesinin paydaşlığı ile bu yıl ikincisinin düzenleneceği GÜNKAF’20’de 200’e yakın kamu ve özel sektör kurumu gençlerle bir araya gelecek.

15 BİNDEN FAZLA GENÇ KAMU VE ÖZEL SEKTÖR KURUMLARI İLE BULUŞUYOR

Isparta, Burdur, Antalya, Afyon, Karaman ve Konya illerinden 15 üniversitenin paydaşlığında gerçekleştirilecek Güney Kariyer Fuarına, bölge üniversitelerinden 15 binden fazla öğrenci mezunun katılması bekleniyor.

70 BİNDEN FAZLA GENÇ YETENEK BİN 315 İŞVEREN İLE BULUŞTU

Bölgesel kariyer fuarları ilk yılında farklı bölgelerdeki 8 ilde, 87 üniversitenin işbirliği ile düzenlenmiş olup 70 binden fazla genç yeteneği 351’i kamu kurumu olmak üzere bin 315 işveren ile buluşturdu.

Bölgesel kariyer fuarları, “tüm gençlere birer yetenek olduklarını hissettirmeyi”, “kamu kurumlarının nitelikli işgücü arasındaki bilinirliğini, nitelikli öğrenci ve mezunların kamu kurumlarına kazandırılmasını”, “ülkemizde istihdamın büyük oranını oluşturan KOBİ’lerin insan kaynakları ve yetenek kazanımı süreçleri hakkında farkındalık ve kapasitelerinin artırılmasını” hedefliyor.

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Huysuz Virjine Cevap

05 Ocak 2020 Pazar 19:04

Daire başkanı olmayı şu an için düşünmüyorum, düşünecek olursam o zaman dilekçe verebilirim.

Yasin kor

05 Ocak 2020 Pazar 17:40

Sosyal medya kahramani tek vasiflari millete **** atmak oturup yorum yazmayin lan saga sola gabaklar. Birakinda millet calissin fustaputler

Kabacalilar

05 Ocak 2020 Pazar 13:11

Oguz Salih yasadiklarimiz gosterdi ki buyuk aciklari olanlar durup durur ken etrafindakileri fetoculukla rantcilikla suclamaya calisiyor anladin sen onu

Hacı HASAN

05 Ocak 2020 Pazar 12:30

Hacı onu boşverin de 5 milyon İran lı mülteci girecek gibi yine kukuya netcez

Oguz salih

05 Ocak 2020 Pazar 12:06

Atabeyli hayirdir, senin ne zoruna gitti, para isin mi olmadi, fetocumusun, rantcimisin. Derdin ne ispartayi mi sevmiyosun.

Haydar

05 Ocak 2020 Pazar 09:17

Hoca elin boş anlaşılan ya bi ekip kursan şu üniversite biraz kafa yorsan en azından rektör hocada şunu yaptı dedirtsen kötümü olur

Huysuz Virjin

04 Ocak 2020 Cumartesi 21:53

ISPARTALI daire başkanı olmaya niyetin var galiba buraya yazmayaksın gidip yazı işlerine dilekce yazacaksın derdin sıkıntın ne ise

Ispartalı

04 Ocak 2020 Cumartesi 18:22

Hocam şu aleyhine çalışan daire başkanlarını da görevden almanı bekliyoruz

Atabeyli

04 Ocak 2020 Cumartesi 17:46

Bay Çarıkçı SDU yu hallettin sonunda böyle makyajlarla günü de kurtaramazsın artık yazik oldu emeklere ayrica winter is coming

Riv riv

04 Ocak 2020 Cumartesi 14:30

Insan kaynakları ofisindeki arkadaşınız olmasa bu iş gene olabilir miydi? Üniversitenin onca sorunlarını görmezken bu tür etkinlikler bir sonuç verir mi?

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR