22 Mart 2018 Perşembe

  • 3,929 TL
  • 4,845 TL
  • 167,99 TL
  • 117.398
ISPARTA 11°
AK PARTİ İKTİDARININ ISPARTA'YA YAPTIĞI HİZMETLERİ ANLATTI

AK PARTİ İKTİDARININ ISPARTA'YA YAPTIĞI HİZMETLERİ ANLATTI

ISPARTA'DAKİ O KAZADA 2 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ

ISPARTA'DAKİ O KAZADA 2 KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ

ISPARTA’YA YAPILAN YATIRIMLAR

ISPARTA’YA YAPILAN YATIRIMLAR

 DOĞURDUĞU BEBEĞİNİ ÇÖP KONTEYNERİNE ATTI İDDİASI

DOĞURDUĞU BEBEĞİNİ ÇÖP KONTEYNERİNE ATTI İDDİASI

GÜNAYDIN OTOPARK İÇİN NOKTAYI KOYDU

Seçimlerde Isparta halkına verdiği otopark sözü ile ilgili olarak Başkan Günaydın’ın harekete geçtiği ve bu konuda belediye yetkililerine bir an önce işe başlayın talimatını verdiği öğrenildi.

Isparta

Isparta’nın ITKM’nin ardından en önemli sorunlarından birisi olan otopark ile ilgili olarak Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın harekete geçti. Pirimehmet mahallesindeki muhtarlık binasının da bulunduğu bir alanın ve yine merkezde bulunan ikinci bir alanda otopark yapımına başlanması noktasında yetkili personeline talimat verdiği öğrenildi.

Başkan Günaydın’ın seçim öncesi ve sürecinde de ağzından hiç düşürmediği otopark sorunun ortadan kaldırılmasında Isparta Valisi Vahdettin Özkan’ın da payının büyük olduğu görülüyor. Özellikle İl özel idaresinin bulunduğu alanın otopark alanı olarak yapılması için bir çok defa girişimlerde bulunan Başkan Günaydın, Vali Memduh Oğuz döneminde olumlu bir yanıt alamamıştı. Ancak Isparta’ya göreve geldiği andan itibaren özellikle kurumlar arası çatışmalara asla müsamaha göstermeyen Vali Özkan’ın, Başkan Günaydın’ın otopark sıkıntısını anlatmasının ardından sıcak bakması ise Başkan Günaydın’ı umutlandı.

Başkan Günaydın ise personeli ile yaptığı toplantılarda sorunun en kısa sürede çözüme kavuşması için hızlandırılmış bir planı devreye sokacağı görülüyor. Başkan Günaydın, Isparta halkının otopark sorunları yüzünden bir çok sıkıntılar yaşadığını ve bu sıkıntıların daha fazla büyümemesi ve bir sorun olmaktan çıkması için girişimlerde bulunduğu öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

AHMET SOYLU

29 Nisan 2014 Salı 19:01

HALIKENTLİ ARKADAŞLAR AYAZMANA PARKININ BAKIMSIZLIĞINDAN ŞİKAYETÇİSİNİZ BU BAŞKANA OYLARI SİZ VERDİNİZ HİÇ ŞİKAYETÇİ OLMAYINIZ

vatandaş

29 Nisan 2014 Salı 11:42

halıkent ayazmana mesireliğinin bakıma ihtiyacı var. yıkık dökük oturma alanlarında elektirik yok yürüyüş yolları ve mangal yakma yerleri yıkık dökük. yaz gelmeden ihaleye verilip yapılsada yazın vatandaş faydalansın istiyorum. ne zaman yapılacak ziya başkanım. lütfen alaka bekliyoruz sizden. haber sitelerinde sizden müjdeli haber bekliyorum. sessiz kalmayın.

aliisan

29 Nisan 2014 Salı 00:07

ıspartanın en büyük sorunu hava kirliliği ve otoparktır.. ön görüsü yüksek kişilere ihtiyaç var sayın başkanımız gibi mesala ıyaş park avm ve marketlerinin altına ok katlı otopark yapılmalıydı zamanında bunlar düşünülmelidi.. yer altına çok katlı otaparkalr ısparta için acil gereklidir.

tuğrul

29 Nisan 2014 Salı 00:04

ben sayın başkanın sözünü veripte tutmadığı bir şeyi görmedim.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR