20 Şubat 2018 Salı

  • 3,775 TL
  • 4,662 TL
  • 162,58 TL
  • 116.397
ISPARTA
ISPARTA'DA HASTANE ÇIKIŞI YAKAYI ELE VERDİ

ISPARTA'DA HASTANE ÇIKIŞI YAKAYI ELE VERDİ

 UZMAN ÇAVUŞ DEMİRDAŞ YAŞAMINI YİTİRDİ

UZMAN ÇAVUŞ DEMİRDAŞ YAŞAMINI YİTİRDİ

ISPARTA'DA KİTAP FUARINA HANGİ ÜNLÜ İSİMLER KATILACAK

ISPARTA'DA KİTAP FUARINA HANGİ ÜNLÜ İSİMLER KATILACAK

HASTANENİN TUVALETİNDE ÖLÜ BULUNDU

HASTANENİN TUVALETİNDE ÖLÜ BULUNDU

GÜNAYDIN MAGANDA DEĞİL BEYEFENDİYİM....

Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, AK Parti'nin İl Divan toplantısında kendisini eleştiren İl Başkanı Nuri Uzaktaş'ı sert sözlerle eleştirdi.

Isparta

 “Sağa sola viraj yapmadan önce verdiğiniz sözleri yerine getirin” diyen Başkan Günaydın, kendisine “maganda” diyen Uzaktaş’a “yan yana duralım kim hangi terime giriyor ona Isparta halkı karar versin” dedi.

 

Antalya duble yol projesine dereboğazının alınmamasını eleştiren Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın’a AK Parti İl Başkanı Nuri Uzaktaş, partisinin il divan toplantısında yanıt verdi. Toplantıda Uzaktaş, “Su kokuyor denildi ancak nedense gündem değişti” ifadelerini kullanmıştı.

AK Parti İl Başkanı Uzaktaş’ın bu açıklamalarına Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın sessiz kalmadı.

Isparta’nın seçilmiş bir belediye başkanı olarak dereboğazı yolu hakkında konuşabileceğini aktaran Günaydın, “Dereboğazının yapılmasının gerekli olduğunu ve bu yola ihtiyaç olduğunu söyledim. Zaten Başbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’da Hükümet Meydanında yaptığı mitingde buranın duble yol olacağını ve programa alınacağını ifade etmişti. Bende Isparta’nın seçilmiş bir belediye başkanı olarak dereboğazı yolunun acilen yapılması gerektiğini söyledim. Bunda herhangi bir art niyet aramaya gerek yok. Her şeyden öte bir tenkite gerek yok. Sağa sola viraj yapmayın. Konuşmaları ile sağa sola viraj yapmaya çalışıyorlar. Siz önce verdiğiniz sözü yerine getirin” dedi.

*** “KENDİ VAZİFELERİ”

Suda yaşanan kokunun yaz aylarında Eğirdir Gölünde meydana gelen yosunlaşmadan kaynaklandığını belirten Günaydın, “Biz Haziran ayına kadar Eğirdir Gölünden su almadık. Akdağ’dan su aldık. Isparta halkına en kaliteli ve en ucuz suyu içirdik. Aslında bana teşekkür ve tebrik etmeleri gerekir. Isparta halkına kaliteli ve ucuz su içirdiğimiz için. Ama bunları anlatmamıza rağmen kendileri görmüyorlar. Biz Eğirdir gölünde suyun alındığı motorların orada gereken temizleme çalışmaları yaptık. Eğirdir Gölünde yosunun olduğuna dair Çevre Bakanlığına, Sağlık İl Müdürlüğüne, Başbakanlığa ve Cumhurbaşkanlığına kadar yazılar yazdık. Bu sorun artık zaten çözülmüştür. Bu zatı muhterem çözülen bir konuyu yeniden gündeme getirme ve değerlendirme acizliği içerisindedir. Aslında bu sorunu devlet çözmeli. Kendi vazifelerini bize atıyorlar. Çünkü bu konu devletin kendi konusudur” ifadelerini kullandı.

*** “MAGANDA KİM ISPARTA HALKI KARAR VERİR”

AK Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç’e yönelik eleştirilerinin ardından kendisine “maganda” nitelendirmesi yapan Uzaktaş’a sert sözlerle yüklenen Belediye Başkanı Günaydın, “Yan yana durduğumuzda kimin ne olduğuna Isparta halkı karar verir” dedi.

BOMBA 32 MAGANDA TARTIŞMASI YAPTIKLARI O KARELERİ SİZLER İÇİN ÇEKTİ.
OLAY ANINDA YİNE SADECE BOMBA 32 VARDI O İLGİNÇ DİYOLOĞUN FOTOLARI..
 
 
 
 
 
 
 
 
 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR