18 Temmuz 2019 Perşembe

  • 5,683 TL
  • 6,395 TL
  • 258,46 TL
  • 99.806
ISPARTA
ISPARTA'DA MİLLİ BİRLİK YÜRÜYÜŞÜ

ISPARTA'DA MİLLİ BİRLİK YÜRÜYÜŞÜ

DOMUZLARA DİKKAT

DOMUZLARA DİKKAT

ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR

ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR

ÖZDEMİR AİLESİNİN ACI GÜNÜ

ÖZDEMİR AİLESİNİN ACI GÜNÜ

GÜNAYDIN ISPARTALILARI GÖKÇAYA DAVET ETTİ

GÜNAYDIN ISPARTALILARI GÖKÇAYA DAVET ETTİ

Isparta

Başkan Günaydın Yaşlı Bakım Merkezinin temel atma törenine tüm vatandaşları davet etti

Isparta Belediyesi Gökçay Mevkiinde bulunan ve depreme dayanıksız olduğu için yıkım kararı çıkan mevcut Huzurevi binasının hemen arkasında bulunan 561 metrekareye oturum alanlı, 5 katlı ve toplamda 2800 metrekarelik kullanım alanı bulanacak Yaşlı Bakım Merkezinin temelini 10 Şubat 2019 Pazar günü saat 11.00’da düzenlenecek törenle atacak. Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın, yapımı konusunda her türlü meclis ve encümen kararı alınan ve ilgili protokolü yapılan Yaşlı Bakım Merkezinin temel atma törenine tüm vatandaşları davet etti.

Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın, yenilenecek olan Yaşlı Bakım Merkezi ile ilgili bilgiler verdi. Pazar günü saat 11.00’da temeli atılacak olan Yaşlı Bakım Merkezine ilişkin değerlendirmede bulunan Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın şunları söyledi:

“Gökçay’da mevcut Huzurevimiz faaliyet göstermekteyken depreme dayanıksız olduğu ortaya çıktı ve yıkılması kararı alındı. Bizde mevcut binanın hemen arkasında bulunan bölüme 561 metrekare oturum alanlı, toplamda 5 katlı ve 2800 metrekarelik kapalı alanı bulunan Yaşlı Bakım Merkezimizin temelini pazar günü saat 11.00’da atacağız. Temel atma programına tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum.

Yaşlı Bakım Merkezimizin yapımı ile ilgili gerekli tüm protokoller Isparta Belediyemiz ile Isparta Huzurevi Vakfı arasında imzalanmıştır. Yapımı konusunda gerekli meclis ve encümen kararlarımız alınmış ve yapımı ile ilgili süreç başlatılmıştır.

Yapacağımız Yaşlı Bakım Merkezimiz sadece binadan ibaret olmayacaktır. 5800 metrekarelik bahçesinde yürüyüş yolları, botanik bahçe, havuzlar, rekreasyon alanları, hobi alanları gibi çok sayıda aktiviteye ev sahipliği yapabilecek bölümler bulunacaktır.

Yaşlı Bakım Merkezimiz sakinlerimizin huzurlu ve mutlu bir şekilde hayatlarını idame ettirebilmeleri amacıyla en kısa sürede tamamlanacaktır. Bu konuda ilk aşama olan temel atma törenimiz 10 Şubat 2019 Pazar günü saat 11.00’da gerçekleştirilecektir. Tüm vatandaşlarımızı Gökçay’da gerçekleştireceğimiz temel atma programına davet ediyorum”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

davraz

11 Şubat 2019 Pazartesi 16:15

gokcayda esnaf mi bıraktın diyen arkadaş oarası milletin dinlenme ve eğlenme yeri esnafın yayılma milleti soyma yeri değil Orada esnaf olmasın mesirelikte esnafın ne işi var

Halkpartans

10 Şubat 2019 Pazar 13:13

Halk arkadaş. Pazar satışlarına başlayıp pazarcıları karşısına alıpta oy kaybetmek var. Seçim öncesi Pazar yerlerine zam yapmadı biliyosunuz.Huzur evi açacağın yere gençlere sosyal imkan tanıyan yerler, iş imkanları açsanızda gençler kafelerde barlarda gazinolarda takılıp hayırsız evlat konumuna düşmekten kurtulsa zaten anne babalarına bakarlar ve huzurevine ihtiyaç kalmaz. Göz boyayıcı basit çözüm bu huzurevi işi.

Murat şahin

10 Şubat 2019 Pazar 09:43

İspartanin gururu ispartam seninle guzel baskanim allahim isini gucunu ras getirsin insallah

Ora varmısken korkutunda temelini atalım

10 Şubat 2019 Pazar 02:35

AGAM YETİŞMEZ. SIVAYA BAŞLYABILIRSİN GEÇ KALMADINMI. YÜKSEK MİMAR OYMU VAR BURADA. YA OLMUSKAN OTOBÜSLERİ 1 TL ETSEYDİN ÇOK CAZIP OLURDU.

Braww braww braww

10 Şubat 2019 Pazar 01:56

Güle güle yüksek başkan gokcayda esnaf mi bıraktın da milleti cagiriyorsun yıktığın yerleri mi gostereceksin

halk

10 Şubat 2019 Pazar 01:52

Sayın başkanım, belediye ne zaman sebze-meyve satışlarına başlayacak. Pazarda marul 7 Tl, soğan 5-6 TL, pırasa 7 Tl, ıspanak, 8-10 TL, maydonoz 2 TL, pazar yerleri ateş pahası. Bazı belediyeler sebze-meyve satışına başlamış bile. Kamuoyuna bir açıklama yaparsanız iyi olur.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR