18 Mart 2018 Pazar

  • 3,921 TL
  • 4,819 TL
  • 165,33 TL
  • 117.216
ISPARTA 13°
ÇİFTLİK BANKIN AÇILIŞINDA TEKBİR GETİRTEN ISPARTALI KONUŞTU

ÇİFTLİK BANKIN AÇILIŞINDA TEKBİR GETİRTEN ISPARTALI KONUŞTU

ISPARTA MİLLİ EĞİTİM'DE NÖBET DEĞİŞİMİ

ISPARTA MİLLİ EĞİTİM'DE NÖBET DEĞİŞİMİ

ZEHRA İLE BİRLİKTE O GÜN KORHAN'DA KAYBOLMUŞ

ZEHRA İLE BİRLİKTE O GÜN KORHAN'DA KAYBOLMUŞ

KOKU SORUNUNDA FLAŞ GELİŞME

KOKU SORUNUNDA FLAŞ GELİŞME

GÜNAYDIN BOMBAYI PATLATIYOR

Amerika'daki ziyaretinin ardından Mart ayının sonunda çok önemli bir projeyi kamuoyuna açıklayacaklarını bildirdi. Günaydın, bu projeyle tüm bölgenin hatta tüm Türkiye'nin Isparta'yı konuşacağını iddia etti.

Isparta
 Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, Amerika’daki ziyaretinin ardından Mart ayının sonunda çok önemli bir projeyi kamuoyuna açıklayacaklarını bildirdi. Günaydın, bu projeyle tüm bölgenin hatta tüm Türkiye’nin Isparta’yı konuşacağını iddia etti. Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, katıldığı Amerika programından 24 Mart’ta dönecek. Ayağının tozuyla Isparta adına çok önemli bir projeyi hayata geçireceklerini belirten Günaydın, “Mart ayının sonunda bombayı patlatıyoruz” dedi. Bu haberle tüm Türkiye’nin Isparta’yı konuşmaya başlayacağını ileri süren Günaydın, daha bombaların bununla sınırlı kalmayacağını, arkasından 3-4 projeyi daha açıklayacağını bildirdi. Bugüne kadar hiç duyulmamış olan bu hizmetleri Isparta halkıyla paylaşmak için sabırsızlandığını ifade eden Günaydın, projelerin davullu zurnalı büyük bir açılış töreniyle kutlanacağını belirtti.
YAPACAĞIMIZ PROJELER SEÇİM YATIRIMI OLARAK DÜŞÜNÜLMESİN
2013’ün ikinci yarısının Isparta Belediyesinin dönemi olacağını ifade eden Günaydın, şu açıklamalarda bulundu: “Sizlerin de bildiği gibi belediyeyi tekrar devraldığımızda büyük bir borç yığınıyla karşı karşıya kaldık. Söylemek istemiyorum ama bunları, örnek Özkanlar Alt geçidini Hasan Balaman yaptı. Ama 1 kuruş para ödememiş. Aynı şekilde sigorta, maliye borçları ve diğerleri. Yapmış doğru yapmış ama paralarını ödememiş. Balamanın yaptığı şeylerin parasını bizler
ödedik. Sigortaları, maliye borçlarını bizler ödedik. Ve bunları temizlemek 2,5 yılımızı aldı. Varın siz düşünün artık. Tabi bunun yanında hizmetlerimiz de aksatmamaya gayret ettik. Belediyemiz 2,5 yıl sonra kendisini bulmaya başladı. Bu zamandan sonra fark edersiniz ki yatırımlarımızı yapmaya başladık. Yani bizim şu an hayata geçirdiğimiz projeler aslında göreve geldiğimiz de zaten kafamızdaki projelerdi. Ama borçlar yüzünden şimdi yapabilme imkânını bulduk. Bu yüzden
seçim yatırımı olarak değerlendirilmesin. Seçim şu an içim aklımın herhangi bir yerinde yok. Ben hizmete bakıyorum. Seçimler 3 yıl sonra olsa da ben bu hizmeti yine bu aylarda yapacaktım. Ama vatandaşlarımız takip etsinler bu yıl Isparta Belediyesinin yılı olacak. Öyle güzel projeleri hayata geçireceğiz ki, duyanların deyim yerindeyse dudakları uçuklayacak. Amerika dönüşü bombaları patlatmaya başlayacağız.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR