24 Haziran 2018 Pazar

  • 4,679 TL
  • 5,454 TL
  • 190,62 TL
  • 95.852
ISPARTA 25°
GECE GÜNDÜZ DEVAM !

GECE GÜNDÜZ DEVAM !

YİNE KÜÇÜKGÖKÇELİ KAVŞAĞI YİNE KAZA

YİNE KÜÇÜKGÖKÇELİ KAVŞAĞI YİNE KAZA

ISPARTA-ANTALYA YOLU KAFA KAFAYA ÇARPIŞTILAR

ISPARTA-ANTALYA YOLU KAFA KAFAYA ÇARPIŞTILAR

ZİNCİRLEME KAZA 6 KİŞİ YARALANDI

ZİNCİRLEME KAZA 6 KİŞİ YARALANDI

GÜNAYDIN “DUR”DURACAK!

HEM DE EN BÜYÜĞÜNDEN

Isparta

 

AK Parti Belediye Meclis Üyesi Havva Saraç, 6Mart Caddesi’nin öğrenciler açısında tehlike arz ettiğini ve buraya önlem alınması gerektiğini söyleyerek “Buradaki otobüs durakları kalkmalı. Ayrıca kasis de yapılmalı” önerisinde bulundu. Günaydın ise öneriye olumlu baktı. Belediye Meclisi Mayıs ayı son oturumu AK Parti üyesi Havva Saraç’ın önerisiyle başladı. Saraç, 6 Mart Caddesi’nin öğrenciler açısından tehlikeli bir hal aldığını ve bu konuda önlem alınması önerisinde bulundu.

OTOBÜS DURAKLARI KALKSIN

Geçtiğimiz günlerde bir İmam Hatip Ortaokulu  öğrencisinin 6 Mart Caddesi’nde karşıdan karşıya geçerken araba çarpıldığını hatırlatan Saraç, “Daha öncede bu şekilde olaylar da gelişmişti. Bu caddede ışık olmasına rağmen kaza meydana geliyor. Bu caddede otobüs duraklarının kalkması ve kasislerin konulması yönünde bir çalışma yapılacak mı? Çünkü otobüs durakları görüş açısını olumsuz etkiliyor.Kasisleri de hız kesme konusunda gerekli görüyoruz”dedi.

KASİSLER PAKİSTAN DA BİLE YOK

Saraç’ın bu değerlendirmesi üzerine Başkan Günaydın, “Öncelikle kasis Pakistan da bile kullanılımyıor. Sadece bizim buralarda kullanılıyor. O yüzden kasise sıcak bakmıyoruz. Bence buraya dur levhaları ile asfalta kalın bantlarla yavaş yazıları yazabiliriz. Hem de enbüyüğünden DUR uyarıları koyabiliriz. Ayrıca gece için de flaşörler çekebiliriz. Bir sonraki meclise kadar bu çalışmalar yapılsın. Hatta komisyonumuz 1 gün boyunca bu alanda inceleme yapsın ve sonraki mecliste bize aktarsın” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

KORKUT

12 Mayıs 2014 Pazartesi 11:06

SAYIN RECEP BEY, SİZ İLK MECLİSE GİTTİĞİNDE ISPARTANIN 4 AKP VEKİLİ VARDI. SONRA MECLİS İÇİN İKİNCİ SEZON ŞAHSINIZ HARİÇ OLDUĞU HALDE 3 VEKİLE DÜŞTÜ, ÜÇÜNCÜ SEZON ŞAHSINIZ DAHİL 2 VEKİLE DÜŞTÜNÜZ VE İKİ DÖNEMDİR ISPARTAYA BELEDİYE BAŞKANLIĞI KAZANDIRAMADINIZ. SORUNUN KAYNAĞI NURİ UZAKTAŞ DEĞİLKİ BAŞTA SİZ VE SÜREYYA SADİ BİLGİÇ OLMASAYDI SEÇİMİ KAZANACAKTIK. ŞARKİKARAAĞAÇ VE YALVAÇTA DA KAYIBIN SEBEBİ VEKİLLERİMİZDİR.

MİSAFİR

12 Mayıs 2014 Pazartesi 10:47

YAHU BURALARA ÜST GEÇİT,ÜST GECİT OLMAZSA ALT GEÇİT YAPMAK NEDEN KİMSENİN AKLINA GELMİYORDA KASİS DUR YAZISI GİBİ GÜNÜ KURTARMAK İÇİN ÇÖZÜMLER ARANIYOR?

Pakistan la Isparta kıyaslanıyor...

11 Mayıs 2014 Pazar 23:45

Vay be başkana bak. Pakistanda olsa başkan hemen yapacak kasisi. Pakistanda olmaması bizi niye bağlar ki? Bir defa bu kasisler Avrupada bile var ancak bizim kasisler gibi durarak geçsen bile arabayı hoplatan cinsten değil ancak hızlı geçenleri rahatsız edecek cinsten. Ama tabi bu hesapla kitapla olacak bir iş. Akşama kadar kazılan sabaha kadar dökülen ertesi gün yağmurla kalkmaya başlayan asfaltın kasisi de bu kadar olur. Ama hakkını yememek lazım asfaltlarımız 60 yıllık. Temennimiz odur ki seçim bir an önce gelsin de ara sokaklarımızda 60 yıllık asfaltlara kavuşsun.

misafir

11 Mayıs 2014 Pazar 10:31

kesinlikle 6 mart caddesindeki otobüs durakları kaldırılmalı.İnsan hayatı bu kadar değersiz mi? Öğrenciler karşıdan karşıya geçmek için çile çekiyorlar

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR