21 Mayıs 2018 Pazartesi

  • 4,490 TL
  • 5,287 TL
  • 186,41 TL
  • 102.410
ISPARTA 23°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

GÖRENDE SİZİ TEKİN BAYRAM İLE KANKA SANACAK

BİZİM OSMANIN PROĞRAMI SAKİN GEÇTİ

Isparta
Kanal 32 TV de Basın Kulübü programının canlı yayın konuğu olan AK Parti ilçe başkanı polemikten olabildiğince uzak durdu.
 AK Parti Yalvaç İlçe Başkanı Osman Çiftçi, Kanal 32'de canlı yayınlanan Basın Kulübü programında Soner Toros ve Mehmet Erçakır'a konuk oldu. İlçe başkanlığına seçilmesinin yıldönümü olması nedeni ile Çiftçi icraatlarını anlattı.
 Gazetecilerin ısrarla sorular yöneltmesine rağmen Çiftçi ne vekillerle ne de Tekin Bayram ile ilgili polemiğe girmeyerek sorulara yuvarlak cevaplar vererek geçiştirdi. Çiftçi, her soruda ben buraya 1 yıllık faaliyetlerimi anlatmak, halkıma hesap vermek üzere çıktım. Tartışılacak bir konu varsa o insanlarla burada tartışırız dedi. Programa bu nedenle cevap hakkı doğdu diyerek telefon bağlantısı kurmak isteyen hiç kimse olmadı. Osman Çiftçi'nin bu yaklaşımı üzerine Gazeteci Soner Toros, 'Başkanım sizin bu halinizi görende Tekin Bayram ile kanka sanacak. Basından takip ettiğimiz kadarı ile birbirinize ağır sözler söylüyorsunuz ama bugün o kadar soru sorduk hep geçiştirdiniz. Tekin Bayram ile anlaştınız mı yoksa?' sorusunu yine gülerek cevaplamayı yeğledi
 
VEKİLLERE FIRSAT BULDUKÇA TEŞEKKÜR ETTİ
 
AK Parti İlçe Başkanı Osman Çiftçi, göreve geldiği günden bu yana Yalvaç'a yapılan hizmetleri sayarken her fırsatta milletvekillerine teşekkür etti. Çiftçi, program boyunca vekillere tam 7 kez teşekkür etmiş oldu.
 
GEÇMİŞ BİZE BİR ŞEY KAZANDIRMAZ
 
AK Parti kongresi ile ilgili TV haberinin programda yer alması üzerine Çiftçi rahatsızlığını 'Geçmiş bize bir şey kazandırmaz biz geleceğe bakalım. Kongre geride kaldı' sözleri ile dile getirdi.
 
ÇİFTÇİ'NİN PROGRAMINDA BAYRAM PROPOGANDASI
 
Canlı yayında Basın Kulübü tarafından hazırlanan sokak röportajlarına yer verildi. Ispartalı vatandaşlara 'Tekin Bayram'ın Isparta Belediye Başkanlığına aday olacağı söyleniyor bu konuda ne düşünüyorsunuz?' diye soruldu. Programa katılanlar Bayram'a övgü dolu sözler edince bir izleyici 'bu nasıl gazetecilik Osman Çiftçi'nin canlı yayınında Tekin Bayram'ı öven röportaj veriyorsunuz' eleştirisini getirdi. Program ile ilgili ayrıntılı haberi Çarşamba günü yayımlanacak gazetemizde bulabilirsiniz

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR