25 Mayıs 2019 Cumartesi

  • 6,078 TL
  • 6,824 TL
  • 250,26 TL
  • 86.072
ISPARTA
EVE 5 KİŞİ GİRDİLER 2 AV TÜFEĞİ İLE YAKALANDILAR

EVE 5 KİŞİ GİRDİLER 2 AV TÜFEĞİ İLE YAKALANDILAR

 FETÖ’NÜN EĞİTİM TUZAĞINA POLİSTEN OPERASYON

FETÖ’NÜN EĞİTİM TUZAĞINA POLİSTEN OPERASYON

TURİZME BAŞKAN VE REKTÖR SAHİP ÇIKIYOR

TURİZME BAŞKAN VE REKTÖR SAHİP ÇIKIYOR

HAYIRLI OLSUN ISPARTAM

HAYIRLI OLSUN ISPARTAM

GÖKMENOĞLU CHP'NİN ADAYIDIR

GÖKMENOĞLU CHP'NİN ADAYIDIR

Isparta

CHP İl Başkanı Ahmet Kürkçü, İYİ Parti yetkilileriyle yaptıkları görüşmelerde çatı adayı için en doğru ismin Gökmen Hakkı Gökmenoğlu olduğuna karar verdiklerini belirterek, “Kendisi çatının adayı. Bu çatı içerisinde

CHP İl Başkanı Ahmet Kürkçü, İYİ Parti yetkilileriyle yaptıkları görüşmelerde çatı adayı için en doğru ismin Gökmen Hakkı Gökmenoğlu olduğuna karar verdiklerini belirterek, “Kendisi çatının adayı. Bu çatı içerisinde CHP, İYİ Parti ve Demokrat Parti vardır. Sayın Gökmenoğlu saygın ve lekesiz bir isim” dedi. CHP İl Başkanı Ahmet Kürkçü, Gökmen Hakkı Gökmenoğlu’nun Isparta Belediye Başkan adaylığını değerlendirdi. Gökmenoğlu’nun çatı aday olduğunu ifade eden Kürkçü, “Biz ana muhalefet partisi olarak aylardır bu görüşmeleri sürdürüyorduk. Gökmen Gökmenoğlu ile belediye başkanlığı konusunda ilk görüşenlerden birisi benim. Bu iş olgunlaştıktan sonra CHP ve İYİ Parti yöneticileri olarak bir araya geldik. Sayın Gökmenoğlu, parti önemli değil, aday olabilirim diye açıklamıştı. İYİ Partili arkadaşlarla bu konuyu düşündük. Gökmenoğlu’nun İYİ Parti’den aday olmasının Isparta şartlarında daha iyi getirisi olacağına karar verdik. Kendisi çatının adayı. Bu çatı içerisinde CHP, İYİ Parti ve Demokrat Parti vardır. Kendisi bir partiden aday olacağı için İYİ Parti rozeti takıldı. Isparta’ya geldiğinde rozetini çıkararak, Isparta Belediye Başkan adayı olarak çalışacak. Çalışmalarımızı 3 parti olarak yapacağız. Çünkü kazanmanın yolu bu. Sayın Gökmenoğlu saygın ve lekesiz bir isim. Sayın Gökmenoğlu’nun yerel seçimlerde belediye başkanı seçileceğine inanıyoruz” dedi.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

UNUTMADIK!

06 Aralık 2018 Perşembe 14:44

AHMET KÜRKÇÜ eğitime atılmış en büyük kazıktır. Endüstri meslek lisesinde derslere zoraki teşrif eden öğretmenler odasında kahveler içip dersine girmeyen sadomazo öğrenci döven hastalıklı bir tiptir

Tarkan Tuğ

06 Aralık 2018 Perşembe 12:36

Ahmet Kürkçü sen düşünme adayınız kim diye temiz aday Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydına oy verirsin olur biter.

İspartalı

06 Aralık 2018 Perşembe 10:58

Buna nasıl inanırsınız anlam veremiyorum

Adil

06 Aralık 2018 Perşembe 10:40

sana gülüyorum il müdürüm

esnaf

06 Aralık 2018 Perşembe 10:28

Bunların alayı catının aıltında kalırlar merak etmeyın yusuf başkan bu işe en layıkı

Misafir

06 Aralık 2018 Perşembe 09:44

Sizin zaten ıspartada hiç adayımız olmadıki

antigök

06 Aralık 2018 Perşembe 08:59

demokrat parti olmasa hatta partiler olmasa Gökmen daha güçlü. adamın üzerinden reklam yaparsanız onu da yersiniz. bırakın kendisi konuşssun siz karışmayın . desteklemem olmasını da istemem ama. kabiliyetli olduğu bir gerçek. siz ona tabi olun.

İYİLER

06 Aralık 2018 Perşembe 02:58

Ecdadımın kemikleri sızlar SOL partiye ve partililere oy vermem.!!!! BENDE SOL PARTİ VE FETÖCULARA OY YOK!!!!

Memet

06 Aralık 2018 Perşembe 01:32

6 oka oy veremiyorsam günaydın başkana veririm daha iyi

Kirazcı

06 Aralık 2018 Perşembe 01:02

Sayin Ahmet Kürkçü baskanim Uluborludada bu duruma bir el atsaniz, CHP de Akp ajanlari var, Uluborlu'da Akp diktatörlüğüne, Akp korku imparatorluğuna sizinde bilginiz dahilinde tek bir aday uzerinde anlasmak suretiyle son vermemiz kacinilmaz oldu. Buraya bir el atın.

Aziz

06 Aralık 2018 Perşembe 00:45

Kürkçü bı MHP'ye yanaşıy bı iypartiye yanaşıy . Bı ziyaci bı aksenerci . Yav Akepe aday çıkarıy aday. İstersen get de akepeye yanaş. Bu ne biçim adam. Ne mantık var ne akıl. Yaşı da baya büyük aslında.

Ali

05 Aralık 2018 Çarşamba 23:52

sakin ha chp ye yanaş ma vallahi kaybedersin chp hep beraber kesinlikle seçilemezsin

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR